Teraz jest 19 kwi 2024, 14:44

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 lip 2007, 19:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lip 2007, 19:38
Posty: 4
Witam
więc tak , mam parę pytań :

1. Czy da się za pomocą edytora map, wyedytować tak oryginalną mapkę [ np. el - alamein ] żeby było na niej więcej samolotów, szybciej się pojawiały, więcej czołgów, noi żeby komp umiał z tego korzystać.
Taka sama rzecz tyczy się map morskich czyli dodanie np. lotniskowców jako dodatkowy resp i też żeby kompy sobie radziły z tym.
2. Czy jest jakiś mod urealniający grę tzn. dodający jednostki [ mam dość walczenia shermanami na tobruku :evil: chce sobie pojeździć crusaderami , matyldami ;) ] itp itd. tylko nie mówcie o forgotten hope bo mi nie pójdzie :P ;)
3. Czy jest jakiś mod usuwający tą cholerną bezsensowną parabole lotu pocisku :evil: :evil: ?? aha noi oczywiście czy ew. boty będą sobie radzić?
4. A właśnie czy jakbym się uprał [ mam cholerną ambicje ;) ] to czy fh by mi poszedł pod athlon 1ghz 256 ram geforce2 <- wiem , jestem samobójcą, ale słuchajcie Red Orchestra mniej więcej mi chodzi, po pobawieniu się w opcjach i w plikach ;) Tak się patrzę to przecie to jest ten sam stary dobry silnik battlefielda więc czemu to cholerstwo ma takie wymagania :)


Dzięki z góry i pozdrawiam maniaków BF1942 ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lip 2007, 20:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2005, 10:03
Posty: 907
Lokalizacja: Wieliczka
2. http://www.battlegroup42.de/ Realniej niż w classic`u, gorzej niż w FH.

_________________
a.k.a. MłodyRzyQ


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lip 2007, 20:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2006, 11:18
Posty: 104
Lokalizacja: Łódź
Jest cała masa modów, otóż

- Deser Combat - tak jakby BF2 w classicu, ale fizyka ta sama, pojazdy i bronie z realnych czasów wojen w Iraku, Afganistanu itp.

- Forgotten Hope - mod który wprowadza realizm II wojny światowej, fizyka wydaje mi się lekko zmieniona, na pewno zmieniono fizykę w czołgach, więcej broni, krajów itp., ale jego już wymieniałeś

- Siege - mod walki średniowiecznej

- infantry - mod dla infanterów, kilka nowych mapek, mod bez granatów, expacków i pojazdów
reszta modów jest, prawie nieużywalna jak galactic mod, pirates, turbo stunts, cta, cis itp.

Co do edycji to oczywiście, że można zmieniać tylko nie wiem dokładnie czy w battlefroncie czy w czymś innym. Np. serwer Jomep el ala only jest zmodowany na 3 spitfirey i szybszy respawn pojazdów oraz szarzenia flag.

Co do tego czy mod FH by ci poszedł to osobiście ci powiem, że mając 512 RAM przy większej ilości osób zaczyna mi się trochę ciąć, ale do 10 osób komp powinien ci wyrabiać :)

Niestety nie ma modów usuwających/ wprowadzających zmiany fizyczne i parabolę pocisków, jedynie patche trochę zmieniają, ale strzelanie nadal takie samo. Osobiście wolę tego nie zmieniać bo już na takiej fizyce się nauczyłem grać :D

Mam nadzieję, że ci trochę pomogłem

Pozdrawiam !

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lip 2007, 21:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2004, 22:53
Posty: 393
Lokalizacja: Warszawa
1. Pewnie sie da, tylko teraz zabawa w rysowanie sciezek dla botow, ponadto lepiej sie nie bawic w edytowanie istniejacych map bo najprawdopodobniej potem nie bedziesz mogl jej odpalic i bedziesz musial reinstalowac bfa.
(swistako, mu chodzilo o mapki takie zeby "komp umiał z tego korzystać"

2. jesli chodzi o 2 wojne swiatowa to fh i battlegroup, niestety fh ma duze wymagania a na battlegroup nie ma serwerow :P ewentualnie mozesz sprobowac zasmakowac DC - Desert Combat, tez ma troszke wieksze wymagania niz podstawka ale mniejsze niz fh, a w przeciwienstwie do battlegroup w dc jest wiele serwerow.

3. Pewnie chodzi Ci o bazooke, pociski z innych broni nie opadaja, niestety wiekszosc modow dazy do tego by ta parabole jeszcze powiekszac ;) pocisk z bazooki najmniej opadal w pierwszych wersjach gry. Podejrzewam ze sa mody ktore zmniejszaja ta parabole ale raczej watpie czy boty beda mogly z takich korzystac. Jesli Ci sie nudzi mozesz sprawdzic ten mod -> http://battlefield2.filefront.com/file/ ... iMod;23873 :wink:

4. Fh Ci pojdzie tylko przy malej ilosci osob tak jak powiedzial swistako, moze i to jest "stary dobry silnik battlefielda" ale masz tam wiecej tekstur, dzwiekow i ogolnie obiektow ktore spowalniaja gre.


mam do Ciebie tylko jedno pytanie - Czemu pytasz sie czy poszczegolne rzeczy dzialaja z botami? multiplayer z pewnoscia zapewni Ci wiecej atrakcji.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2007, 00:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lip 2007, 19:38
Posty: 4
na razie mam cieniutki internet , za niedługo będę miał lepszego i sie zobaczymy na necie ;) .
oba mody postaram się sciągnąć u kumpla.
Dzięki za ciepłe przyjęcie ;)
Jak będę miał jeszcze jakies pytania to napiszę tutaj, ale szczerze mówiąc niechce mi się bawić w tym edytorze juz :)
troche dziwie się twórcom BF ze wybrali tak bardzo nachyloną parabolę strzałów chociażby samych czołgów , nonsens.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2007, 09:22 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Taka już ta nasza gra ... i tak lepsza od tych nowych :wink:
Szybko się przyzwyczaisz.

Z modów polecam jeszcze dwa: FW (Fin Wars) granego głównie na fińskich serwach (także większy realizm niż w Classicu) i EoD (Eve of Destruction) przenoszący Cię w czasy wojny Wietnamskiej (jest kilka serwerów).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2007, 10:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2006, 11:18
Posty: 104
Lokalizacja: Łódź
Ja bym znowu chciał serwery do Siege, pamiętam te walki na Macy, kapitalny dźwięk walnięcia w hełm, albo napis "swistak (kubelwagen) ktoś tam", czyli zabicie kogoś z konia :) , kapitany modzik, narazie bez serwerów :?

BTW messer, masz oryginała ? tak z ciekawości

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2007, 11:58 
Offline

Dołączył(a): 24 mar 2007, 20:22
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
Skoro już powstał taki temat to jakie pliki i ską trzeba ściągnoąć aby poprawnie działał FH jak ktoś może to prosze o podanie linków do sciągnięcia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2007, 17:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lip 2007, 19:38
Posty: 4
tak , mam oryginała. grałem juz w DC, kruca świetny modzik, najbardziej mi sie podoba t-72 :D ale i bradley wymiata. super samoloty [ steruje sie lepiej ale przez to cięzko trafić w inny samolot <- duża zwrotność, ale to dobrze, strach pomyśleć co te oszołomy z neta mogą robić z tymi maszynami ;) . musze sobie upozadkowac kompa bo jak latam to mam male lagi, ale tak normalnie to git, smiga równo ] zarąbista jest też artyleria rakietowa samobiezna 8-) zdaje się ze my tez mamy bron taką jak goździk czy sziłka . na razie nie opanowałem jeszcze helikopterów ;/ Czy oprócz WSADa i myszki trzeba jeszcze jakiegoś klawisza zeby prawidłowo sterowac smigłowcem? [ niemam joya] .
Do zobaczenia za niedługo na necie !!
pozdr.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2007, 17:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 gru 2006, 11:18
Posty: 104
Lokalizacja: Łódź
Najlepsze do heli jest wsad i myszka, ale znam amatorów joya na heli i też nieźle im idzie, btw do samolotów tylko joy, nic oprócz tego ci nie potrzeba.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2007, 21:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lip 2007, 19:38
Posty: 4
ja własnie samolotami śmigam na keyu, moze kiedys pomyśle o joyu.
przez was moja siostra się wciągneła i dzisiaj przez 4 godziny grała w to non stop :| :D mod jest genialny tylko ze przeszkadza mi troche ze jak jadę czołgiem po wybojach to się troche uszkadza :| ale spoko.
pozdr

_________________
Mój prawdziwy nick: chudolf


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL