Teraz jest 24 kwi 2024, 15:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2004, 11:01 
Offline

Dołączył(a): 25 maja 2003, 09:47
Posty: 849
Mapka jest bardzo, ale tp bradzo dobra. IMO należy wprowadzić małe poprawki:

1. Należy zwiększyć zasięg, o ile to możliwe, bo nie znam się na bc, środkowej flagi, tej na wysepce - powinno to zwiększyć miodność i uatrakcyjnic rozgrywke
2. Na pólnoc od środkowej flagi powinienes dodac jeszcze jeden domek - IMHO bedzie to bardziej asfaltowe
3. Gdy Amerykanie zdobędą flage w/w powinien zespawnowac się tam czołg, najlepiej 2 (jeśli teraz bedzie bardzo zagracone, możesz usunąć domek)
4. Amerykanie mają więcej ticketów, ale mimo wszystko Axis łatwo sobie z nim poradzą na lądzie - mają bardzo, bardzo dużo czołgów.
5. Nie pamiętam dokładnie, czy Axis mają statek - jeśli nie to ciekawi mnie po co jest łodż podwodna :wink:
6. Allied mają o jeden samolot wiecej - bardzo dobrze, choć przydałby sie jeszcze jeden, jesli chcesz, moze to byc bombowiec, choc na pacyfiku raczej mija sie to z celem.


Mapka jest IMO bardzo dobra, trzeba ją wrzucić na polski serverek, choc nie ukrywam, że 32 na takiej mapce, to może być troszke za mało :P . Mam nadzieję, że mapka nie bedzie zapomniana jak Arcy Alamo :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 mar 2004, 17:39 
Offline

Dołączył(a): 7 maja 2003, 14:09
Posty: 218
Lokalizacja: Katowice
Cytuj:
1. Należy zwiększyć zasięg, o ile to możliwe, bo nie znam się na bc, środkowej flagi, tej na wysepce - powinno to zwiększyć miodność i uatrakcyjnic rozgrywke

O ile zwiekszyc zasieg ?

Cytuj:
2. Na pólnoc od środkowej flagi powinienes dodac jeszcze jeden domek - IMHO bedzie to bardziej asfaltowe
3. Gdy Amerykanie zdobędą flage w/w powinien zespawnowac się tam czołg, najlepiej 2 (jeśli teraz bedzie bardzo zagracone, możesz usunąć domek)


Do zrobienia - ale moze nie zauwazyles - gdy allied zdobeda flage zamiast ho-ha spawnuje sie tam szerman (czyli w sumie sa tam 2 czolgi)

Cytuj:
4. Amerykanie mają więcej ticketów, ale mimo wszystko Axis łatwo sobie z nim poradzą na lądzie - mają bardzo, bardzo dużo czołgów.

Amerykanie maja wiecej ticketow i jeszcze o polowe wolniej im ubywaja. No ale fakt faktem japonce na ladzie rulez :) IMHO amerykanie dosc latwo moga zdobyc 2 pierwsze wyspy, schody zaczynaja sie dopiero na 3 wyspie (o ktorej wlasnie napisales) gdzie flaga schowana jest w okopie. Takie bylo zalorzenie aby nie bylo zbyt latwo. Popatrz chocby na mape OB - tam ametykanie praktycznie nie maja szans - niemcy strzelaja do nich jak do kaczek, a jednak da sie rade to wygrac. Mozliwe ze dodam tam jeszcze 1go szermana dla alied.

Cytuj:
5. Nie pamiętam dokładnie, czy Axis mają statek - jeśli nie to ciekawi mnie po co jest łodż podwodna

hehe axis mieli na poczatku statek ale go usunolem - mieli by za latwo :)
, a co do lodzi podwodnej to po prostu zostala :wink: (moze jakis samotny szpieg z krainy deszczowcow wykorzysta ja do cichego desantu na tyly wroga :P )

Cytuj:
6. Allied mają o jeden samolot wiecej - bardzo dobrze, choć przydałby sie jeszcze jeden, jesli chcesz, moze to byc bombowiec, choc na pacyfiku raczej mija sie to z celem.


Allied na poczatku mieli b17 - ale jak sam zauwazyles na pacyfiku mija sie to z celem. Dodam chyba amerykancom jeszcze 1 samolot

_________________
"Nie ma regół ponad te, które sam stworzysz. W Sieci każdy jest tym, co robi. A to co ty robisz, zależy tylko od ciebie".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Fajna mapka :)
PostNapisane: 8 mar 2004, 12:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2003, 11:56
Posty: 1060
Lokalizacja: Lębork
Fajna ta mapka bardzo mi się podoba kiedyś bawiłem się w robienie jednej polskiej mapki ale nie zabardzo mi to wychodziło więc postanowiłem zakończyć swoją przygode z edycją map heheh 8) :D :P Pozdro mapka jest w deche :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2004, 07:04 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
a jest moze na jakims serwerze :?: :roll:

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 mar 2004, 18:11 
Offline

Dołączył(a): 7 maja 2003, 14:09
Posty: 218
Lokalizacja: Katowice
niestety nie :( - ale moze za jakis czas (jak poprawie bledy znalezione w tej wersji)

_________________
"Nie ma regół ponad te, które sam stworzysz. W Sieci każdy jest tym, co robi. A to co ty robisz, zależy tylko od ciebie".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 mar 2004, 22:47 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2004, 00:08
Posty: 819
Lokalizacja: Warszawa
Mapke wlasnie przetestowalem i musze ci pogratulowac bo jest bardzo dobra jednak wprowadzilbym pare zmian
1. Samoloty u alied pojawiaja sie uszkodzone obniz spawna i bedzie po sprawie
2.W bazie na G-2 przydalby sie jeszcze jeden domek
3. Kiedy amerykanie zdobeda ta flage to niech spawnuje sie tam jeszcze jeden czolg to przynajmnie troche wyrowna szanse na ladzie
4.Alied rzeczywiscie przydalby sie jeszcze jeden samolot
5.Pomysl z flaga w bunkrze jest swietny ale alied nie maja szans jej przejac jesli oczywiscie bronic jej beda doswiadczeni gracze
6.Axis zabralbym jeden czolg ten z bazy na samej polnocy a wzamian za to dal im kaema wycelowanego na plaze w bazie G-2
tyle mam sugesti z pewnoscia jednak bylo by lepiej gdyby jakis admin wrzucil mapke na serwer to bysmy ja w tygodniu przetestowali :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 kwi 2004, 22:41 
Offline

Dołączył(a): 18 paź 2003, 10:56
Posty: 52
Lokalizacja: Warszawa
BoBo... Openfire, czy naza ma miec jakis zwiazek z tfc....?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 kwi 2004, 16:10 
Offline

Dołączył(a): 7 maja 2003, 14:09
Posty: 218
Lokalizacja: Katowice
Nor napisał(a):
BoBo... Openfire, czy naza ma miec jakis zwiazek z tfc....?


hehe, raczej nie ;] zreszta ta nazwa pasuje bardziej do mojej mapki niz do tej z TFC - zreszta chyba tobie tego tlumaczyc nie musze :D Wiesz, ze nawet nie pomyslalem przy wymyslaniu nazwy o teamfortress...

_________________
"Nie ma regół ponad te, które sam stworzysz. W Sieci każdy jest tym, co robi. A to co ty robisz, zależy tylko od ciebie".


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL