Teraz jest 28 mar 2024, 16:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2005, 20:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
jesli chodzi o traktowanie .PL na serwerach zagranicznych.. prawda jest taka ze oni nie zdaja sobie sprawy ze u nas moze byc 2? 3? 4? serwery rankingowe. kiedys wdalem sie w dyskusje z jakims niemcem (dyskusje z gatunku ciezkich), ktory mial pretensje ze gramy (ja i 1 koles moj) na DE zamiast na PL.. po paru wulgarach w nasza strone wytlumaczylem mu ze musimy pomagac glupim niemcom bo nic nie rozumieja o co chodzi w tej grze :) skonczylo sie tak (on byl komendantem) ze pogodzilismy sie bo bylismy jedynym teamem ktory mogl mu dac zwyciestwo... skonczylo sie pokojowo. ale wiem coby bylo gdyby byl adminem-ban.
Cytuj:
cooler_pl napisał:
Wg. mnie, administratorzy na każdym serwerze powinni bezwzględnie tepić kickiem a następnie banem:
1. Strzelanie do członkow własnej drużyny, w tym pojazdów
2. Team Killing -tutaj trzeba pamietac o latwosci przypadkowych tk w BF2 i byc wyrozumialym
3. Kampienie sprzętem (czołgi, APV) na spawnach nieprzejmowalnych baz jeśli tylko taka jedna pozostała.

do tego dopisalbym zasade nadrzedna-karac banem chamstwo i glupote. i wystarczy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2005, 20:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2003, 03:51
Posty: 456
Lokalizacja: Sosnowiec
Mnie jeszcze na Vietnamie też zdarzyła sie podobna sytuacja, grajac na fake nicku z koncowka PL zostalem obrzucany błotem przez całkiem znany klan niemiecki, tyle tylko gdy dodałem taga a na odsiecz pospieszyli siedzący w tym czasie zemna na TS kumple z klanu to jakos sie sielsko zrobiło i odrazu wszyscy byli nadwyraz mili ;) (chyba im głupio było bo na końcu rundy opuscili serwa ;) )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2005, 11:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 16:26
Posty: 1207
Lokalizacja: Warszawa
wczoraj miałem dziwną sytuację
wlazłem na pierwszy lepszy server 64slotowy z wolnymi miejscami - padło na jakis francuski
i odrazu widzę że jest vote na kicka namnie :?
oczywiście nie udało im się (jeszcze nigdy nie widziałem udanego głosowania)
patrze że mam pinga 150 to sobie pomyslałem że to może to ale po chwili spadł do 50 i przestało lagować
były jeszcze z 2 voty na kick i się uspokoili
po jakiejś godzinie grania mam takie dwie sytuacje:
jest ostra sieczna na shraqui penisula - wybiegam zza rogu i zdejmuje przeciwnika poczym dostaje serię w plecy (TK) lekko poirytowany że idiota mnie nie rozróżnia od MECow dałem punisha (gościu bynajmniej nie przepraszał) a po jakiś 10 sekundach dostaje od tej osoby vota na kick :x

dosłownie za parę minut po krótkiej chwili wachania stawiam claymora na schodach przy bazie do której ciągle arabów niesie (doszedłem do wniosku że swój zauważy to na schodach bo widać jak na dłoni) ledwo zlustrowałem pobliskie dachy przez lunetkę leci jeden "swój" - wpadł na schody, zatrzymał się, rozejrzał (patrząc w dół) poczym ruszył po schodach w dół -> TK dlamnie
odrazu punish i z miejsca vote na kicka namnie od tej osoby :x

nie wywalili mnie ani razu ale w przeciągu około 2 godzin gry było z 10 votów na kick

ciągle mnie zastanawia o co w tym chodziło :roll:
francuzi to takie buraki czy innym pokazywało że mam jakiegoś kosmicznego pinga (wszystko płynnie 40-60) czy chodziło o rangę (świeżo założone nowe konto)
PL w nicku niebyło a punktacja też średnia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2005, 11:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2005, 01:29
Posty: 670
Lokalizacja: Rzeszów
Kolec napisał(a):
wczoraj miałem dziwną sytuację
wlazłem na pierwszy lepszy server 64slotowy z wolnymi miejscami - padło na jakis francuski
i odrazu widzę że jest vote na kicka namnie :?
oczywiście nie udało im się (jeszcze nigdy nie widziałem udanego głosowania)
patrze że mam pinga 150 to sobie pomyslałem że to może to ale po chwili spadł do 50 i przestało lagować
były jeszcze z 2 voty na kick i się uspokoili
po jakiejś godzinie grania mam takie dwie sytuacje:
jest ostra sieczna na shraqui penisula - wybiegam zza rogu i zdejmuje przeciwnika poczym dostaje serię w plecy (TK) lekko poirytowany że idiota mnie nie rozróżnia od MECow dałem punisha (gościu bynajmniej nie przepraszał) a po jakiś 10 sekundach dostaje od tej osoby vota na kick :x

dosłownie za parę minut po krótkiej chwili wachania stawiam claymora na schodach przy bazie do której ciągle arabów niesie (doszedłem do wniosku że swój zauważy to na schodach bo widać jak na dłoni) ledwo zlustrowałem pobliskie dachy przez lunetkę leci jeden "swój" - wpadł na schody, zatrzymał się, rozejrzał (patrząc w dół) poczym ruszył po schodach w dół -> TK dlamnie
odrazu punish i z miejsca vote na kicka namnie od tej osoby :x

nie wywalili mnie ani razu ale w przeciągu około 2 godzin gry było z 10 votów na kick

ciągle mnie zastanawia o co w tym chodziło :roll:
francuzi to takie buraki czy innym pokazywało że mam jakiegoś kosmicznego pinga (wszystko płynnie 40-60) czy chodziło o rangę (świeżo założone nowe konto)
PL w nicku niebyło a punktacja też średnia


Tez sie kiedys z takim czyms spotkalem ze chcieli mnie wywalic bo gdy zapytali skad jestestem napisalem Poland :] chodz niewiem o co oni sie do nas przyczepiaja ale czesto mam vota na kicka :/ troche to jest glupie bo niemozna sobie pograc


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2005, 14:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2005, 11:49
Posty: 345
Lokalizacja: Kraków
Jak was następnym razem zapytająskad jesteście odpowiadajcie - Pcim :))))).

_________________
Jeśli blondynka ma czarne odrosty, to znaczy że jej mózg jeszcze walczy...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2005, 15:26 
Offline

Dołączył(a): 5 sie 2005, 20:06
Posty: 56
Wczoraj grałem na niemieckim serwie.Kroiłem równo latadła wroga(pojazdem przeciwlotniczym co u meców jest i ma tą antenę "satelitarną" z przodu co cały widok zasłania :x ) Jak ten pojazd się zwie?Może mi ktoś powie. Nagle koniec rakiet :? Szturm piechoty. No to ja sru z tych działek mimo słabego widoku(antena zasłania gdy się strzela do wszystkiego co na ziemi :x )Jakoś się wybroniłem(mechanik byłem więc i połatałem się trochę) W tym czasie prosiłem komendanta z 50 razy o skrzynkę i nic!!!! Patrze a gostek rozbija się sprzętem po polu. W tym czasie rozjuszeni piloci walą na mnie(wg mnie najlepszy bat na nich to ten sprzęt) I po mnie!! Napisalem że .......kmendant not work=noob (bo byłem wqr....) i z miejsca BAN. Reszta ludzi biegała bez ładu o nic go nie prosiła wiec po co ma się wysilać i "mapy rozkładać" Oni uzupełnienie amunicji mieli w chwili respawna po śmierci i gitara(i super kieł) To co się tam działo jakieś chore było :!: W pewnym momencie przerwałem walkę żeby zobaczyć dokładnie ten "teatr kukiełek"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2005, 15:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 16:26
Posty: 1207
Lokalizacja: Warszawa
szyłka lub tunguska - jakoś tak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2005, 15:54 
Offline

Dołączył(a): 5 sie 2005, 20:06
Posty: 56
Kolec napisał(a):
szyłka lub tunguska - jakoś tak


>>>>Rozumiem że ten pojazd taką ma nazwe.Dzięki. Fajnie wiedzieć czym się walczy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2005, 16:03 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Kolec napisał(a):
szyłka lub tunguska - jakoś tak


lub Linebacker po stronie US.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2005, 16:43 
Offline

Dołączył(a): 16 wrz 2005, 01:59
Posty: 13
Tunguzka .... Szylka jest 4x23 a Tunguzka wlasnie 2x30+8 ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2005, 16:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2005, 01:29
Posty: 670
Lokalizacja: Rzeszów
Najbardziej lamerskie podejscie to jest jak walczysz z kims 1v1 w powietrzu i ktos cie z IGLY zestrzeli albo ze stingera ... to potrafi zdenerwowac..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2005, 18:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2003, 03:51
Posty: 456
Lokalizacja: Sosnowiec
Roba_PL napisał(a):
Najbardziej lamerskie podejscie to jest jak walczysz z kims 1v1 w powietrzu i ktos cie z IGLY zestrzeli albo ze stingera ... to potrafi zdenerwowac..

Idąc twoim tokiem myślenia, lamerskie jest majac na plerach samolot wroga, spuszczac bomby na flage, zamiast walczyc w powietrzu ;)

_________________
kiedyś był tu obrazek sponsora ale ktoś skasował pozdr dla Gore-a ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2005, 18:17 
Offline
Maskotka BF.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2004, 14:04
Posty: 1338
Lokalizacja: Jersey, UK
Roba_PL napisał(a):
Najbardziej lamerskie podejscie to jest jak walczysz z kims 1v1 w powietrzu i ktos cie z IGLY zestrzeli albo ze stingera ... to potrafi zdenerwowac..

dlaczego lamerskie? od kiedy strzelanie z IGLY jest lamerskie? to powienien ten koleś zaczekać na koniec waszego pojedynku?? czy jak, bo nie kumam :?

_________________
enclave.ladY from FSPQR family
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2005, 19:49 
Offline

Dołączył(a): 5 sie 2005, 20:06
Posty: 56
Roba_PL napisał(a):
Najbardziej lamerskie podejscie to jest jak walczysz z kims 1v1 w powietrzu i ktos cie z IGLY zestrzeli albo ze stingera ... to potrafi zdenerwowac..


Ważne że jak strzelam i widzę 1v1 to trafiam w tego który jest dodatkowo przeciwko mnie a nie w swojego :!: To jest lamerstwo :?: Lamerstwo to by było gdyby dostawał ten co jest po mojej stronie. A co tylko pilot może kropić do pilota? A gdybym nie rozwalił go to za moment gość jak wygra robi mawrót i gryzę glebe :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2005, 22:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
AAAAAAAAA tekst z CSa !!!! UCIEKAC !! Tam tez sie ciagle slyszy, ze dany typ broni(snajeprka) jest lamerska i noskillowa. W bf2 tez juz to mamy. takie teksty leca w strone userow granatnikow a teraz i inne sprzety. Kurde czas sie pakowac i uciekac na sahare bo jesczze troche to bede lama multi na maxa bo i w csie snajper jestem i w bf asfalt jesli mapka odpowiednia :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL