Teraz jest 5 cze 2024, 04:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 paź 2012, 00:13 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2010, 09:36
Posty: 14
Witam, wrocilem do BFa po przerwie, niestety, moja ekipa sie wykruszyla, albo graja w BF3 albo wcale, wiec szukam kogos do gry.
Cos o mnie by sie przydalo, czyli tak:
-22lata ale wole myslec, ze mam 18
-zamieszkaly w Tychach
-przegrane 584h
-ranga 2nd Lieutenant
-67,527 score
-zwykle gralem jako squad leader snajperem ale moge sie dostosowac do teamu
-snajpem 34.93% acc na te chwile
-nie bawilem sie wiele z pojazdami z racji grania snajperem najczesciej ale mam joystick Extreme 3D Logitecha wiec jakby co moge tez latac czy co tam kto potrzebuje
- moje pelne staty http://bf2s.com/player/224587265/
-interesuje sie terrarystyka, jezdze na gieldy w kraju i za granica, hoduje gekony lamparcie:D

warunki stawiam tylko dwa, gram jedynie z ludzmi, ktorzy dojrzeli do mutacji glosu oraz maja cholerny mikrofon :D
gram zwykle wieczorami, moj nick na xfire to dimitriev ale godze sie na kazdy inny komunikator, dodam iz nie mam oporow przed uczeniem kogos gry(na ile sam umiem) byleby bylo z kim zrobic druzyne.
zdaje sobie sprawe z tego, ze w BF2 zostala praktycznie sama generalicja i od dawna macie swoje sklady ale mam cicha nadzieje, ze znajda sie jacys ludzie bez teamow jak ja, ranga nie jest istotna

Jesli wrzucilem to w zly dzial przepraszam i prosze o przeniesienie w odpowiedni

prosze o odpowiedz w temacie, na PW lub na Xfire, jesli jakims trafem nie odpowiem jedna droga prosze sprobowac inna.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2012, 00:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Chętny!

Mikrofon mam, a co do głosu, to nie jest na pewno źle(16 lat). Statystyki nie są zbyt imponujące, a zobaczysz je w mojej sygnaturze. Najwięcej czasu spędziłem jako medyk, ale czasem grywam też innymi klasami. Moja ulubiona mapa to Warlord, a na Great Wall też dużo czasu spędziłem. Od czasu do czasu wdepnę też na Karkand albo Jalalabad.

Co do mojego stylu gry, to lubię jako członek drużyny biec za dowódcą i wypełniać jego rozkazy. Gdy się biega we dwóch albo trzech, zawsze jest raźniej i bezpieczniej. Nie lubię dowódców drużyn, którzy wydają rozkazy z dalekiej odległości - wolę takich, którzy biegną w pierwszej linii i sam mogę biec wraz z nimi, by flagę zdobywać w kilka osób. I szczerze mówiąc, wolałbym mieć u boku towarzysza z inną klasą niż snajper. Chociaż gdybyś się uparł, i tak byłoby lepiej, niż grając z losowymi ludźmi.

A co do komunikacji, ja nie mam xfire i nie zamierzam tego instalować. Możemy za to rozmawiać na TS3 lub ewentualnie na Steamie. Preferuję TS3.

Cytuj:
dodam iz nie mam oporow przed uczeniem kogos gry(na ile sam umiem) byleby bylo z kim zrobic druzyne.

Tym lepiej. Trochę tam umiem, ale z chęcią bym się nauczył czegoś więcej.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2012, 10:51 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2010, 09:36
Posty: 14
Ale fajnie, juz sie ktos znalazl :D

Jeszcze kilka osob sie przyda w miedzyczasie ozywam sie na PW


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2012, 11:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Kilka osób? Rzeczywiście na tym forum większość gra w BF3, ale może się jeszcze ktoś znajdzie. Ale w dwie osoby i tak możemy także grać.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2012, 19:41 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2009, 20:40
Posty: 47
Lokalizacja: Ropczyce
Jestem chętny do tego interesu ! :)

Wali gosciu na PW :)

_________________
(C)raymondo1


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2012, 23:06 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2010, 09:36
Posty: 14
Poszlo PW, z Antonio juz gralem dzisiaj pare rund i bylo git wiec zapraszam jak ktos jeszcze chetny :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2012, 13:11 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2010, 09:36
Posty: 14
Znalazla sie juz kolejna osoba do gry tylko taka spawa panowie, dodaje do warunkow gry posiadanie Xfire
Ten program naprawde nie gryzie bo nie wiem jak sobie wyobrazacie konferencje na ts, skypie i steamie naraz.Ja zakladam druzyne wiec bedziemy korzystac z Xfire z kilku prostych powodow:

Widac tam kto w o aktualnie gra
Czas gry jest naliczany
Nie zzera proca a wiem o czym mowie bo mam stary lipny komputer wiec jak mowie, ze nie zzera to nie zzera
Wszyscy 'prosi' z jakimi sie spotkalem uzywali Xfire
Na forum jest nawet lista nickow ludzi z Xfire, ktorzy jeszcze graja w ktoregos tam BFa

Skype jest zaprojektowany do rozmow z najlepiej jedna osoba, najlepiej wideorozmow, jest procozerny itd
TS3 i Ventrillo nie jest intuicyjne, wiele osob nie umie tego obsluzyc, trzeba miec wlasny kanal, wbijac gdziestam i liczyc na cud, ze ktos bedzie

Na Xfire nie ma takich problemow, jest prostsze niz gadu gadu i zawsze wiem kiedy ktos jest dostepny i moge pogadac, pograc, moge dolaczyc do jego aktualnej gry wiec nie trzeba sie wymieniac adresami IP itd a obsluga jest banalnie prosta


http://www.xfire.com/download/ stad sciagamy

o poprawnego dzialaniapotrzebny jest Internet Explorer w wersji minimum 8, nie wiem dlaczego tak jest ale tak jest.
Sciagac i pisac do mnie, moj nick to dimitriev


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2012, 21:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2010, 20:29
Posty: 82
.. a juz chcialem dolączyć do Was i pograć jako Team PL a tu kolejne wymagania :omg: to juz TS nie wystarczy :?
btw Tworzysz PRO KLAN ?

_________________
najnowsze cheaty do BF2 http://www.albinoblacksheep.com/flash/you.html
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 paź 2012, 23:17 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2010, 09:36
Posty: 14
(Wybaczcie literowki i brak spacji czasem ale mam wiekowa lipna klawiature)

Nie wiem co z tego wyjdzie, po prostu chce pograc z rodakami a jesli zamieni sie to w klan, czemu nie?

Zglosilo sie do mnie 2 graczy jak narazie, jeden chce gadac przez skypa lub gg(serio), jeden przez steama a ty chcialbys TS wiec jak to sobie wyobrazacie?:D
Kazdy sensowny gracz korzysta z Xfire a przynajmniej ja tak robie wiec owszem, jest to dla mnie wymog. Dzieki temu nie musze sie pytac glupo o IP serwera tylko daje dołącz i po krzyki i zaraz gramy razem.
Zgodzilbym sie na steama ale czesto pyskuje w grze, mam przegrane w CSa jakos 1500h, ze steamem jestesmy razem 6lat wiec znam jego wady. Raz sie odpali w grze a raz nie poza tym mam tylu znajomych na steam, ze ciagle ktos do mnie pisze a wole sie skupic na BFie, inna sprawa, ze jestem adminem na najwiekszym polskim serwerze CSa Diablo Mod i skoro jestem juz na steam to powinienem tam bany wlepiac a nie grac w inne rzeczy :D


Xfire nie boli!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 paź 2012, 02:01 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
so sad

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL