Teraz jest 29 mar 2024, 11:07

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 sie 2003, 01:29 
Offline

Dołączył(a): 15 sie 2003, 14:05
Posty: 2
Lokalizacja: Katowice
Witam wszystkich. Pomysl zrobienia moda juz dawno siedzial w mojej glowie ale wyglada na to ze dopiero teraz bede mial czas. Pytanie czy wypali... kwestia czasu...? zobaczymy. Zanim cokolwiec zaczne obiecywac chcialbym skompletowac ekipe. Potrzebni glownie graficy (3dmax4.2-5, photoshop ...) koledzy od kodu i ci ktorzy maja ciekawe pomysly.
Na dzien dzisiejszy pomysl sie tak kresli: tematyka - albo realia matrixa ( ludzie kontra maszyny, ten kto widzial 2 i 3 odcinek animatrixa wie o co mi chodzi. Innym pomyslem jest takze warhammer 40k ... osobiscie znam tylko ze szlyszenia ale i tak prezentuje sie ciekawie. Macie jakies pomysly - piszcie. Do konca wrzesnia postaram sie sklecic jakas strone. Poki jestesmy ograniczenie do tego forum.

Tymczasem

rzuq 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: c.d.
PostNapisane: 17 wrz 2003, 20:42 
Offline

Dołączył(a): 15 sie 2003, 14:05
Posty: 2
Lokalizacja: Katowice
Mam nadzieje ze ta przerwa czasowa nie wygladala na to ze pomysl zmarl. Jest wrecz przeciwnie a sytuacja na dzis wyglada tak: zaliczylem moja sesje poprawkowa pozytywnie wiec mam jeszcze pol roku wakacji ( do nastepnej sesji :)> i czasu na realizacje pomyslow. Pomysl na realia powoli dojzewa - po obejrzeniu T3 mialem mieszane uczucia co do samego filmu lecz sam koncept jest dobry. Stad MvsM - Man versus Machine. Mod rozgrywajacy sie w swiecie po wojnie nuklearnej.

Dobra... tyle wstepem. Wspominalem w poprzednim liscie ze do konca wrzesnia postaram sie zrobic strone. Zamiezam sie wywiazac z tej obietnicy, projekt juz jest... wykonanie niedlugo. Rownolegle prowadze prace nad bronmi i jednostkami. Skany rysunkow beda dostepne na stronie.

Strony konfliktu to zwyczajowo ludzie kontra maszyny. Ludzie - partyzanci, slabo uzbrojone grupki ktorych przewaga lezy w znajomosci terenu i przygotowaniu. Maszyny - pomysl na klonowanie niezniszczalnych terminatorow z filmu bylby dosyc kiepski - powiedzmy ze blaszaki to szereg dobrze przygotowanych jednostek, silniejszych i lepiej uzbrojonych niz ludzie lecz z punktu widzenia strategicznego ( jako okupant) w momencie rozpoczecia walki stoja w roli przegranych. Mam nadzieje ze w ten sposob uda sie troche wyrownac szanse.

Pracuje nad plansza probna. Szkic na dniach postaram sie rzucic a to forum. Bylbym wdzieczny za wszelkiego rodzaju uwagi.

Tyle na teraz. Nadal zachecam Was do ruszenia dup i zrobienia czegos pozytecznego. Potrzebni sa tez ludzie znajacy sie na muzyce - podklad dzwiekowy to dla mnie za duze wyzwanie.

Narazie wszystkim.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 wrz 2003, 13:04 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 01:09
Posty: 868
Trzymaj tak dalej rzuq. Co prawda nie mogę być ci w niczym pomocny ale mm kilka sugestii, a raczej pytanie.
Czy partyzanci będą mieli jakieś maszyny?
Nie dawaj im mechów broń boże :). Lepiej sprawdzały by się w tej roli pojazdy współczesne więc np. jakaś zniszczona taksówka to odpowiednik jeepa. Ambulans (oczywiście mocno porachowany) spełniał by zadanie APC. Jeśli oglądałem Helikopter w Ogniu to z pewnością pamiętasz te pół-cięzarówki z karabinami maszynowimi a jeden chyba miał też działo.
Maszyny jak to maszyny mają wszysko więc wypolerowane mechy, helikoptery, itp.

Mam nadzieje że moje sugestie ci się przydadzą ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL