Teraz jest 1 paź 2024, 01:40

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 10:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 maja 2005, 00:07
Posty: 698
Lokalizacja: Z lufy
Widać wesoła banda od paczowania w EA nie umie uczyć się na swoich błędach. Lecz można było się tego spodziewać. Może rynek amerykański lubi jak coś ma w ciul błędów. Pewno ten hotfix będzie tak samo zepsuty jak wersja 1.1 :)

_________________
Dlaczego?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 11:24 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
przsoi napisał(a):
nowy patch za miesiac? mam nadzieje ze za miesiac bedzie dokladnie znana data premiery Armed Assault, dotychczas byla mowa ze ukaze sie H1 (pierwsza polowa 2006).

6 czerwiec - EA Downloader
16 czerwiec - wersja pudełkowa


Wczoraj zagraliśmy mecz OC na nowym patchu.
Szybkość rozgrywki i element zaskoczenia jednej ze stron istnieje tylko na początku mapy, jeśli nie wyjdzie Ci pierwszy atak to zapomnij o pomyślnym przebiegu rozgrywki. Dalej liczy się już tylko skill i mała ilość zgonów Twojej drużyny...
Jedyną pozytywną rzeczą jaką wprowadził patch 1.3 jest to, że teraz łatwiej zabijać mi commandera przeciwnika (jeepem łatwiej wycelować niż arty), niszczyć artylerię car-tylerią i car-lockować heli. :lol: :lol:


Jak to powiedział ostatnio któryś z polityków, jak Giertych i Lepper zajęli dobre stołki:

"Może i nie będzie lepiej, ale na pewno będzie zabawniej!"

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 11:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2005, 20:58
Posty: 155
Pograłem trochę na nowym patchu i mi się podoba. Loguję się trochę wolniej, ale gra się nadal płynnie na starych ustawieniach - jest ok.
Mam tylko jakiś wałek z odznaczeniami - trochę ich teraz nawpadało, ale np. dostałem drugi medal za walkę samolotem, a złota odznaka się nie pojawia - miałem juz ponad 60 kilsów w samolocie i nic - mam z 210 h w samolocie więc teoretycznie czas nie jest tu ograniczeniem (powinna być za 150h)...
Dostał ktoś już złotą odznakę w samolocie na nowych zasadach??

_________________
Obrazek.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 12:02 
Offline

Dołączył(a): 13 cze 2005, 23:08
Posty: 173
Lokalizacja: Wilanów naturalnie
dorzuce się do dyskusji.

grałem wczoraj przez pare godzin, zahaczyłem o astera, wake na jakimś szwajcarskim i tak:


1)
coś nie tak z ASE. nie wiem czy nie widzi serwerów czy coś się skopało ale nie było. zmieniałem filtry ale nic nie dało. a serwy stały na pewno (game-monitor.com)

2)
celność kałacha... zasadniczo nic nie zmienili (i think) ale... leżąc medem na ziemi miałem problem z celnością na daleki dystans. zdjął mnie jakiś śmieszny koleś z m16.

3)
zaroiło się od asfaltów ale do nich nie wracam. chyba że z G3 w US

4)
wyszukiwarka serwerów działa (o dziwo) zupełnie jak dawniej

5)
samochody - prosiłem na wake'u i dostawałem, przydało się może ze 2 razy. na karku na asterze walało się kupe rzelastwa bez powodu. co ciekawe, sprawdziłem to sobie, na jedynce arabskiej na karku nie można zrzucić samochodu tam gdzie skrzynki żeby wejść na daszek nad flagą. gdzie bym nie rzucał spada na ulicę albo chodnik. zabezpieczyli się :P

6)
SJ - wkurzajace na maksa. czy kiedyś klanowo czy teraz w ffa zawsze skakałem po squadach. w ten sposób zdobywa się flagi - jak sądziłem, zgodnie z celem gry. jeżeli samochody miały to zrównoważyć to SUK MY DIK EA! BITCHSLAPPING C.O.C.K.S.U.K.E.R.S!


tyle w sumie.


z niecierpliwością zerkam na wyjście nowego DC i FH2. być może mody to jedyny ratunek dla tej gry. w bf42 nie było squadów i jakoś żyliśmy. trzeba je wykasować w DC/FH2 i jedziemy wedle starej szkoły.

no ewentualnie zerkne na alternatywy ale nie mam już ochoty wracać do Queja a na odkrywanie nowej sceny w moim wieku już za późno

_________________
|MON.BF2|Cochise / [crap]Cochise_PL


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 12:14 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2005, 18:19
Posty: 228
Dzięki wyszukiwarce po Patchu 1.3 EA zaserwowała nam jajko niespodzianke , chce Karkanda patrze pisze Karkand 32 , laduje sie a jest co OCS 64. Dziękujemy Ci EA za Twe fantastczne poczucie humoru. O tym co zrobili ze składami nie ma co gadać gra stałą się nudna i wolna jak flaki z olejem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 12:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2004, 22:37
Posty: 976
Lokalizacja: śląsk
i te bajeczne pingi w przeglądarce :lol: :lol: :lol:

_________________
This user possesses the following skills:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 12:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lip 2005, 18:55
Posty: 368
Lokalizacja: Chorzów
heh nie wiem ale moge się pochwalić ok. 7-8 cyfrowym z początkiem 5xxxxxxx :wink:

_________________
Obrazek
DnbRadio.com - Serving heavy doses of pure dark basslines.
http://www.mikosz.info/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 12:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lip 2005, 20:46
Posty: 705
Lokalizacja: Zielona Góra
Z wyszukiwarką narąbali nieźle naciskam na server pisze ze jest przykładowo 20 osbo a tam nic po nastepnych 5 nacisnieciach pojawia sie polowa a po następnych same śmierci.
:roll:

_________________
Tylko Battlefield! www.linkinpark.com & www.fortminor.com
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 12:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2005, 22:32
Posty: 430
Lokalizacja: Gdańsk
Zauwazylem, ze po nowym patchu obojetnie jaki bym serwer wybral podczas ladowania mapy nie pokazuja sie informacje o serwerze - wszedzie sa same zera (ilosc ticketow, ip, autobalance, rundy na mape itp). Mapki laduja sie dluzej, ale plynnosc gry subiektywnie jakby sie zwiekszyla.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 13:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Neuro nie chce mi sie calosci komentowac ale podtrzymuje swoje zdanie. jestes tchorz ukrywajac sie za fake nickiem. Dyskutowac nie umiesz bo na wszelkie argumenty rzeczowe dajesz tylko "sprzedaj gre" Co wiecej wypowiadales sie miara patcha 1.22 w temacie o 1.3. Prezentowanych zdjec i filmikow udajesz, ze nie widzisz bo nie potrafilbys ich skomentowac. Od kilku stron topica starasz sie mnie obrazic i osmieszyc. Tymczasem po prostu robisz za trolla forumowego. Poza mna nikt juz ci nie odpisuje wiec i ja przestane :}


ps. Zobacz ile osob jest zarejestrowanych na tym forum. Zobacz ile osob gra dziennie na serwerze GamesNet. Zobacz ile osob czytuje fora jak np gram.pl gdzie jest topic o BF2. Zobacz ile osob pisuje mi na gg i Pm abym im cos pomogl czy po prostu pogadac. Zobacz ile osob obejrzalo moj fotokomentarz do patcha 1.3(akurat hoster cos robi i nie dziala wiec ci podpowiem, ze moje prywatne forum tylko w tym celu odwiedzilo ponad 500 osob przez 2 dni) i sprawdz jaki % to negatywne opinie.

pss. W zyciu codziennym radze sobie bardzo dobrze. Mam mnostwo przyjaciol, ktorzy wiedza, ze moga na mnie liczyc i ja moge na nich. Wlascowie nie posiadam zadnych wrogow. fajnie nie? :}

EOT z mojej strony bo nie bede karmil trolla :}


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 13:02 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
U mnie mapki ładują się tak samo, ale... 2/3 moich ulubionych serwerów zniknęło! [tzn. w kategorii ulubione] szlag by trafił...

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 13:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 maja 2006, 15:01
Posty: 17
Cochise [PL] oczywiście że sie da zrzucić jepka na ten dach. Prosze bardzo:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 13:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2005, 22:32
Posty: 430
Lokalizacja: Gdańsk
Jeepki mozna zrzucic w zasadzie wszedzie, wczoraj zrzucilem sobie jeepka na lotniskowiec, fajna zabawa, tylko trzeba uwazac, by nie przesadzic i nie spasc do wody :lol: Co do zabijania wrogow za pomoca jeepkow to jeszcze nie sprobowalem, ale kiedys czasami z nudy zabijalem przeciwnikow zrzutem zaopatrzenia :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 13:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2004, 22:37
Posty: 976
Lokalizacja: śląsk
Lailonn chyba zostaniesz moim idolem :wink:

Obrazek

_________________
This user possesses the following skills:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 maja 2006, 13:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 wrz 2005, 12:06
Posty: 193
Lokalizacja: Kraków
Dobra wiadomość :D :
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,28446;core.html

"Już trwają prace nad kolejną poprawką, jaka ma eliminować niedociągnięcia."

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 53  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL