Teraz jest 28 mar 2024, 15:16

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 cze 2008, 15:30 
Offline

Dołączył(a): 26 cze 2008, 17:55
Posty: 3
Witam odkryłem właściwość budowy okopów. Do zrobienia ich potrzebne będą bc2.1, oraz 4 bridge_small (drewniany mały) oraz malutkie schodki . najpierw robimy dołek na 1 kratke równą a 2 pochyłe czyli 3 kratki y i x ile chcesz (y,x - z maty chyba umiecie? ;) ) potem narzędziem flatten tool klikamy na 1 pochyla linie kratek. Obrazek Potem obudujemy za pomocą mostków (ja na zdjeciu nie mam schodków bo....a zresztą..) na brzegach dajemy schodki by wyjść i oto cała fizolofia. Teraz pracuje nad zmniejszeniem na malutkie okopy z wykorzystaniem tylko 3 mostów ;). Macie problemy to piszcie i dajcie screeny na imageshack.us a spróbuje pomóc ;) [w razie błedów ort to bardzo przepraszam ale się spiesze dalej pracować nad okopami i mapą] [jak odnajde sposób na małe to odpisze z kolejnym poradnikiem okopowicza :) ] Błagam nie patrzcie się na ort. ;) nic takie mam życie :)

Z przykrością oznajmiam, że wykonanie małych okopów jest trudne i ma dużo bugów (wpadasz pod mostek), ale testuje Uwaga tunele za pomoca bc2.1 jak dokoncze eksperymenty (możliwe, że jutro) to świat bf'42 wejdzie w świat podziemi. Mam nadzieje, że mój sposób na okopy wam pomaga? ;) licze dalej ilość wyświetleń 8)

[Edit] by Carnophage[PL] - rozumiem, że są różne dysfunkcje, ale nie sprawdzenie pisowni w przeglądarce, albo jakimś edytorze wordopodobnym, to już lenistwo. Tymczasowo popoprawiałem, to co rzuciło mi się w oczy.

_________________
1 Słucham admina, 2 Staram się być przyjazny dla otoczenia, 3 Używam opcji szukaj 4 Nierobie off-topu oraz spamu ;)


Ostatnio edytowano 27 cze 2008, 23:51 przez Carnophage[PL], łącznie edytowano 3 razy
Łączenie postów


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2010, 14:31 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2010, 10:45
Posty: 67
Thx napewno się przyda przy robieniu mapki z ofensywą :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2010, 15:03 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
do not troll!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL