Teraz jest 29 mar 2024, 14:49

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2005, 15:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
wywalanie przez niemcow z gry gdy nasz nick zawiera "pl" to norma w kazdej grze sieciowej w jaka gralem. Zdarzalo mi sie spotykac servery np w americs army gdzie powitalny text brzmial "jesli jestes polakiem zostaniesz zbanowany" itp...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2005, 16:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sie 2005, 11:29
Posty: 51
Glupie szkopy zawsze sa przeciwko nam .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2005, 17:21 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2003, 11:13
Posty: 1678
Lokalizacja: Kraków
Wg. mnie, administratorzy na każdym serwerze powinni bezwzględnie tepić kickiem a następnie banem:
1. Strzelanie do członkow własnej drużyny, w tym pojazdów
2. Team Killing
3. Kampienie sprzętem (czołgi, APV) na spawnach nieprzejmowalnych baz jeśli tylko taka jedna pozostała.

_________________
1. Tu jest wszystko http://google.pl/
2. Czytać Poradnik
3. Klikać tutaj


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2005, 17:27 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lis 2003, 12:50
Posty: 2116
Lokalizacja: Bartoszyce i Poznań
Nie przesadzajcie z tym ze tepia tak wszystkich ktorzy maja w nicku PL...czesto spotykalem sie z przychylnoscia zagraniczniakow a nigdy z jakimis glupimi textami i kickami...i nigdy nie widzialem by ktos polecial z serwera za to ze ma w nicku PL...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2005, 17:33 
Offline
Maskotka BF.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2004, 14:04
Posty: 1338
Lokalizacja: Jersey, UK
Lailonn napisał(a):
wywalanie przez niemcow z gry gdy nasz nick zawiera "pl" to norma w kazdej grze sieciowej w jaka gralem. Zdarzalo mi sie spotykac servery np w americs army gdzie powitalny text brzmial "jesli jestes polakiem zostaniesz zbanowany" itp...

a ja bardzo często - w różnych grach - spotykalam się ze zjawiskiem, że na polskich servwerkach obcokrajowcy - a w szczególności Niemcy - byli kopani albo się nimi 'bawiono' na serwerze i obrażano... więc to nie jest kwestia jedynie Niemców, tylko nas wszystkich...

poza tym ten temat już się przewijal przez to forum, np.
http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?t=10590&highlight=niemcy
czy choćby http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?t=9580&highlight=niemcy

btw. ja nigdy nie zostalam kopnięta za to, że jestem Polką, co prawda zdarzali się tacy, którzy coś do mnie mieli z tego powodu, ale to pojedyńcze sytuacje.. za to o wiele częściej lecialam za staty czy też za taga (szczególnie na serwerkach klanów, z którymi mój klan wygral :P)

_________________
enclave.ladY from FSPQR family
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2005, 18:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 17:43
Posty: 371
Lokalizacja: Sorau in Nieder Lausitz
Mój jedyny ban na serwerach zdobyłem właśnie za zbyt częste zabijanie admina serwera, opisałem to tutaj.

Latałem samolotem jako MEC na Operation Clean Sweep. Nie przelatywałem przelatywałem do bazy US, nie zabiłem ani jednego swojego, nie przeklinałem (w ogóle się nie odzywałem) etc. Trzymałem się wszystkich zasad obowiązujących na tym serwerze.

No może z wyjątkiem jednej... Nie do końca szanowałem admina, co okazywałem dość często zabijając go. Po kolejnym jego zgonie zobaczyłem ekranik z informacją, że zostałem wykopany i zabanowany.

Kolegę który również grał na tym serwerze poprosiłem aby napisał, że Praetorius pyta się dlaczego został usunięty. W tym momencie kolega również został wykopany i zabanowany.

Zarejestrowałem się na forum klanu, do którego należy serwer, gdzie napisałem o złym administrowaniu. Efekt :arrow: ban na forum, a uzasadnienie jego, uwaga cytuję: „Fuck off”.

:?

_________________
Ceterum censeo Carthaginam esse delendam!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2005, 20:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 wrz 2005, 23:10
Posty: 44
Lokalizacja: Turek City :P
Praetorius napisał(a):
Mój jedyny ban na serwerach zdobyłem właśnie za zbyt częste zabijanie admina serwera, opisałem to tutaj.

Latałem samolotem jako MEC na Operation Clean Sweep. Nie przelatywałem przelatywałem do bazy US, nie zabiłem ani jednego swojego, nie przeklinałem (w ogóle się nie odzywałem) etc. Trzymałem się wszystkich zasad obowiązujących na tym serwerze.

No może z wyjątkiem jednej... Nie do końca szanowałem admina, co okazywałem dość często zabijając go. Po kolejnym jego zgonie zobaczyłem ekranik z informacją, że zostałem wykopany i zabanowany.

Kolegę który również grał na tym serwerze poprosiłem aby napisał, że Praetorius pyta się dlaczego został usunięty. W tym momencie kolega również został wykopany i zabanowany.

P.S. Mam taki pomysl zeby zalozyc temat o nazwie "Serwery, ktorych powinienes unikac" albo cos w tym rodzaju bo taki temat pozwoli nam uniknac sytuacji jak chodzby te opisane w tym temacie. Wypowiedzcie sie co o tym myslicie. Jak bedzie pozytywna odpowiedz to sie taki temacik zalozy.

Pozdro i do zobaczenia na polu walki :P


P.S. Mam taka propozycje aby utworzyc oddzielny temat o nazwie "Serwery, ktore powinniscie omijac" czy cos w tym stylu. Dzieki wpisom graczy bf2 bedziemy mogli uniknac takich sytuacji jak np napisanych w tym topiku. Jezeli taki temat ma sens bytu to chetnie go utworze tylko najpierw wole wysluchac waszych opinii.

Pozdro i nie dajcie sie zabic na polu walki:P


Zarejestrowałem się na forum klanu, do którego należy serwer, gdzie napisałem o złym administrowaniu. Efekt :arrow: ban na forum, a uzasadnienie jego, uwaga cytuję: „Fuck off”.

:?


Nic wiecej jak tylko napisz na jakim to bylo serwie zebysmy mogli go szerokim kolem omijac, a co do postawy admina i klanowiczow tego serwera tylko jedno mi sie na mysl nasuwa : sa ludzie i sa taborety :P

_________________
http://img119.imageshack.us/img119/6420/easucks7yj.gif


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2005, 21:56 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Praetorius napisał(a):
Latałem samolotem jako MEC na Operation Clean Sweep. Nie przelatywałem przelatywałem do bazy US, nie zabiłem ani jednego swojego, nie przeklinałem (w ogóle się nie odzywałem) etc. Trzymałem się wszystkich zasad obowiązujących na tym serwerze.


No musze przyznać że latasz w nieco irytujący dla przeciwników sposób :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2005, 14:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2005, 02:34
Posty: 557
Lokalizacja: z miasta Świętej Wieży :P
Hynol napisał(a):
Praetorius napisał(a):
Latałem samolotem jako MEC na Operation Clean Sweep. Nie przelatywałem przelatywałem do bazy US, nie zabiłem ani jednego swojego, nie przeklinałem (w ogóle się nie odzywałem) etc. Trzymałem się wszystkich zasad obowiązujących na tym serwerze.


No musze przyznać że latasz w nieco irytujący dla przeciwników sposób :D


tia, nie on jeden kurde balans:) jak widzę, że taki dignitas/MZS zaczyna latać jakimś cholerstwem z bombami, to nawet na Daquing Oilfields zaczynam biegać na piechotę - może pojedycznego trepa nie zauważy :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2005, 15:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2005, 20:27
Posty: 1080
Lokalizacja: k-lin
Lailonn napisał(a):
wywalanie przez niemcow z gry gdy nasz nick zawiera "pl" to norma w kazdej grze sieciowej w jaka gralem. Zdarzalo mi sie spotykac servery np w americs army gdzie powitalny text brzmial "jesli jestes polakiem zostaniesz zbanowany" itp...



*********... Ja jak gram to na serverach z DE. Jestem w squadach i prosze zeby mowic po angielsku bo jestem z Polski. Nigdy nie spotkalem sie z czyms takim ze ktos mnie lub innych polakow ma kopac. Kiedys na servie gral polak z .PL na koncu i gralem z nim 7 rund i nic zlego mu nie chcieli zrobic choc wymiatal rowno.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2005, 16:49 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2005, 10:08
Posty: 135
Lokalizacja: Grudziądz
no niby masz racje specyfik chociaz nieraz zdażyło mis sie wyleciec z serwa bo grałem za dobrze,a jeszcze lepsze jest to jak ktos zrobi głosowanie za usunieciem z serwera jakiegos typka bo niepodoba sie gosciowi ze jest odniego lepszy to jest dopiero super ale tak pozatym to wszystko git hehe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2005, 16:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 cze 2005, 12:40
Posty: 419
Lokalizacja: Legionowo
Przed chwilką grałem na jakimś niemieckim servie.
Kiedy jeden z gości nawrzucał innemu od debili i innych takich (nazwał go min. dzieckiem hitlera), delikatnie zwróciłem mu uwagę, na co ten mnie zwyzywał, powiedział że to jego server i mnie wywalił z servera.

Frustracja niemieckich nastolatków sięga zenitu 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2005, 17:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lip 2005, 11:42
Posty: 170
Lokalizacja: WWA
cooler_pl napisał(a):
Wg. mnie, administratorzy na każdym serwerze powinni bezwzględnie tepić kickiem a następnie banem:
1. Strzelanie do członkow własnej drużyny, w tym pojazdów
2. Team Killing
3. Kampienie sprzętem (czołgi, APV) na spawnach nieprzejmowalnych baz jeśli tylko taka jedna pozostała.

Wszystko fajnie. Tylko do pktu 2 mam zastrzezenie. Nie przesadzaj przypadkowy temkill tez sie zdarza np. odbity granat i ginie 2-3 twoich kompanow.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2005, 20:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
*********...


nie kumam tych gwiazdek Specyfik

To co napisalem to fakt. Oczywiscie nie jest to norma i powszechne ale nie zmienia faktu, ze jest czeste. Osobiscie nie spotykalem sie za bardzo z sytuacjami gdy to polacy zaczynali awantury chociaz wiem, ze swieci nie jestesmy ;p Jednak widzialem tylko 1 server gdzie klan po dostaniu banow na wielu servow de(bo grali dobrze) na swoim napisal, ze niemcy beda z automatu banowani. Shit happens ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2005, 20:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2005, 01:29
Posty: 670
Lokalizacja: Rzeszów
Ja dostalem ostatnio kicka z serwa niemieckiego bo napisalem ze jestem z polski niezaczailem o co lata :/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL