Teraz jest 16 cze 2024, 01:25

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 mar 2011, 15:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2007, 20:56
Posty: 124
Lokalizacja: Poznań
Jurand napisał(a):
Zaczynając od zera wiadomym jest, że praktycznie na każdym serwerze spotkasz lepszych od siebie pilotów, a latanie na singlu nie pomoże wiele więcej jak nauki panowania nad samolotem/ ewentualnie sterowania nim za pomocą joy'a/myszki/klawiatury.


Mi własnie chodziło o podstawową nauke latania bo bez niej to chyba normalne, że ani rusz ;)

Jurand napisał(a):
Taka wiedza nie pomoże wiele jak nie wiesz jak zachowa się przeciwnik :) Praktyka, praktyka praktyka;]


Ile praktyki byś nie miał nigdy nie będziesz wiedział jak zachowa się przeciwnik.Praktyka może pomóc tylko przewidzieć jego kolejny ruch :)

_________________
Mój stary nick Sharkbf2
Polish soldier fight for the freedom for other nations but dies only for Poland.
Gen.Stanisław Maczek
=BRO= ->->-> -click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2011, 16:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
Dawix73 napisał(a):
Jurand napisał(a):
Zaczynając od zera wiadomym jest, że praktycznie na każdym serwerze spotkasz lepszych od siebie pilotów, a latanie na singlu nie pomoże wiele więcej jak nauki panowania nad samolotem/ ewentualnie sterowania nim za pomocą joy'a/myszki/klawiatury.


Mi własnie chodziło o podstawową nauke latania bo bez niej to chyba normalne, że ani rusz ;)

Jurand napisał(a):
Taka wiedza nie pomoże wiele jak nie wiesz jak zachowa się przeciwnik :) Praktyka, praktyka praktyka;]


Ile praktyki byś nie miał nigdy nie będziesz wiedział jak zachowa się przeciwnik.Praktyka może pomóc tylko przewidzieć jego kolejny ruch :)



I o to właśnie chodzi:D nieważne czy nazwiesz to reakcją przeciwnika, czy przewidywaniem jego kolejnego ruchu;)

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2011, 17:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2009, 13:47
Posty: 24
@Spectral1991: Dzięki ;)

Ja w sumie zaczynałem na Dalian Plant, żeby ogólnie joystick wyczuć. Potem jakiś Kubra Dam, Daqing Oilfields.

A tak trochę poza tematem samolotów, co sądzicie o lataniu helikopterem przy użyciu joya?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2011, 21:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
Znam garstkę ludzi którzy tak robią;] Najbardziej popularne i chyba praktyczne jest połączenie klawiatura + myszka

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2011, 16:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2008, 16:40
Posty: 76
Stanowczo odradzam joya. Znam jednego pilota który z niego korzystał (nie powiem, dobrze mu szło :>), ale w momencie gdy latał sam to i tak korzystał z myszki :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL