Teraz jest 28 mar 2024, 13:56

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 mar 2010, 17:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
przylepekkk_1 - za pomysł, wykonanie i morał :P

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2010, 18:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 wrz 2008, 18:06
Posty: 34
anonim.1991

_________________
xf: murawka


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2010, 22:49 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
DeathName napisał(a):
Tego się nie spodziewaliśmy. Użytkownicy forum oddali równą ilość głosów na prace dwóch użytkowników: anonima i przylepekkka. W związku z tym ostateczną decyzję podjął Szef Redaktorów, czyli Uapa. Jego decyzją, trzeci klucz powędruje do użytkownika przylepekkk. Gratulujemy!

News

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2010, 00:04 
Offline

Dołączył(a): 27 lis 2009, 18:59
Posty: 21
Dziwne w moich obliczeniach przylepekkk ma o jeden głos mniej ode mnie (ma 4 w tym jeden mój). Taka mała reklamacja :P No ale trudno, gratuluje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2010, 00:14 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
anonim.1991 napisał(a):
Dziwne w moich obliczeniach przylepekkk ma o jeden głos mniej ode mnie (ma 4 w tym jeden mój). Taka mała reklamacja :P No ale trudno, gratuluje.

Głosu Dominiko - jako członka redakcji nie braliśmy pod uwagę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2010, 01:56 
Offline

Dołączył(a): 9 mar 2010, 21:23
Posty: 2
Witam,


Na samym początku muszę podkreślić, że jestem jeszcze w ogromnym szoku spowodowanym niespodziewaną wygraną. Przyznam szczerze, że nawet nie myślałem o wygranej. Gdy zobaczyłem dwie zwycięskie prace to dosłownie opadła mi szczęka i stwierdziłem, że się do nich nie umywam. Po przeglądnięciu reszty komiksów jeszcze bardziej się w tym przekonałem. Niektóre prace naprawdę nieźle się prezentowały, a moje bazgroły na poziomie pięciolatka to była jakaś kpina. Biorąc pod uwagę krótki czas pracy, bo dosyć późno dowiedziałem się o konkursie jak i problemy związane z wyborem wykonania ( prawie ręka mi odpadła, a czasem na finishu kartki coś poszło nie tak i trzeba było zaczynać od nowa, albo kombinować jak to poprawić ). Na początku głosowania śledziłem forum z maleńką nadzieją, że chociaż ktoś odda jeden głos, albo nawet trochę doceni moją pracę. Tak nie było więc nawet na forum nie wchodziłem, bo uważałem, że nie ma to najmniejszego sensu. Teraz zalogowałem się, żeby po prostu pogratulować zwycięzcy, a tutaj taka niespodzianka. W dodatku to pierwsza rzecz, którą w życiu wygrałem... Proszę, nie dziwcie się, że piszę takie bzdury, ale ta cała sytuacja... w to nawet nie chce się wierzyć ( pewnie niektórym też, w sumie nie ma co się dziwić ; > ). Jak sobie przypomnę cały proces tworzenia jak i problemy ze skanem i z wysyłaniem ( cudem zdążyłem, wysyłając komiks 2 minuty przed 20 ) to aż łezka się w oku kręci. Dziękuję wszystkim którzy na mnie zagłosowali, a także osobom odpowiedzialnym za organizację konkursu. W takim razie do zobaczenia na polu bitwy ; ).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2010, 01:59 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 10:20
Posty: 1989
Lokalizacja: Piaseczno
Hej,

Sprawdź za parę minut maila. Powinien dojść klucz razem z krótką instrukcją. Co do reszty zwycięzców, keye zostały wysłane wczoraj.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2010, 02:08 
Offline

Dołączył(a): 9 mar 2010, 21:23
Posty: 2
Mail doszedł bez problemu, jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2010, 15:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2003, 12:51
Posty: 105
Lokalizacja: (tułacz)
anonim.1992 - chyba sie spoznilem ;)

_________________
>>> Spec.Natz<<<


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL