Teraz jest 29 mar 2024, 01:41

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 17:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2005, 17:36
Posty: 309
Lokalizacja: Warszawa
Jest pewien sposob zeby postawic taki server 64 slotowy. Tylko nie wiem czy sie przyjmnie.
Nalezalo by wyznaczyc ochotnika tzn. skarbnika. A reszta juz zalezy od nas graczy ( przedewszystkim uzytkownikow forum ).
Jesli za slot jest 8 zeta x 64 = 512 zeta.
Jest nas wielu grajacych mysle ze nawet jak sie zlozymy po te glupie 10 zeta to tego az tak bardzo nie od czujemy. Mysle ze tyle osob sie znajdzie kwoty mozna by wlacac do woli tyle ile jest kogos stac. Jesli zbieze sie tego wiecej mona by naprzyklad oplacic nastepny miesiac a jesli nie to rownie dobrze kaske mozemy przekazac na jakies cele dobroczyne.
Ja osobiscie lubie sobie wejsc na zagraniczny serv 64 ale nie robie tego zbyt czesto lagi wysoki ping itp. Moze jak bysmy pokazali ze jest chetnych na granie na 64 w polsce to i jakis sponsor sie znajdzie.

Ewetualnie zagadac do adminow server'ow GamesNET i Aster i poprosic aby z dwoch zrobili jeden.

_________________
Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 17:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2005, 18:06
Posty: 255
Lokalizacja: Łódź
Pomysł bardzo mi się podoba i jeśli uda się zorganizować, ja jestem z wami. A co do serwera to znalazłem w ASE Polski serwer na 64 osoby, tylko nie rankingowy. Tyle co wiem dzjała już długo ale na nasze szczęście nikt na nim nie gra wogule, ale nie sprawdzałem go nigdy wiec sami się przekonajcie, oto jego ip:81.18.192.12:16567 .

_________________
A gdy wróg poszedł do nieba. Ja pozostałem w piekle.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 17:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2005, 17:36
Posty: 309
Lokalizacja: Warszawa
CS_JUBY napisał(a):
Pomysł bardzo mi się podoba i jeśli uda się zorganizować, ja jestem z wami. A co do serwera to znalazłem w ASE Polski serwer na 64 osoby, tylko nie rankingowy. Tyle co wiem dzjała już długo ale na nasze szczęście nikt na nim nie gra wogule, ale nie sprawdzałem go nigdy wiec sami się przekonajcie, oto jego ip:81.18.192.12:16567 .

Ten server jest bez PunkBuster'a wiec juz to widze jak sie zleza rozne typki.

_________________
Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 17:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
Bardzo sie ciesze ze pomysl sie podoba to teraz realizacja jak numi powiedzial.

moze byc serw 32
to zalezy ilu chetnych sie znajdzie

proponuje porobic prefixy i bedzie wiadomo kto chce grac
z tych ludzi wylonimi kto na jakim sprzecie bedzie siedzial
wiekszosc z nas siedzi na gamenecie wiec wiemy kto w czym jest dobry.
mamy ponad tydzien by zrobic liste
ja juz dzis daje prefix i bede z nim gral
dobrze by kazdy z takim przedrostkiem dolanczal sie do innego gracza bysmy mnieli jakies rozpoznanie i by mozna zaczac cos razem dzialac

serw mozemy zdominowac
tak jak juz mowilem
po co wynajmowac cos na pare godzin
wbijemy sie i bedzie kikowanie
albo jak kolega sie zaoferowal z 32 klanowym
to zalezy ile wlasnie skladow z klanow sie zglosi
bo chetnych by pograc z nimi jest wielu:)

ale mysle ze sami klanowicze chetnie chwile znajda w koncu az tak ostro nie maja czasu zapchanego bo co chwile masa ich siedzi na gamenecie

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 17:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 wrz 2004, 22:37
Posty: 976
Lokalizacja: śląsk
mnie sie podoba pomysl z 64slotowym rankingowanym pl!
to jest to... podpisuje sie recami i nogami ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 17:53 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
90s napisał(a):
Bardzo sie ciesze ze pomysl sie podoba to teraz realizacja jak numi powiedzial.

moze byc serw 32
to zalezy ilu chetnych sie znajdzie

proponuje porobic prefixy i bedzie wiadomo kto chce grac
z tych ludzi wylonimi kto na jakim sprzecie bedzie siedzial
wiekszosc z nas siedzi na gamenecie wiec wiemy kto w czym jest dobry.
mamy ponad tydzien by zrobic liste
ja juz dzis daje prefix i bede z nim gral
dobrze by kazdy z takim przedrostkiem dolanczal sie do innego gracza bysmy mnieli jakies rozpoznanie i by mozna zaczac cos razem dzialac

serw mozemy zdominowac
tak jak juz mowilem
po co wynajmowac cos na pare godzin
wbijemy sie i bedzie kikowanie
albo jak kolega sie zaoferowal z 32 klanowym
to zalezy ile wlasnie skladow z klanow sie zglosi
bo chetnych by pograc z nimi jest wielu:)

ale mysle ze sami klanowicze chetnie chwile znajda w koncu az tak ostro nie maja czasu zapchanego bo co chwile masa ich siedzi na gamenecie


Jeśli chodzi o serwer GamesNET.pl 32 to nie widzę żadnego problemu w organizacji.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 18:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
Cytuj:
Jeśli chodzi o serwer GamesNET.pl 32 to nie widzę żadnego problemu w organizacji.
[/quote]

To swietnie ze choc 32 jest pewna
ale mysle ze najlepsze by bylo 64 nie tak latwo zdominowac taki opszar
do tego serw ktory podaj CS_Juby moglby bys w sam raz
trzeba nawiazac kontakt z adminem

jeszcze jedna sprawa
mysle ze sie zgodzicie ze nie ma mowy o bazkampingu,sciaganiu smigla ktore nie wystartowalo oraz bombardowaniu baz nieprzejmowalnych
to techniki typowo statsiarskie a idea jest zupelnie inna.

i rzecz najwazniejsza kto bedzie komendantem druzyny graczy??

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 18:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, 19:31
Posty: 260
Lokalizacja: Warszawa
90s napisał(a):
jeszcze jedna sprawa
mysle ze sie zgodzicie ze nie ma mowy o bazkampingu,sciaganiu smigla ktore nie wystartowalo oraz bombardowaniu baz nieprzejmowalnych
to techniki typowo statsiarskie a idea jest zupelnie inna.


:lol:

Ciekawe, bo to techniki stosowane powszechnie w meczach klanowych, a jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś na klanówce zwracał uwagę na staty graczy. :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 18:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lip 2005, 10:21
Posty: 147
Lokalizacja: Legionowo
90s napisał(a):
ale mysle ze najlepsze by bylo 64 nie tak latwo zdominowac taki opszar
do tego serw ktory podaj CS_Juby moglby bys w sam raz
trzeba nawiazac kontakt z adminem

Problem polega na tym, ze na 64 graczy to musi to byc poterzna maszyna i w polsce nie ma chyba takiego serwera co by to uciagnal - a ten co podal CS_Juby pewnie takiej ilosci osob nie wydoli.
90s napisał(a):
jeszcze jedna sprawa
mysle ze sie zgodzicie ze nie ma mowy o bazkampingu,sciaganiu smigla ktore nie wystartowalo oraz bombardowaniu baz nieprzejmowalnych
to techniki typowo statsiarskie a idea jest zupelnie inna.

Ale to czesto jest podstawa taktyki w rozgrywkach klanowych - nie dac heli wystartowac, nie dac przeciwnikowy wyjsc z bazy itd...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 18:36 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Blood napisał(a):
90s napisał(a):
jeszcze jedna sprawa
mysle ze sie zgodzicie ze nie ma mowy o bazkampingu,sciaganiu smigla ktore nie wystartowalo oraz bombardowaniu baz nieprzejmowalnych
to techniki typowo statsiarskie a idea jest zupelnie inna.


:lol:

Ciekawe, bo to techniki stosowane powszechnie w meczach klanowych, a jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś na klanówce zwracał uwagę na staty graczy. :P


Ale wiadomo że się lepiej człowiek czuje po meczu jak jest pierwszy na liście i ma KDR>1 ;)

Ze swojej strony prosze o definicje basecampingu i określenia momentu kiedy wolno strzelać do śmigłowca. :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 18:41 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2005, 18:26
Posty: 154
Hynol napisał(a):
Blood napisał(a):
90s napisał(a):
jeszcze jedna sprawa
mysle ze sie zgodzicie ze nie ma mowy o bazkampingu,sciaganiu smigla ktore nie wystartowalo oraz bombardowaniu baz nieprzejmowalnych
to techniki typowo statsiarskie a idea jest zupelnie inna.


:lol:

Ciekawe, bo to techniki stosowane powszechnie w meczach klanowych, a jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś na klanówce zwracał uwagę na staty graczy. :P


Ale wiadomo że się lepiej człowiek czuje po meczu jak jest pierwszy na liście i ma KDR>1 ;)

Ze swojej strony prosze o definicje basecampingu i określenia momentu kiedy wolno strzelać do śmigłowca. :)


no jak to kiedy?! nie wolno Ci strzelac, dopoki przeciwnik nie moze Ci oddac - to jasne, inaczej nikt nie mialby zabawy. aha, zanim w ogole zaczniesz musisz oddac 3 strzaly ostrzegawcze i wystrzelic flary. inaczej jest niefair.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 18:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, 20:21
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
Dobry pomysl bardzo fajny, ale zarazem glupi i niewykonalny. Oto kilka przykladow:

1. Jak prOgamerzy z serwera moga sie mierzyc z klanowcami ktorzy maja jakikolwiek zalazek teamplaya.
2. Serwer rankingowy - komedia
3. Zakaz "statsiarstwa" czyli lockowania? Gramy mecz czy bawimy sie w berka?
4. Mecz bedzie zdeczka jednostronny (2 mapy beda trwaly gora 15 minut)
5. Jak osoby z TS'em czy tez Ventrilo moga sie rownac z osobami uzywajacymi 'b' i 'c'.
6. Przemyslcie to, bo jezeli na serio chcecie mecz klanowcow (nie ludzi z byle jakim tagiem) z ludzmi bez taga to na prawde to nie bedzie mecz tylko rzez.
7. Zaplaccie za serwer 64 slotowy
8. Kopanie ludzi z serwera? Jakis zart?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 19:09 
Offline

Dołączył(a): 6 sie 2005, 18:39
Posty: 74
Lokalizacja: Gdańsk
90s normalnie rozwalasz swoją bezklanowością. Zupełnie jakby to była zaraza na którą jesteś lekarstwem. Pierwsza rzecz: tworzenie zasad walki jest sprzeczne z samą walką, chyba, że chcesz pograć a nie wygrać czyli tak jak na publikach. W meczach między klanami stosuje się każdą dostępną i wymyśloną metodą prowadząca do zwycięstwa (jedyny sposób na to by nikt nie zarzucił przeciwnikowi grę nie fair, wbrew pozorom). Druga rzecz: klany to klany i tyle, inna płaszczyzna grania wogóle i fakt, że klanowcy pogrywają sobie na publikach to nie powód, żeby się z nimi porównywać bo dla klanowców to po prostu rozrywka, przyjemność a trochę pewnie i punkty. Porównanie mają na sparingach, itp. Trzecia rzecz: wejdź normalnie do jakiegoś klanu i będzie spokój (jesteś wyskilowany więc niemalże każdy chętnie ciebie przyjmie i z otwartymi grabkami). Czwarta rzecz: pomysł jest ciekawy, ale to tyle na jego temat - przypomnij sobie, że w Polsce żyjesz, a więc szansa na powodzenie czegokolwiek maleje wprost proporcjonalnie do liczby potrzebnych ludzi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 19:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
"problem polega na tym, ze na 64 graczy to musi to byc poterzna maszyna i w polsce nie ma chyba takiego serwera co by to uciagnal - a ten co podal CS_Juby pewnie takiej ilosci osob nie wydoli. "

ALes wymyslil :D Po prostu zaden klan nie da kasy na taki serwer a rzutka spoleczna nie wypali.

Darth to raczej ma byc for fun game a nie mega mecz. Zreszta co do rzezi...jest sporo bezklanowcow, ktorzy graja bardzo dobrze a po prostu klan ich nie interesuje badz nie maja na to czasu. I jest drugie tyle klanowcow, ktorzy sa smiechu warci. Takie zycie ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2006, 19:15 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2004, 14:20
Posty: 2712
Lokalizacja: Ostrófek
neuro napisał(a):
no jak to kiedy?! nie wolno Ci strzelac, dopoki przeciwnik nie moze Ci oddac - to jasne, inaczej nikt nie mialby zabawy


To może podanie w 3 kopiach ze zdjęciem? Ten sam efekt. Jakbym się miał tak zabawiać z każdym to by mi czołg nożami rozkręcili na karkandzie.

neuro napisał(a):
aha, zanim w ogole zaczniesz musisz oddac 3 strzaly ostrzegawcze i wystrzelic flary. inaczej jest niefair.


Do piechoty też trzy strzaly ostrzegawcze? Mogą być w głowę? :)
Pomyśl troche, to ma być gra a nie balet :?

_________________
Wszyscy nie moga byc normalni bo świat byłby nudny :wink:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL