Teraz jest 30 wrz 2024, 21:22

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 18:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2005, 11:49
Posty: 345
Lokalizacja: Kraków
Nie biadolcie, pograjcie z tydzień, moze nie jest tak źle:)))
Czlowiek taki jest że d owszystkiego sie przyzwyczai, tak prawde mówiąc to nie ma w co teraz grać. Do wczoraj BF2 mialo jakis tam poziom, moze jeszcze nie spadło tak nisko ja kto biadolicie. Jeśli sie jednak myle to chyba czas wrócić do starej "dętki" :). Tam wszystko było dobre, jeden patch na 3 lata:)

http://www.allegro.pl/item103816017_del ... wa_ss.html

_________________
Jeśli blondynka ma czarne odrosty, to znaczy że jej mózg jeszcze walczy...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 19:06 
Offline

Dołączył(a): 3 sty 2006, 08:49
Posty: 178
Testowałem 1.3 całą noc prawie i jeszcze troche dzis i to jest zupełna zmiana stylu gry:(...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 19:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2004, 19:58
Posty: 792
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
EST_PL napisał(a):
Chyba wam się w odbytach poprzewracało

:D W tym temacie inne słownictwo nie pasuje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 19:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
moja nowa sygnaturka mówi wszystko :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 19:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2006, 10:32
Posty: 441
Lokalizacja: prawie Olsztyn
robal napisał(a):
Dzis wszedlem na Szarki - na helipadzie nie wiedziac czemu fpsy sakaly jak bunny hopperzy za patcha 1.0 - 15-60. Na Cleanseepe porazka - nie przegraczam granicy 25, a nawet na lotnisku mam sieczke ktora calkowicie uniemozliwia gre.


Spróbuj skasować shadery, mi pomogło.

_________________
Obrazek
Free Image Hosting [xs.to]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 19:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2005, 20:27
Posty: 1080
Lokalizacja: k-lin
Połowa ludzi powinna dostać bana na obrażanie innych i ogólne słownictwo ( jeszcze niedawno tak tępione ale nvm )

IMHO teraz MOD'y będą miały swoją drugą młodość.


Patcha nie instalowałem jak to zwykle po wypuszczeniu. Z opinii wnioskuje że to śmierć Team Pleya ( nie mówcie że teraz dopiero będzie TP ). Kto ma czołg ten ma władze... Boshe EA robi taką komercję jak Microsoft i oświadczam że Bf2 był moją ostatnią grą jaką wypuściła (nie)szanowna firma EA... Mieć wszystkich w D i wszystko. Liczą się chore ambicje " ale będzie grubo jak będzie można sobie jeepa zrzucić "; " SJ mnie denerwuje magazynek nie ma tyle amunicji by wyciąć wkółko pojawiających się graczy". Teraz TP umrze bo im więcej ludzi idzie razem tym bardziej rośnie prawdopodobieństwo ich zabicia.

Czy ktoś woli dziewczyny czy grać na kompie to jego sprawa. Dział o patchu 1.3 a nie o upodobaniach.

Kuźwa czytałem że Quake Wars miał wyjść we wrześniu ( za miesiąc wakacje: laża, piwo, dziewczyny - szybko zleci ) ale niedawno wydczytałem że premiera w listopadzie :O W co grać ? Popykam w AA lub ET albo jakiegoś MMORPG bo to co robi EA to jest wielka szopka. Myślą, że jak dopierdzielą ludzią klanowym lub tym co grają drużynowo ( co dotyczy równierz niedzielniaków ) to kupią bf2142 ? Dla mnie każdy kto gra od początku bf2 i kupi bf2142 będzie bynajmniej dziwny :| przeżyliśmy razem wiele ( na serwerach czy na forach; przeżyliśmy dawne patche ale obecny nas zabije ). Jak będe musiał to zainstalować by móc grać w ligach to hibernacja w klanie gra na półkę i czekanie na fh2... nic innego nie pozostaje. Mówicie że teraz snajper ma fajnie bo może fragować strzelców w jeepach. Ale ile razy strzelich skoro masz locka ? ? Na połowach map będzie heli stało na padzie bo nie wystartuje ( wszyscy w jeepach ) a na lockach jedyną formą zdjęcia kuponów przeciwnika będzie snajpowanie o0 POWSZECHNA lameriada będzie na serwerach. Nawet gracze pr0 ( dla mnie każdy jest pr0 co nie zasadzi mi TK ) nie będą żniwiarzami skoro jeepy będą wszędzie a brak SJ będzie powodował to, że squady co lockują siedzą przy medach w dużej ilości ze snajperami

N/C głowa mnie boli przez te EA. Jak oddadzą mi kasę za grę to nie napisze zółego słowa ( tyle tygodni wycięte z życiorysu )

Pozdrawiam wszystkich starych wyjadaczy.

P.S.
widze że jednemy graczowi ( dołączył do nas 15 maja '06 ) podoba się obecny patch. Widać małe doświadczenie o grze i " poprzednikach " 1.3.

P.S. 2
1.12 r0x ( a ten 1.13 xD )

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 19:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 10:33
Posty: 510
Desert Rat napisał(a):
Niedługo pewnie jednak zostanie to zabronione w serwer rules...
Na różnych serwerach są jednak tak długie listy rzeczy zabronionych, że chyba wolno być tylko fragiem np. gość w f18 kosił mnie na lotnisku mec przed startem kilka razy, a gdy wystartowałem i po strąceniu go zrobiłem to samo by ukazać mu jak może to zirytować to po kilku razach dostałem kicka za atak na UCB - jeśli samolot kosi samoloty i heli przeciwnika na wrogim lotnisku przed startem to co to kur..a za różnica czy baza jest przejmowalna czy nie.


Jestem absolutnie przekonany, że nowy patch spowoduje wielokrotne zwiększenie się ilości kicków i banów z serwerów. Już do tej pory wiadome było, że lepiej być w teamie, w którym są admini. Teraz to już będzie niezbędne.

Ognacy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 20:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Obrazek :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 20:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, 13:14
Posty: 1464
Lokalizacja: Zabrze
OMG...hahaha :D

_________________
"Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz
wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja."

:(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 20:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 cze 2005, 17:49
Posty: 607
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Dobre, szkoda że prawdziwe :?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 20:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
http://img170.imageshack.us/img170/1372/screen0590hi.jpg
http://img170.imageshack.us/img170/1066/screen0602nl.jpg

nowy bug, niby giniesz, ale nie giniesz, twoje ciało zastyga w miejscu, ty nic nie możesz zrobić. screeny z serwera enclave :)

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 maja 2006, 20:57 przez Exil, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 20:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Ten 2 wyglada dwuznacznie :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 21:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lip 2005, 16:52
Posty: 325
Lokalizacja: Warszawa
http://www.thanksfordestroyingmygame.com/

_________________
Najnowsze Cheaty do Battlefield 2!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 21:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 16:26
Posty: 1207
Lokalizacja: Warszawa
właśnie wracam z małej rozwałki
najpierw był gamesnet i wake - jak PLA zostało zalokowane to nic się niedało zrobić, tylko regularnie ziemnok bombami wszystkich wykańczał

potem polazłem na mój server nr.2 skundogz - shraqui 2 rundy i cały czas walka o pierwsze dwie flagi (luzacko pilnowałem nadbrzeża więc się specjalnie nie zestresowałem) - potem karkand 2 rundy i nieustająca bitwa pomiędzy hotelem a skwerskiem

znacząco zwiększyło sie "upakowanie" graczy na danym obszarze

wszystkie triki lokowania i basereapingu są teraz wyjatkowo w cenie - głównie nimi się teraz wygrywa i połowicznie można stosować nawet jak przeciwnik ma jeszcze jakieś inne flagi (bo wszyscy kłębią się w jednym miejscu)


Ps. kilka razy na 'karku' miałem sytuację że po wyskoczeniu za róg niewiedziałem do kogo strzelać tak ilość celów obrodziła - za każdym razem pojawiała się myśl "obym tylko zdażył rzucić granat, oby poleciał chociaż jeden a będę bogaty!" :mrgreen:

_________________
IGN - Khav
Kolec da Pr0fessor


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 21:35 
Offline

Dołączył(a): 28 sty 2006, 23:56
Posty: 137
EA ma w tyłku graczy.Dla nich liczy się tylko kasa.
A teraz z innej beczki. czy tałem ostatnio recenzję gry "Crisis".Zapowiada się zrąbiście, tylko jeden mały fakt psuje całą atmosferę wokół tej gry.Firma produkująca ową gierę sqmała się z wujem Billem z Micra, i owa produkcja będzie działała tylko na windows Vista,a także na nowszych karkatch Geeforca.Graczy którzy mają słąbszy sprzęt mogą sobie tlyko pomarzyć o tej grze.Ehh jak ta kasa może przewróć ludziom w głowie.........

_________________
"Wojna jest wspaniała-według tych którzy nigdy jej nie zaznali" Erazm


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL