Teraz jest 24 kwi 2024, 14:39

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 lut 2007, 19:55 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2007, 19:34
Posty: 3
najpierw wypada sie przywtac bo otoz wlasnie sie zarejestrowalem na forum

mam maly problemik w battlecraft. generalnie cala mapke mam juz zrobiona tylko nie mam tekstur na ziemi i nie wiem jak wstawic bo gdy robie tool>generate surface map to mi wychodzi error ktory byl juz poruszany na forum ale i tam rozwiazanie nie bylo tylko teksty "nie da sie" a po tem to juz off top sie robil. Przestiudowalem guide :o , czytalem na forach ale nie moglem za bardzo znalesc rozwiazania czy to jest wina tego ze ta moja mapa jest w skali Large bo juz ktos takie cus do mnie pisal?? wiec plz pomozcie podajcie linka gdzie dostane konkretna odpowiedz lub sami wykarzcie sie wiedza BC bo mapka tylko czeka na przetestowanie przez graczy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lut 2007, 21:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2006, 21:30
Posty: 654
Lokalizacja: Poznań
mapka large to mapka wodna... :roll: tak wiec po otwarciu surface map assigments (Crtl+A) widzisz ze calej mapki teksturami nie pokryjesz :roll:

tak wieelkie pole pokryte teksturami ,to mapka by Ci sie godzinami ladowala :wink: jak mapka ma byc ladowa to zrob midium albo small...

najlepiej przepisz ten error to moze bede wiedzial co nalezy zrobic

_________________
CS:S


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 15:54 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2007, 19:34
Posty: 3
mapka generalnie jest wodna, znajduje sie tam pare wysepek ale mimo tego zrobilem nowa mapke w wielkosci medium na test by sprawdzic czy tez ten blad mi wyjdzie i niestety tak:

ERROR: There are not surface assigments specified.
Please activate the 'Surface Map Assigments' dialog
and assign some surface areas to generate.

z tego wykumalem ze mam aktywowac surface map assigment hmm tylko gdzie to jest??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 16:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2006, 21:30
Posty: 654
Lokalizacja: Poznań
juz Ci mowie :roll:

klikasz Crtl+A i wyskoczą Tobie te Surface Map Assigments. Taka tabelka i kliknij na kazdy fioletowy kwadracik zeby sie za ziwlony zmienil i to cala filizofia... :lol: jakies inne pytania :?: moj skype nick :wink: qba_lordi gg pisze na dole posta albo Xfire kubabuk albo mi napisz zebym wszedl na TS'a


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2007, 17:47 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2007, 19:34
Posty: 3
yeach dziala thx ;] teraz moge dokonczyc ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lut 2007, 20:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2006, 21:30
Posty: 654
Lokalizacja: Poznań
to ja dam kolejne pytanie: co prawda chodzi mi o BC di vietnama ale to podobne jest... na liscie nie ma takiego jednego obiektu i chcialbym go dodac co musze zrobic :| :?:


Edit: znalazlempliki tego obiektu w mods/.../objects i rfa otworzylem i jakos znalazlem i teraz co dalej :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL