Teraz jest 29 mar 2024, 15:22

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 kwi 2003, 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2003, 12:44
Posty: 702
Lokalizacja: Konin City
Błagam! podajcie jakieś dzialajace linki do map do desrt combat 03, bo wszystkie jakie scigam (oprocz 2) sa do dc.02! poza tym to nierozumiem jak mozna nie umiec latac heli:P :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Mapy do DC03
PostNapisane: 23 kwi 2003, 18:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2003, 22:48
Posty: 71
Lokalizacja: Konin
Ja tez szukam i nic nie znlazlem :evil: :evil: :evil: A heli rulezzzzzzz :twisted: :twisted: :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 kwi 2003, 08:15 
Offline

Dołączył(a): 17 gru 2002, 00:46
Posty: 532
Lokalizacja: SzczeciN
szukaj na http://www.bf1942files.com/

_________________
there can be only one. . . Kal-El

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 kwi 2003, 16:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2003, 12:44
Posty: 702
Lokalizacja: Konin City
ok, BIG THX:) rzeczywsice trochje tego tam jest:)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2003, 21:05 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2003, 20:36
Posty: 64
Lokalizacja: z Warszawy
Qba napisał(a):
Błagam! podajcie jakieś dzialajace linki do map do desrt combat 03, bo wszystkie jakie scigam (oprocz 2) sa do dc.02! poza tym to nierozumiem jak mozna nie umiec latac heli:P :!:


A są wogule jakieś mapy do DC?? :) Jak tak to lece ściągać :D

P.S.
Umie ktoś dobrze latać helikopterem, bo ja nie :D

_________________
I am the silent killer, mad butcher, Johnny Butcher...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 kwi 2003, 11:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2003, 22:48
Posty: 71
Lokalizacja: Konin
Johnny my z Qbą gramy narazie po lanie ale latanie nam chyba wychodzi ( Qba gra na joyu a ja na myszce ) tylko ja ma troche za twarde lądowanie Hindem :evil: bo nie mam przepustnicy , a tak pozatym to super sie lata heli i dlatego gramy przktycznie tylko w DC gramy :twisted: .

Ps . THX za linka do mapek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2003, 05:16 
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2003, 04:37
Posty: 8
Hejka wszystkim.... :D
Ja tez sobie polatuje Hindem... uwielbią tą latającą krówkę... ostatnio pobawiłem się na Gazal lataniem pod mostami. :D Szkoda tylko ze twórców DC potraktowali Hinda po macoszemu... mogę zrozumieć słabsze działko nadrabiające szybkostrzelnością ale nie mogę przeboleć tak małej ilości rakiet - w rzeczywistości Hind jest najciężej uzbrojonym helikopterem...

To tyle na razie... cya

A mam pytanko: Wiecie może jak importować do BF Map Edytor pojazdy z już istniejących map????


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2003, 23:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2003, 12:44
Posty: 702
Lokalizacja: Konin City
yy no wiec ja zabardzo sie nie bawie w edytowanie (zle wspomnienia:P), ale fakt ze hinda "troszke" spie... okroili:P bo mam taka fajna ksiazke"Współczesne Śmigigłowce Bojowe" i wg niej jest to najlepszy helikopter szturmowy ... i zupelnie nie rozumiem czemu sie tak trudno nim laduje... jest strasznie kruchy, a powinnien byc wytrzymalszy od ah64... ale w sumie sie nie dziwmy tworca DC, bo w koncu to Amerykanie, to czmu maja chwalic radziecki sprzet?:P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 maja 2003, 23:14 
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2003, 04:37
Posty: 8
Szkoda że porzuciłeś ten zacny fach (edycja)... jak byś jednak wiedział jak edytować miejsca pojawiania się broni i graczy/botów oraz edytowania miejsc gdzie botom wolno się poruszać lub nie....

Co do MI24 nie jest tak dokładnie...
Został zaprojektowany jako opancerzona „ciężarówka” która przede wszystkim miała dowieźć bezpiecznie żołnierzy w dość „nieprzyjaznych” warunkach... a to że jest helikopterem szturmowym miało być drugorzędną sprawom... ale nie jest :D
Z tych założeń wynika jego masa (też ze zastosowania starszych technologii przede wszystkim cięższego pancerza niż w APACHE) dość duży przedział pasażerski oraz chowane podwozie dla zmniejszenia Cx (większa prędkość ponad 50 km/h niż u Apache).
UH64 był natomiast projektowany jako typowy helikopter pola walki i co za tym idzie powstał całkiem inny od Hinda helikopter szturmowy... Zastosowano w nim częściowo kompozytowy pancerz (na pewno kevlar i dynem) oraz stale podwozie które ma za zadanie wytrzymać upadek helikoptera z dużej wysokości bez zabijania załogi (ale z całkowitym zniszczeniem podwozia :) ) dlatego łatwiej się nim ląduje. Sam pancerz Apache jest słabszy niż u Hinda ale żywotność UH64 jest większa , np.: może kontynuować lot bez oleju w przekładniach, w MI24 kończy się taka zabawa bardzo szybko :( (tego faktu nie uwzględniono w DC – zresztą kwestia uszkodzeń została bardzo uproszczona).
A jeszcze awionika w Apacze jest lepsza L.
Ale się rozpisałem...

Na razie to tyle...

UBeL


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 maja 2003, 17:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2003, 12:44
Posty: 702
Lokalizacja: Konin City
ojoj:)
widze ze znasz sie na tym, Ubel:)
nio faktycznie "troche" uproscili ogolnie w dc wiele rzeczy... ale to w koncu shooter,a nie strategie full real:P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 maja 2003, 21:54 
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2003, 04:37
Posty: 8
Hej... ponownie...

Zajmuje się lotnictwem już od bardzo, bardzo dawna (zwłaszcza rosyjskim :D) w prawdzie apogeum mojej lotniczej szajby było jakieś 10 lat temu ale jeszcze ciągnie mnie w tą stronę :D.

Nie chcę cię martwić ale BF i jest już strategia i to wbrew pozorom bardzo złożona...
PSS. Lokacje trafień w żołnierza jakoś zrobili (z pojazdami jest podobnie) wiec mogli pójść troszeczkę dalej ... miło by było na przykład stracić gąsienicę w czołgu ale móc dalej walczyć. :D

UBeL


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 maja 2003, 17:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2003, 12:44
Posty: 702
Lokalizacja: Konin City
hehe Ubel popraili Hinda wreszcie w dc. 035e:))) juz mozna dosc latwo ladowac!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 maja 2003, 19:06 
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2003, 04:37
Posty: 8
To szkoda... :(

Ale za to koncze przerabiac El_ALA... :)

UBeL


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 maja 2003, 22:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2003, 12:44
Posty: 702
Lokalizacja: Konin City
ale pod 0.35e juz? jak tak to czekam na jej chociaz beta-wersje ;)
ja miem czy tak szkoda co do tego ladowania... bo to byla lekka przesada ze ten heli byl taki kruchy...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL