Teraz jest 23 kwi 2024, 18:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 10:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2004, 18:41
Posty: 217
Lokalizacja: Grudziadz
niestety w takiej formie nic z tego nie wyjdzie, a jeżeli jakimś cudem dojdzie do meczu to urwiecie parę tiketów i mecz się skończy - tak jak było to na ostatnim lanie.
Lepiej zorganizujcie kilkanaście osób tak żeby wystawić z 12 plus rezerwa na mecz, wejdźcie na pusty nie rankingowy serwer, poćwiczcie trochę razem, ustalcie kto jaki sprzęt bierze . Jak już organizacyjnie się pozbieracie dajcie info na forum, że z chęcią tyle a tyle osób zagra tego dnia o tej godzinie z jakimś klanem na ich serwerze.
Bez takiej minimalnej organizacji nikt nie będzie tracił czasu żeby zebrać ludzi w klanie na mecz, który się zapewne nie odbędzie.

PS: nie lepiej zapisać się do jakiegoś klanu i na co dzień grać takie mecze ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2006, 10:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
Mordoklej napisał(a):
90s napisał(a):
moze bysmy zorganizowali mecz w ktorym po jednej stronie stana gracze klanowi a pod drugiej zwykli wymiatacze
mysle ze oba sklady na tym zyskaja


Chyba miałes na myśli wymiatacze klanowi i zwykli gracze :wink: Wynik byłby z góry przesądzony. To jak kopanie leżącego, nie wiem jakie korzyści czerpaliby z tego klanowicze 8) Gracze nieklanowi mają takie pojęcie o grze zespołowej jak księża o aspektach życia seksualnego. Ich poziom gry zespolowej polega na rzuceniu apteczek w drodze którą akurat biegną oraz wielokrotnej reanimacji w ktorej uśmierca Cię co chwile APC albo czolg. Zupelna porażka jeśli chodzi o granie w składach i brak pojecia o funkcji SL. Brak koordynacji w ruchach piechoty i sprzętu. Klanowicze uporaliby się z nami bardzo szybko :lol: :lol:


czy ja wiem.jesli chodzi o umiejetnosci to wielu zwyklych graczy wam nie ustepuje.
w koncu gramy na tych samych serwach
co do gry zespolowej to racja,ale nie bedzie to gra z jednym klanem tylko z wieloma wiec i wy nie bedziecie zgrani tylko grupy
wiec szanse wyrownane
ja duze nadzieje pokladam w komendancie
z naszej strony to ma byc bardziej partyzantka
unikanie bezposredniego starcia a raczej przejmowalnie flag slabo chronionych.

i pierwszym bledem to niedocenianie przeciwnika.

a nie mozna mowic o z gory ustalonym wyniku jak jeszcze nigdy takiej takiej walki nie bylo

i wszysktkie klany maja taktyki na 16 pare na 32 ale ani jeden polski klan nie ma systemu na 64!!
wiec....GRAMY???

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2006, 10:25 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Mordoklej napisał(a):
...nieklanowi mają takie pojęcie o grze zespołowej jak księża o aspektach życia seksualnego. Ich poziom gry zespolowej polega na rzuceniu apteczek w drodze którą akurat biegną oraz wielokrotnej reanimacji w ktorej uśmierca Cię co chwile APC albo czolg.



Zapomniałeś dodać: i kampieniu w APC lub czołgu na spawnie.:p


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2006, 10:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2004, 18:41
Posty: 217
Lokalizacja: Grudziadz
90s napisał(a):
ale nie bedzie to gra z jednym klanem tylko z wieloma wiec i wy nie bedziecie zgrani tylko grupy
wiec szanse wyrownane

dopiero teraz załapałem o co Ci chodzi...
sorry, ale jeżeli maja być po jednej stronie ludzie z różnych klanów to możesz sobie odpuścić ten pomysł - bo to będzie zwykły freeplay. Nie będzie się to wiele różniło od gry na jakimkolwiek serwerze gdzie jest kilka osób z klanu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2006, 10:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
WLASNIE jeszcze jeden plus tego meczu
nie wiem czy dobrze rozumiem ale maja byc mistrzostwa w bf gdzie beda rozgrywki narodowe.
wiec kto bedzie reprezentowal Polske??
tylko nie mowice mi ze caly team Wildy?
wiec jesli maja byc jakies spory a mysle ze jakies tam bedaty macie
to ten mecz moze duzo ulatwic selekcje tych graczy.
takie ot to moje zdanie

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2006, 10:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
salimus napisał(a):
90s napisał(a):
ale nie bedzie to gra z jednym klanem tylko z wieloma wiec i wy nie bedziecie zgrani tylko grupy
wiec szanse wyrownane

dopiero teraz załapałem o co Ci chodzi...
sorry, ale jeżeli maja być po jednej stronie ludzie z różnych klanów to możesz sobie odpuścić ten pomysł - bo to będzie zwykły freeplay. Nie będzie się to wiele różniło od gry na jakimkolwiek serwerze gdzie jest kilka osób z klanu.


mylisz sie,bedziemy grac pod komendanta a celem bedzie wyczerpanie kuponow a nie punktowanie.
kazdy bedzie sluchal rozkazow i wykonywal polecienia sklad lidera

dlatego tak wazny jest dla mnie komendant i by grali ludzie myslacy i chcacy taka zorganizowana akcje zrobic

to ze strony graczy,klany moga robic co chca :D

dlatego wszystkich ktorzy chca zagrac prosze o prefix GR bedziemy sobie grac na rankingowych razem i zgrywac sie.
takie male treningi

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 10:42 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2005, 10:08
Posty: 135
Lokalizacja: Grudziądz
stan86 napisał(a):
Piotr3k napisał(a):
Mulik napisał(a):
Kiepsko to widzę, szczególnie ze zgraniem (zabawa pewnie będzie dobra)- jak raz zagraliśmy w cztery klany (3C+spam vs. PRGK-42+T.reserwe) to nawet jak były rzeczy i taktyki poustawiane, to był kompletny chaos :twisted:
Ale pomysł jest ciekawy :wink:


dokladnie :D heheh gdy na ts znajduje sie 20 osob i kazdy cos pindoli to masakra :D

ale zabawa byla przednia :wink: :roll: :twisted:
trzeba bedzie pomyslec o kolejnym :twisted:

:D
To kiedy powtórka? :P

ta kiedy powtorka tylko mogły by być jakies inne mapy niz ostatnio,


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 10:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 16:13
Posty: 958
Lokalizacja: Aberdeen, Szkocja
Mulik napisał(a):
Kiepsko to widzę, szczególnie ze zgraniem (zabawa pewnie będzie dobra)- jak raz zagraliśmy w cztery klany (3C+spam vs. PRGK-42+T.reserwe) to nawet jak były rzeczy i taktyki poustawiane, to był kompletny chaos :twisted:
Ale pomysł jest ciekawy :wink:

Chaos był ale szybość rozgrywki dorównywała rozgrywkom klanowym, mniej więcej. Nie sądzę żeby ludzie którzy nie znają tego typu gry nadążyli. Pewnie jako że mapy 64 lub 32 to nie zostaną rozgromieni w stylu Je##ków Leśnych. I trochę to może potrwać. Szczerze mówiąc sam jestem ciekaw co z tego by wynikneło. Ja się piszę do klanowców. Parę osób ze spamu pewnie też się zgłosi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sty 2006, 11:02 
Offline

Dołączył(a): 14 cze 2005, 09:07
Posty: 872
Lokalizacja: Midlands, UK
90s napisał(a):
co do gry zespolowej to racja,ale nie bedzie to gra z jednym klanem tylko z wieloma wiec i wy nie bedziecie zgrani tylko grupy
wiec szanse wyrownane

Nic by to nie zmienilo, a przynajmniej ne na tyle zeby klanowicze sobie nie poradzili, bo ludzie z kazdego z klanow zalozyliby napewno wlasne squady i raczej zgranie byloby zachowane, przynajmniej poszczegolnych squadow na poszczegolnych obszarach mapy. Co innego skoordynowanie tych squadow ale tu chyba doswiadczony komendant by sobie poradzil. Czarno to widze dla nieklanowiczow :twisted: Idea jednak bardzo ciekawa i zycze powodzena :D

_________________
Drunk_Musketeer


Ostatnio edytowano 6 sty 2006, 11:10 przez Mordoklej, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 11:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
pasqdnick napisał(a):
Mulik napisał(a):
Kiepsko to widzę, szczególnie ze zgraniem (zabawa pewnie będzie dobra)- jak raz zagraliśmy w cztery klany (3C+spam vs. PRGK-42+T.reserwe) to nawet jak były rzeczy i taktyki poustawiane, to był kompletny chaos :twisted:
Ale pomysł jest ciekawy :wink:

Chaos był ale szybość rozgrywki dorównywała rozgrywkom klanowym, mniej więcej. Nie sądzę żeby ludzie którzy nie znają tego typu gry nadążyli. Pewnie jako że mapy 64 lub 32 to nie zostaną rozgromieni w stylu Je##ków Leśnych. I trochę to może potrwać. Szczerze mówiąc sam jestem ciekaw co z tego by wynikneło. Ja się piszę do klanowców. Parę osób ze spamu pewnie też się zgłosi.


bardzo sie ciesze ze Spam popiera incjatywe
ja juz napisalem do gamenetu,choc nie wiem czy w dobre miejsce ale dojde do zrodla i wszelkie newsy tu bede zamieszczal

I chcialbym by gralo po 3-4 osoby z jednego klanu.by byla roznorodnosci klanowiczow.

ps.moze ktos zrobi ankiete by mozna bylo ja pokazac jako dowod zainteresowania?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 11:18 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2005, 10:00
Posty: 511
Lokalizacja: Koronowo
Moim zdaniem taki mecz na 64slotowym serwerze to nieporozumienie. Już widzę ten pierwszy spawn, walkę o sprzęt i przejmowanie strategicznych flag. Jak już wspomniałem oferuje pomoc na publicznym serwerze 32slotowym.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 11:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
hm, ciekawy pomysł, pewnie wynika z tego że grający for FUN mają potrzebę sprawdzenia się na tle klanowców - i pewnie ne raz jak klanowcy grają samotnie to można im dawać nieźle w kość - ale pograjcie sobie z grupką taki 5- gości w teamie wtedy już zaczyna cię cieszyć że kogoś z klanu udało ci się sprzatnąć. Parę razy próbowałem moją przygodę z klanem ale to jest szaleństwo z jednej strony non stop grają z z drugiej skil jakby wyższy.
Ich przewaga to zgranie, nie raz widziałem haos u nich na treningu to pomyślcie co będzie w takim meczu ale ... co tam spróbować można czyli ja chętny jako gracz.
OT
mam jeszcze takie przemyślenie mam siostrzeńca jak wpada u mnie na kompa siada i np na karkandzie wpada w grupę 5 obcych i wycina wszystkich nożem - a oni stoją jak słupy soli jakby go nie widzieli - i nie są to łosie! i to nie raz! ja siadam i już jakbym był widzialny...., nie wie może ma coś w profilu że go nie widzą bo jak 10 raz z rzędu to robi to to nie może być fart


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 12:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lip 2005, 12:50
Posty: 1650
Lokalizacja: Dublin
dramich_wwa napisał(a):
mam jeszcze takie przemyślenie mam siostrzeńca jak wpada u mnie na kompa siada i np na karkandzie wpada w grupę 5 obcych i wycina wszystkich nożem - a oni stoją jak słupy soli jakby go nie widzieli - i nie są to łosie! i to nie raz! ja siadam i już jakbym był widzialny...., nie wie może ma coś w profilu że go nie widzą bo jak 10 raz z rzędu to robi to to nie może być fart


Po prostu ma chłopak skilla i jest pr0 :wink:

Śledzę ten wątek i mam wrażenie, że wszyscy klanowicze uważają się za nadludzi czy coś... Z góry jest przyjęte, że nie mamy żadnych szans, że urwiemy tylko parę ticketów. Piszę się na to i wiem że prawdopodobnie przegramy, ale nie byłbym taki pewien, że przyjdzie wam tak łatwo to zwycięstwo :twisted:

_________________
There will always be a battlefield...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 12:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lip 2005, 16:13
Posty: 958
Lokalizacja: Aberdeen, Szkocja
Nie uważamy się za nadludzi tylko widzieliśmy jak grały zebrane ad hoc grupy na lanie. Niektóre mecze nie trawały pewnie nawet minuty. Co innego będzie na pewno na większej mapie i przy braku obcykanej w szczegółach taktyki. Ale jeśli w 3-4 jesteśmy w stanie zdominować mapę 16 na publicku, bez taktyki czy specjalnego wczuwania się w grę to myślę że kilka zgranych teamów w nie zgranej ekipie klanowców poradzi sobie na większej mapie. Ale tak jak napisałem wcześniej sam jestem ciekaw jak to by wyglądało.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sty 2006, 13:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2006, 10:35
Posty: 22
extra pomysły, jaby co to się piszę :D

_________________
ALL FOR FUN AND FUN FOR ALL


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL