Teraz jest 1 paź 2024, 01:35

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 17:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2005, 20:27
Posty: 1080
Lokalizacja: k-lin
Lailonn wg mnie pracujesz na forum nad tym, by większość ( jeżeli nie wszyscy ) traktowali Cię jako pro gracza, znającego się na grach i b. doświadczonego ( wnioskuje po Twoich wypowiedziach w tym i innych tematach w których coś naisałem). Takie jest moje zdanie z którym możesz się nie zgadzać, ale pamiętej, że w grach i tym bardziej w życiu większość nie jest pr0.

PS. Osobiście nie uważam Cię za pr0 ( bo są o wiele lepsi nawet na tym forum ), ale za b.dobrego gracza. ( i nie mów prosze że nigdzie nie pisałeś że jesteś taki czy inaki pr0 )


Mi jak i wielu ten patch nie leży bo zabije kompletnie drużynowe działanie na klanówkach ( np. zajmin TV Station na Sharqi besz SH ) Tak jak ludzie przypuszczają gra zupełnie zmienia oblicze. Ta gra była mało dynamiczna a teraz to wogóle. Choć z drugiej strony SL będzie teraz łatwo rozpoznawalny po stylu gry ( kitranie się za zakrętami :P )

Jak to po każdym patchu pogramy - zobaczymy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 17:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 cze 2005, 17:49
Posty: 607
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
No, dyskusja niedzielnego gracza z zaawansowanym 'pro' staje sie ciekawa :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 18:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 kwi 2004, 16:40
Posty: 147
Lokalizacja: Hannover
Dziwi mnie postawa niektórych którzy robią dobrą minę do złej gry - chwalą patcha jaki on dobry i dopracowany...Przecież ten patch to jest najzwyklejsze zabijanie gry po to tylko żeby zrobć przedpole dla nowego tytułu - to wszystko. Patch wyszedł - trudno, watpie żeby EA cofneła to co w nim zamieściła , ale jeżeli taki bubel przejdzie bez naszego sprzeciwu to trzeba zadać sobie pytanie co EA wymysli jeszcze żeby jeszcze bardziej zepsuć te grę... ? Skuszona "sukcesem" patcha 1.3 w następnym zafunduje nam dalsze "urealnienie" gry w postaci lotniskowca na Mashtuur albo statku kosmicznego Enterprise na Karkandzie...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2006, 18:16 
Offline

Dołączył(a): 21 lip 2005, 19:17
Posty: 70
jest tak
-instalacja przebiegla pomyslnie jak wszystkie poprzednie paczowania,

-pierwsze logowoanie (wchodze orzez ASE) raczej normalnie

-3xpulpit zanim zagralem 3 x zobaczylem pulpit i na tym sie skonczylo (oby) tzn ze wiecej mnie do winblazy nie wywalilo czyli jest noramlnie

-SJ hymm no szkoda ze go nie ma w takiej postaci jak do tej pory eeee wlasciwie to nie szkoda, moje skromne zdanie jest takie ze gra wiecej zyskala niz stracila.
Dla popracia moich slów powiem tak: gram w grupie 4fun, jest nas w porywach do 10 do tej pory najwazniejsze bylo zmienic flage no i potem ja utrzymac (np lotnisko na Wake). Obojetne rowniez kto mial SL byle by robil wypad z teamu po zgonie, jak tego nie robił to vot i po 3 sek juz go z nami w skladzie nie bylo. A teraz jest ciekawiej czyli SL to wazna postac wazniejsza od wszystkiego co wazne w tej grze bez zyjacego SL gra na Wake nie mam sensu, teraz najwyzszym celem jest by SL przetrwał za wszelką cenę, a aby przetrwac to musi byc dobry gracz tzw pro. I to mi sie podoba to wymusi na wszystkich by grali w squadach a nie jako jedynki !! Wszystkie jedynki dostana kulke/bombke od kampiacego nad lotniskowcem J10, jesli nie wejda do dobrego skladu to tak juz zostanie do konca rundy.
wniosek jest taki ze jesli ta zmiana miala utrudnic zycie pro graczom/klanowcom to efekt jest zupelnie odwrotny noby z lotniskowca nie wyjada nigdy!!

-cartylery hym jak jest comender dobry w swoim fachu i ma zbednego jepka to chwala mu za to ze bedzie meczyl heli samoloty i inych snajperow.

-granatnik LOL jest teraz bardziej zblizony do tego ktorego pamietamy z dawnych czasow. Witamy wszystkich asfaltowych graczy (bardzo wiele osob jeszcze sie nie pokapowalo ze znow warto byc asfaltem)

-błędy kiedy wreszcie zbalansuja samoloty NO KIEDY SIE PYTAM!!! KIEDY!!! J10 nadal jest nie do ubicia, stringi go wymijaja a F35 to poprostu puszka zbierajaca wszystkie rakietki wystrzewlone z czegokolwiek i przez kogokolwiek. Jedyne do czego sie nadaje to tylko jako TAXI z kuresm na lotnisko chinoli (na Wake o ile sie doleci lub wystartuje)

ps.
wake to moja naj ulubieńsza mapka co widac he he


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 18:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
Metz obiecuje ci że SD i ID nie polecą sobie w kulki z klientami, warto przypomnieć że drugi patch był tworzony we współpracy z Banią, twórcą turniejowego moda ETPro, który się ludzą bardzo podoba i jest standartem w tej grze

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 18:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
-cartylery hym jak jest comender dobry w swoim fachu i ma zbednego jepka to chwala mu za to ze bedzie meczyl heli samoloty i inych snajperow.


Nie spodziewalem sie, ze ktos cos takiego napisze :shock:

Cytuj:
teraz najwyzszym celem jest by SL przetrwał za wszelką cenę, a aby przetrwac to musi byc dobry gracz tzw pro


A ja glupi myslalem, ze celem w BFie sa flagi...rozumiem o co ci chodzi jednak pamietaj, ze rzadko kiedy spotkasz "pr0" gracza, ktory bedzie prowadzil squad. Nikt nie bedzie nianczyl "niedzielnych graczy" Klanowcy beda grali razem i razem beda loic FFA. jak do tej pory kazda moja rozgrywka na 1.3 konczyla sie ladnym lockiem. Co wiecej byl to nawet lock calej druzyny przez 3 osoby !!! Jesli nawet ktos sie wydostal to nie majac wsparcia ginal po 10s...

Cytuj:
ale pamiętej, że w grach i tym bardziej w życiu większość nie jest pr0.


Dokladnie! A te zmiany wymuszaja wlasnie na graczach pewne zachowania i wymagaja pewnych umiejetnosci, ktorych zwykly szary, niedzielny gracz nie posiada. Jak juz mowilem uderzy to glownie w FFA. Klany jakos sie przystosuja bo zmiany beda dotyczyc obu stron...

ps. doswiadcznie w grach mam wieloletnie. Jako, ze w BF2 gram od dema i nie tylko gram to rowniez mam chyba doswiadczenie. Jednak za pr0 nigdy sie nie uwazalem wiec spox :}


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 18:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2004, 16:11
Posty: 212
Lokalizacja: Szczecin
Mysle ze stare dobre polaczenie BF42 + DC bedzie w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem :) Ktos gra w Desert Combat jeszcze ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 18:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lip 2005, 18:55
Posty: 368
Lokalizacja: Chorzów
Lailonn][quote="fragles napisał(a):
-cartylery hym jak jest comender dobry w swoim fachu i ma zbednego jepka to chwala mu za to ze bedzie meczyl heli samoloty i inych snajperow.



Nie spodziewalem sie, ze ktos cos takiego napisze Shocked [/quote]

idiotyzm :shock: jeżeli SH czy SJ jak to tam nazwiecie jest exploitem to to można jedynie nazwać bugiem, bo w sumie EA nigdy by nie umożliwiła znaleźienia kolejnych rzeczy tego typu nie :?: ... a może ja sięmyle z BF'a zrobimy wormsy i za niedługo będzie można spuścić betonowego osła??

_________________
Obrazek
DnbRadio.com - Serving heavy doses of pure dark basslines.
http://www.mikosz.info/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 18:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 wrz 2005, 12:06
Posty: 193
Lokalizacja: Kraków
Czy Wam tez wyskakuje do windowsa na patchu 1.3? :(
Wczoraj wszystko było ok a dziś chcę zagrać , mapa się wczytała, i skok do windowsa :cry: WTF? Nigdy nie miałem żadnych tego typów problemów :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 19:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
czekaj czekaj czy to aby nie ty mowiles, ze patch jest ok? ;]

Tak wiele osob narzeka na crashe. Pewnie za miesiac wydadza patcha do patcha ^_^ To juz tradycja.

KFC-PL wolalbym banana bomb :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 19:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 wrz 2005, 12:06
Posty: 193
Lokalizacja: Kraków
Tak ja mówiłem że patch jest ok i dalej tak będę twierdził jak uporam się z tym problemem :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 19:32 
Offline

Dołączył(a): 21 lip 2005, 19:17
Posty: 70
offtop
byly jakies problemy z forum po kliknieciu na wyslij otrzymywalem komunikat o bledzie SQL, daltego moja wypowiastka poszla kilka razy :( sorki za zasmiecanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 19:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
Lailonn napisał(a):
Tak wiele osob narzeka na crashe. Pewnie za miesiac wydadza patcha do patcha ^_^ To juz tradycja.


ja obstawiam jeszcze ten miesiąc :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 20:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lip 2005, 20:46
Posty: 705
Lokalizacja: Zielona Góra
A po następnym, następne itd.

W tym miesiącu chyba nie 8)

_________________
Tylko Battlefield! www.linkinpark.com & www.fortminor.com
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 20:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
nowy patch za miesiac? mam nadzieje ze za miesiac bedzie dokladnie znana data premiery Armed Assault, dotychczas byla mowa ze ukaze sie H1 (pierwsza polowa 2006).

Multiplayer
Large, persistent battles.
60+ player multiplayer (plus additional AI), players can join at any time.
Unique game modes introducing modes of play not seen in any other game.
Cooperative game modes.


No a potem ETQW czyli to, czym powinien byc BF.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL