Teraz jest 1 paź 2024, 01:46

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 20:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, 13:14
Posty: 1464
Lokalizacja: Zabrze
przsoi napisał(a):
No a potem ETQW czyli to, czym powinien byc BF.


BF tez miał być piekny;)

dzisiaj sobie nawet ogladalem trailera do bf2 sprzed roku...szkoda ze im takie cos nie wyszlo

_________________
"Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz
wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja."

:(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 20:45 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Lailonn napisał(a):
Mojego nicka zna prawie kazdy kto gra w bf2 w tym kraju.


LOL! to zem sie usmial!:) no nie stary, wybacz, ale to jest totalny LOL! :D
no ale w sumie nie dziwie sie, ze jestes taki twardziel, skoro Ci sie wydaje, ze jestes gwiazda :D .

w sumie to jest najlepsze podsumowanie naszej dyskusji, finalny argument. neuro - zamknij ryja, nikt cie nie zna - powiedzial Lailonn gwiazda panteonu BF2 w Polsce. zobacz ile osob jest aktywnych na tym forum, ile osob gra na Twoim serwerze, ile kopii sie sprzedalo w Polsce, ile jest piratow i zastanow sie nad zmiana gry, bo Twoja slawa w BF2 stoi na watpliwym gruncie empirycznym, O Znawco Rynku, Konsumentow i Potrzeb Graczy, Lailonnie Przewidujacy. btw ja w ogole nie mam pojecia kim jestes oprocz tego, ze sie ze mna klocisz...

jeeez, chlopie! ja sie zaczynam martwic jak Ty sobie w zyciu codziennym radzisz majac tak wypaczona wizje rzeczywisci :(. i to nie jest zart.


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 20:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, 13:14
Posty: 1464
Lokalizacja: Zabrze
przsoi napisał(a):
No a potem ETQW czyli to, czym powinien byc BF.


BF tez miał być piekny;)

dzisiaj sobie nawet ogladalem trailera do bf2 sprzed roku...szkoda ze im takie cos nie wyszlo

_________________
"Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby,
kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz
wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja."

:(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 20:49 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Lailonn napisał(a):
Mojego nicka zna prawie kazdy kto gra w bf2 w tym kraju.


to zem sie usmial!:) no nie stary, wybacz, ale to jest totalny LOL!
no ale w sumie nie dziwie sie, ze jestes taki twardziel, skoro Ci sie wydaje, ze jestes gwiazda.

w sumie to jest najlepsze podsumowanie naszej dyskusji, finalny argument. neuro - zamknij ryja, nikt cie nie zna - powiedzial Lailonn gwiazda panteonu BF2 w Polsce. zobacz ile osob jest aktywnych na tym forum, ile osob gra na Twoim serwerze, ile kopii sie sprzedalo w Polsce, ile jest piratow i zastanow sie nad zmiana gry, bo Twoja slawa w BF2 stoi na watpliwym gruncie empirycznym, O Znawco Rynku, Konsumentow i Potrzeb Graczy, Lailonnie Przewidujacy. btw ja w ogole nie mam pojecia kim jestes oprocz tego, ze sie ze mna klocisz...

jeeez, chlopie! ja sie zaczynam martwic jak Ty sobie w zyciu codziennym radzisz majac tak wypaczona wizje rzeczywisci :(. i to nie jest zart.


pzdr
neuro


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2006, 20:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2004, 17:07
Posty: 1598
Lokalizacja: Poznan city
fragles napisał(a):
-błędy kiedy wreszcie zbalansuja samoloty NO KIEDY SIE PYTAM!!! KIEDY!!! J10 nadal jest nie do ubicia, stringi go wymijaja a F35 to poprostu puszka zbierajaca wszystkie rakietki wystrzewlone z czegokolwiek i przez kogokolwiek. Jedyne do czego sie nadaje to tylko jako TAXI z kuresm na lotnisko chinoli (na Wake o ile sie doleci lub wystartuje)

ps.
wake to moja naj ulubieńsza mapka co widac he he

Bosz... Robienie z samolotu taxi to tak jak lamienie "pod samolotem". Nie umiesz - nie bierz, psujesz zabawe tym, co by sie pobawili.
Z drugiej strony kazdy widze zna mozliwosci J10... Tylko nie EA. Moze BF2 - made in (by) china?

_________________
Obrazek
M62 V8 4,4L
///Mcmt BMW Klub Polska member


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 21:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2006, 10:28
Posty: 1190
Lokalizacja: Warszawa
znowu QW , czy was bawi ze podczas biegu macie 100% celnosc ?? bo mnie nie, quake 1 wymiata ale do teamplaya jednak potrzebuje czegos bardziej rozbudowanego ... recoil jakis np

_________________
Don't fear the reaper :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 21:11 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2005, 10:08
Posty: 135
Lokalizacja: Grudziądz
przsoi napisał(a):
No a potem ETQW czyli to, czym powinien byc BF.


potem czyli kiedy bedzie ETQW???????


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 21:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 10:33
Posty: 510
przsoi napisał(a):
nowy patch za miesiac? mam nadzieje ze za miesiac bedzie dokladnie znana data premiery Armed Assault, dotychczas byla mowa ze ukaze sie H1 (pierwsza polowa 2006).

Multiplayer
Large, persistent battles.
60+ player multiplayer (plus additional AI), players can join at any time.
Unique game modes introducing modes of play not seen in any other game.
Cooperative game modes.


No a potem ETQW czyli to, czym powinien byc BF.


AA jest zapowiadane tak od poltora roku, a od roku systematycznie przekladane sa daty premiery. Dlatego chocby nie wiem jak ladne demko pokazali, to oddechu nie wstrzymuje.

pozdr, Ognacy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 maja 2006, 23:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2005, 22:32
Posty: 430
Lokalizacja: Gdańsk
Zauwazylem pewne bledy po zainstalowaniu patcha 1.3 a mianowicie w czasie ladowania jakiejkolwiek mapy na dowolnym serwerze w oknie, gdzie powinny byc informacje o serwerze wystepuja same zera :?: Po drugie mam subiektywne odczucie, ze mapy laduja sie dluzej, za to sama gra dziala jakby szybciej :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 01:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 10:33
Posty: 510
Nie wiem czy zwróciliście już na to uwagę, ale w nowym patchu zwalone zostały miny. Miny potrafią się "przykleić" do czołgu - i w takim wypadku nic się nie dzieje. Z reguły wybuchają, ale niestety nie zawsze. W ciągu 2 dni grania miałem też 3 przypadki przelatującej przez pojazd rakiety, co w patchu 1.22 zdarzało mi się bardzo rzadko.

Ognacy

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 07:30 
Offline

Dołączył(a): 28 sty 2006, 18:07
Posty: 148
Lokalizacja: Słupsk
A ja powiem tylko tyle że na razie to mi po tym patchu przeszkadza wyłażenie do pulpitu i o wiele dłuższe wgrywanie mapy podczas weryfikacji klienta. Wcześniej tak nie miałem. I uprzedzam odpowiedź kolegi który mówił o zrobieniu porzadku na dysku, bo OS mam akurta świeży i BF'a tez po świeżej instalacji więc raczej nie jest to wina bałaganu na dysku.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 08:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2005, 20:27
Posty: 1080
Lokalizacja: k-lin
co do sceny ET jest ona dużo większa, ale wielu ludzi powiedziało że ET:QW nie kupi ( bo komp za słąby lub zły klimat ) i czekają na RTCW2 ( ile jeszcze ta WW2 ?? ). Scena się rozpadnie ( bf2 ) przejdą ludzie na qw razem z częśćią sceny ET i będziemy mieli szanse na stworzenie największej sceny :) ( głupoty pisze dopiero wstałem )

Co do ET ( jeżeli nikt nie grał ) można go zassać za free , waży ok 300 MB a gra się naprawde przyjemnie :P Warto zobaczyć czaego można oczekiwać po rodzajach misji.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 08:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2005, 14:31
Posty: 612
Lokalizacja: Łódź
Może mnie teraz obśmiejecie, ale czy możecie mi powiedzieć czemu musimy instalować tego patcha?

Ja rozumiem, że ligi nakazały grać na patchu 1.3, ale skoro petycja do EA się nie udała to może by napisać coś do organizatorów clanbase? Np. żeby zrobili specjalną ligę dla klanów na patchu 1.2 8)

Pozdr.
Yamsza


PS: Nie uważam, że ten patch to kompletny shi :)
PS2:Exil daj linka do sygnaturki :)
PS3:<- a to już taka konsola... :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 08:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2004, 15:16
Posty: 617
nGc.pl napisał(a):
Mysle ze stare dobre polaczenie BF42 + DC bedzie w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem :) Ktos gra w Desert Combat jeszcze ?
pewnie że grają :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 09:52 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2004, 14:20
Posty: 2712
Lokalizacja: Ostrófek
nGc.pl napisał(a):
Ktos gra w Desert Combat jeszcze ?


Czasami :) Apache :wink:
Patch ogólnie dupa, nie wiem po co samoloty maja flary teraz, J10 sie da łatwiej sciągnąć teraz z f35-b ale trzeba to szybko robic. Samochody to nastepna rzecz o które będę sie rozwalał sammolotem, juz raz tak zrobiłem przy bombardowaniu.
Najpierw latajace UAV (po co :roll: ) Teraz te gówna. Skrzynki da sie przeżyć, tylko nie wiem od czego zależy ile zycia odejmie w samolocie jak sie wleci w skrzynke. Czasami sie ginie czasami polowa hp pojdzie

_________________
Wszyscy nie moga byc normalni bo świat byłby nudny :wink:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL