Teraz jest 1 paź 2024, 01:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 cze 2006, 14:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
post napisałem na forum PL4FC, ale chwilę później pomysłałem, że równie dobrze moge zaprosic wszystkie inne polskie klany.

Cytuj:
Hej!

Tu Wujek z ETCS,
mam dla PL4FC propozycję.

http://www.defendersofpeace.com/

To jest kameralna "liga" Project Reality. Tak wiem, że jesteście klanem grającym w podstawkę. Ale z drugiej strony macie tak liczne szeregi, że na pewno znalazło by się tylu waszych graczy, żebyście mogli ruszyć w ladderku "Infantry 6vs6". Oczywisćie na modzie Project Reality.

ETCS, długo się zastanawiało i dziś podjęliśmy ważną decyzję. Zawiesiliśmy swoją działalność w CB, a zarejestrowaliśmy się w DoP. Porejestrujemy graczy, pododajemy GUIDy i możemy już grać pierwsze mecze. Zapraszam do kulturalnej rywalizacji, na trochę innym gruncie niż podstawka i bez obawy na spadające na głowę samochody. :wink:


EDIT:
Oczywiście jakby były jakieś problemy, pytania - to walcie śmiało do mnie!
Tylko się najpierw przedstawcie, [cenzura] :lol: :wink:

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 15:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Hmm nie znam sie moze ale skoro ktos nie zaglada na podforum PRMM a jest tam o tym topic to chyba go to nie interesuje? :roll:

Bez obrazy ale po to jest oddzielne podforum by zainteresowani tam znajdywali pozadane informacje. Jakos nie zauwazylem by tematy o FH ladowaly tutaj czy tez np z BF:V czy classica...

ps. Mimo wszystko powodzenia w turnieju.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 16:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
Zobaczyłęm, że napisałem Lailonn. Pomyślałem - "O! Lailonn chciałby się dołączć? Może namówi kolegów z Voodoo." Znowu okazałem się zbyt naiwny... :(

Cytuj:
Mimo wszystko powodzenia w turnieju

To nie jest turniej. Nie ma nagród. To jest po prostu wyjście na przeciw potrzebom ogromnej sceny BF2. Ani w CB, ani w ESL, ani nigdzie indziej, nie ma żadnej drabinki rozgrywanej na modzie Project Reality. Teraz już jest. Powod, dla ktorego napisalem o tym tutaj wydawal mi się oczywisty. :wink: ale mniejsza o to...

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 16:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
alez tak prosze pana, ale to nie ten adres. nisza prmm ma swoja osobna dziuple :idea:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 16:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Niestety klany niechetnie biora udzial w ligach/turniejach modow gdzie nie zdobywa sie ani nagrod ani prestizu.

Na potrzeby wielkiej sceny(w Polsce malutkiej) mamy podforum PRMM ;]

Kolegow moge zapytac. Ba sam moge nawet sie dopsiac do jakeigos squadu. Tylko PRMM wymaga zupelnie innego podejscia do gry, ktore nalezy wytrenowac. Trenuejsz moda-tracisz forme w bfie a przynajmniej czas. Wiec z tymi klanami moze byc na prawde ciezko.

Aktualnie z calego swiata jest 10 ekip. troche malo...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 16:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
Lailonn napisał(a):
Aktualnie z calego swiata jest 10 ekip. troche malo...
Aktualnie, to drabinka ma chyba tydzień... :wink:

przsoi napisał(a):
alez tak prosze pana,

a może ktoś z Wildy jest chętny? :D

Lailonn napisał(a):
Kolegow moge zapytac.
No własnie o to chodzi. Pisze tu, żeby zapytać wszystkich "kolegów" ze sceny na raz.

Lailonn napisał(a):
(...)Wiec z tymi klanami moze byc na prawde ciezko.(...)
O i jeszcze na to odpowiem. :D Dlatego w pierwszej kolejności napisałem do PL4FC. Ale chwilę później pomyśłałem: "A może tak inne klany, które podchodzą do gry raczej na luzie (co nie znaczy, że nie umieja grać, nie obrażać się tu ;)) PRGK na przyklad? "ETCS ma podobne podejście do gry jak chłopaki z PRGK to napisze do nich!" "O i jeszcze do GROMu napiszę!" "I jeszcze do... kurde dużo tego... napisze na forum ogólnym".

No chłopaki, myślcie. Może warto spróbować? :twisted:


EDIT:
Cytuj:
Niestety klany niechetnie biora udzial w ligach/turniejach modow gdzie nie zdobywa sie ani nagrod ani prestizu.
ETCS robi to bardzo chętnie. 8) No może dlatego, że my jesteśmy prawdziwi pr0 (czy jakos tak :wink: ) :lol: Dla niektorych Lailonn gra to też czysta rozrywka, nie tylko nagrody i prostiż. ... Tak wiem, że wygrywanie i prestiż też cieszy czlowieka. Ale spójrz prawdzie w oczy - niektórzy wolą snookera, inni bilard "angielski".

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 17:02 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2005, 17:21
Posty: 1694
Jak by było jeszcze kilku chetnych z Wildy to bym zagrał :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 17:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
ETCS Uncle Blues napisał(a):
przsoi napisał(a):
alez tak prosze pana,

a może ktoś z Wildy jest chętny? :D

ja nie dziekuje, za reszte Wildy nie wypowiadam sie.
tak czy siak musze popierac innych agresywynych reklamiarzy skoro mianowalem sie agresywnym anty reklamiarzem bf2142 8)
btw-ETQW to prawdziwy teamplay, a support bedzie wyposazony w sprzet firmy Hohner ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 17:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
Ale chwilę później pomyśłałem: "A może tak inne klany, które podchodzą do gry raczej na luzie


Ale ci, ktorzy chcieli czytuja mimo wszystko podforum PRMM ;}

60 osob na clay swiat to tydzien dzialania drabinki tym smieszniej wyglada :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 19:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
bezczelni :wink: :D

a tak na temat - naprawde nikt nie bylby chetny? az mi się wierzyć nie chce! Zawsze jak gram w PR'a to kilku innych Polaków gra. Zawsze. a teraz co? nic?

BTW: jeśli nie jesteście w żadnym klanie, a chcieli byście spróbować swoich sil w drabince, to w podforum PR'a mil3k i Veres zbierają ekipę. Można zagrać z nimi. :!:

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 20:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
o! klan? nie? Zgłoś się do milka i Veresa. Oni pracują nad składem, który mozna by było wystawić. Wszystko ci powiedzą co i jak. To weterani.

http://forum.battlefield.pl/profile.php ... ile&u=6688
http://forum.battlefield.pl/profile.php ... ile&u=4856

EDIT:
no i przede wszystkim do Toma.h (Xfire tom75h)

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Ostatnio edytowano 28 cze 2006, 08:39 przez Uncle Blues, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 cze 2006, 22:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2004, 12:27
Posty: 755
Lokalizacja: Katowice
ETCS Uncle Blues ja bym tam mogl zagrac tylko jest knif ze mam sporo na glowie teraz(mimo ze sa wakacje) i narazie odpadam,ale goraco zachecam do gry w tego moda,ci ktorym opdoba sie realnosc itp to niezawioda sie tym modem :) modzik jak dla mnie pelen wypas i hmm szczerze o wiele lepszy od podstawki :) polecam gre i zapraszam do tego turnieju :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2006, 02:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2004, 17:07
Posty: 1598
Lokalizacja: Poznan city
A moze KWA by zagralo? :P
Powiedz mi, czy w PRMM gdy rozgladasz sie po kokpicie samolotu nie dzialaja stery? Kiedys gralem w to i nie dzialaly, tak jak zreszta w podstawce.

_________________
Obrazek
M62 V8 4,4L
///Mcmt BMW Klub Polska member


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2006, 08:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
Samoloty w PR - masz tylko 2 kamery (kokpit i wsteczne lusterko), lądujesz po amunicję. To chyba na tyle. Ale nie wiem... Nie latam samolotami... a i oczywiście pozmieniana jest siła broni i wytrzyłałość pancerza. no i jeszcze ilość amunicji, nie widzisz jej na HUDzie gry tylko na HUDzie samolotu. a z tym rozglądaniem się nie mam pojęcia... :roll:

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 cze 2006, 10:42 
Offline
Moderator forum

Dołączył(a): 8 mar 2004, 01:27
Posty: 1858
Lokalizacja: Łódź
Temat został podzielony. Chętnych do kontynuowania rozmowy o ET:QW zapraszam tutaj: http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?t=15329

_________________
Battlestations Midway - moja nowa pasja :)

Podpis nieczytelny...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL