Teraz jest 28 mar 2024, 21:10

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sie 2005, 16:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lip 2005, 16:52
Posty: 325
Lokalizacja: Warszawa
lady vicky napisał(a):
pitbull71 napisał(a):
lady vicky napisał(a):
Eeee? Gram w tą gierkę niemal od jej wyjścia i to wlaściwie glównie medykiem i jakoś tego faktu nie zauważylam.. a przynajmniej ja nie mam takich problemów.. może kwestia doświadczenia :wink:


I powiadasz ze jest na odleglosc dobry? sorry za porownanie do cs'a ale tam wystarczy jeden dwa strzaly i koles leci tu idzie caly magazynek seriami po 3 naboje i nadal zyje .... co zle robie nie wiem ale wprawa bedzie bo jak narazie to statsy mam 10-6 a defow 1-2 statystycznie...

looooool, przyrównujesz BF2 do CSa, w którym headshoty to tylko formalność :lol: (i wiem co mówię, bo grałam ponad 2 lata w CSa w klanach i headshoty bardzo łatwo mi wchodziły).
BF2 to nie CS, tu trzeba się trochę więcej niż tam napracować żeby kogoś zabić - i w przeciwieństwie do CSa - lamy nie mają tu dobrych wyników (w CSSie nie raz widziałam jak koleś, który nie potrafił się poruszać ani posługiwać bronią był na pierwszym miejscu - n/c).
Ja nie mam aż takich trudności w strzelaniu na duże dystanse z broni medyka - kwestia tylko w co się strzela i jak się strzela - jeśli sobie stoisz w miejscu i celujesz w korpus, to nic dziwnego że nie możesz nikogo zabić... powiem tylko jedno - jak ktoś umie strzelać z tej broni, to nie ważne czy strzela z daleka czy bliska - jego kulki będą śmiertelne - co innego jak ktoś nie umie grać tą klasą - strzelanie z dużej odległości faktycznie może sprawiać wtedy problemy.. zwłaszcza jeśli się grało wcześniej w CSa i przyzwyczaiło się że headshoty tak łatwo wchodzą...


Do Cs'a więcej aimbotów :wink: grałem troche w 1.3,1.6 i source ale bezklanowo i powiem że CS to napewno gra bardziej dynamiczna od BF2, choćby przez to że są mniejsze mapki i walki nie są rozgrywane na takim dystansie. Mi headshoty wchodzą najczęściej jak ofiara leży. Walka na dystans nie jest taka zła.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL