Teraz jest 28 mar 2024, 20:22

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2006, 22:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
Może i osłabi bf2142 bfa2 ale z tego co czytałem to FH2 może tą sytuacje odwrócić bo dużo ludzi z 42 chce przejść na nowa wersje tego moda.

Marzy mi się kasta,brać coś dla każdego.Wiadomo ta gra jest gra zespołową i to na bardzo dużą ilość graczy,na FFA tego nie uraczysz.gra ma potencjał ale gracza brak zgrania i znajomości podstaw gry zespołowej by wykorzystać w pełni jej możliwości.
.
Zbierając ludzi z naszej sceny możemy uatrakcyjnić tą grę.
Poza tym każdy mógłby się rozwijać,liczyć na pomoc i wsparcie.
Stąd kolejny ten krok.
Jak dla mnie w jedności siła.a taka organizacja ma duże szanse znaleźć sponsora i szybko osiągnąć sukcesy w turniejach.
Jest dużo chętnych do gry turniejowej.jest potencjał i wsparcie.
Wiadomo śmierdzi monopolem.Poza tym każdy przywiązany do nazwy ale to tylko kwestia czasu gdy zaczną się masowe fuzje i takie sprawy przestaną być istotne.

No ale widzę że trzeba osobiście składać propozycje i z każdym z osobna rozmawiać.
Mam tylko nadzieje że choć połowa z tych klanów która jest zgłoszona jeszcze istnieje

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sie 2015, 23:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
Witam

W tym roku mija 9 lat od założenia tego tematu, który był początkiem powstania PL4FC ( Polish 4 Fan Clan) http://www.pl4fc.net
Więc pozwoliłem sobie odkopać temat i napisać parę słów.

Klan nadal istnieje i ma się całkiem dobrze. Nadal grają w nim najstarsi gracze i jest też sporo nowych.
Klan ewoluował w multigaming, doszły nowe tytuły, nowe tryby gier. Ale jak i wtedy tak i dziś seria Battlefield jest na pierwszym miejscu i dumnie przez nas reprezentowana.
Wiele się działo przez te 9 lat, były wzloty i upadki, był czas gdy stało po kilka serwerów rankingowych i treningowych.
Był czas osiągnięć na w turniejach, stawania na podiach ze szydłem klanu 4FUN nad klanami pr0.

Jak się dziś czyta ten temat i to jak on był mało realny jak utopijny dla wielu graczy tej sceny to aż dziw że z pośród tego wszystkiego co było a jest to tylko ten portal i ten klan jeszcze istnieją.


Pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy jeszcze odwiedzają to forum na którym spędziliśmy wiele godzin na dyskusjach, kłótniach i rozwijaniu jakże zacnej sceny battlefield.

90s

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 wrz 2015, 16:28 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2009, 20:40
Posty: 47
Lokalizacja: Ropczyce
90s napisał(a):
Witam

W tym roku mija 9 lat od założenia tego tematu, który był początkiem powstania PL4FC ( Polish 4 Fan Clan) http://www.pl4fc.net
Więc pozwoliłem sobie odkopać temat i napisać parę słów.

Klan nadal istnieje i ma się całkiem dobrze. Nadal grają w nim najstarsi gracze i jest też sporo nowych.
Klan ewoluował w multigaming, doszły nowe tytuły, nowe tryby gier. Ale jak i wtedy tak i dziś seria Battlefield jest na pierwszym miejscu i dumnie przez nas reprezentowana.
Wiele się działo przez te 9 lat, były wzloty i upadki, był czas gdy stało po kilka serwerów rankingowych i treningowych.
Był czas osiągnięć na w turniejach, stawania na podiach ze szydłem klanu 4FUN nad klanami pr0.

Jak się dziś czyta ten temat i to jak on był mało realny jak utopijny dla wielu graczy tej sceny to aż dziw że z pośród tego wszystkiego co było a jest to tylko ten portal i ten klan jeszcze istnieją.


Pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy jeszcze odwiedzają to forum na którym spędziliśmy wiele godzin na dyskusjach, kłótniach i rozwijaniu jakże zacnej sceny battlefield.

90s


moge prosic jakis kontakt czy cos? :D

_________________
(C)raymondo1


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2015, 20:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
Zapraszamy
http://forum.pl4fc.net/
oraz na TSa którego adres znajduje się na www.pl4fc.net
nie jest wymagane członkostwo, TS jest otwarty dla gości, można wpaść i pograć z nami w różne tytuły bez żadnych zobowiązań.
Jedyne wymagania to kultura i przestrzeganie zasad panujących w klanie oraz na TSie.

pozdrawiam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL