Teraz jest 21 cze 2024, 22:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 sty 2007, 22:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sty 2007, 22:17
Posty: 52
Lokalizacja: Bydgoszcz
witam wszystkich maniaków bf2!!!

zacznę krótko:zostałem niesłusznie zbanowany,bo oskarżono mnie o cheatowanie,chciałbym się oficjalnie poskarżyć na ten serwer ale nie wiem gdzie mam to zrobić

a tak było:zaczeliśmy grę jako USMC na mapie Dragon Valley64, szybko wystartowałem jetem i wylądowałem(wyskoczyłem) na fladze "wioska na wzgórzu" zająłem ją, mam to już wypracowane do perfekcji bo przez ostatnie kilka miesięcy gram tylko na tej mapie(często na tym serwerze) w chwile po przejęciu zjawili się przeciwnicy więc broniłem flagi,zabiłem kilku przeciwników i w tym momencie widzę że jeden z nich napisał że ja chetuje ,po chwili drugi napisał że "yeah he is cheating" napisałem "what are you talking about????" ale nie było odpowiedzi od nikogo, chwilę później widzę komunikat "KICKING!!! you are being kicked becouse of your ping 203!!!" od tej pory nie mogę się połączyć z tym serwerem, a grałem na nim właśnie dlatego że miałem niski ping (jakieś 50-70)

proszę pomóżcie!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2007, 22:50 
Offline

Dołączył(a): 17 sty 2006, 18:34
Posty: 113
wnioskuje ze to nawet nie jest polski serwer skoro "yeah he is cheating, wiec jak kto kolwiek mial ci pomoc? graj na innych serwerow jest pelno


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2007, 23:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sty 2007, 22:17
Posty: 52
Lokalizacja: Bydgoszcz
=psf=Kropek ---wiem że jest pełno innych serwerów,ale takich 24/7 Dragon Valley z niskim pingiem jest 3,a do tego chodzi o to że kolesie którzy są adminami są naprawdę dobrzy, a że lubię wyzwania no to często grałem na tym serwerze(niejednokrotnie kończyłem pierwszy) być może to ich zirytowało,ale mi chodzi o to że napewno admin ma możliwość sprawdzenia czy jakiś gracz oszukuje,dlatego chciałbym złożyć oficjalną skargę.Chodzi o serwer "Dutch Special Forces"

_________________
http://www.bf2stats.nl/player/45011146/

veni vidi vici


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2007, 23:29 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2006, 18:51
Posty: 67
Zwyczajnie zrób tak:
1)google - poszukaj strony ,,Dutch Special Forces'' bo to zapewne klan BF2.
2)Wejdź na stronę i złoż zażalenie - musi tam być jakiś adres email albo coś w tym stylu.
3)Jeśli napisałeś prawdę to ten cwaniaczek, co Cie zabanował bał się konsekwencji swoich czynów (pewnie nie jest głównym adminem i obawia się, ze jak będzie robił takie ,,fajne'' rzeczy może przestać mieć uprawnienia) i dlatego jako przyczynę miałeś napisany wysoki ping.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2007, 23:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
Nie przejmuj sie tak sie zdarza. Poszukaj innych serverow np. polskich pingi bedziesz mial jescze lepsze, np. NSZ - najlepsze pingi mam po 20.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2007, 23:42 
Offline

Dołączył(a): 25 gru 2004, 19:57
Posty: 117
Lokalizacja: Z kwiatka na kwiatek
Jan_Twardowski napisał(a):
Poszukaj innych serverow np. polskich pingi bedziesz mial jescze lepsze,


wyraźnie napisał, że chodzi mu o serwer 24/7 dragon valley z niskim pingiem. znasz jakieś polski dragon 24/7?

czytanie ze zrozumieniem ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2007, 00:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
MartiniBianco napisał(a):
a grałem na nim właśnie dlatego że miałem niski ping (jakieś 50-70)

proszę pomóżcie!!


Silent_Specter napisał(a):
czytanie ze zrozumieniem Wink


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 02:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sty 2007, 22:17
Posty: 52
Lokalizacja: Bydgoszcz
KarolPopiolek-- tak zrobiłem na początku,ale nic nie znalazłem,widocznie ten klan nie ma swojej witryny,dlatego szukam pomocy gdzie się da,być może takich jak ja jest więcej dlatego nie mogę odpuścić i się poskarżyć. Przecież to bezsensu, jak byś się czuł gdyby ktoś cię zbanował tylko dlatego że masz więcej punktów niż inni i grasz przeciwko adminom

edit
karolpopiołek--właśnie sprawdziłem twoje statsy(nieźle!!), być może ty tez byłeś kiedyś w ten sposób potraktowany

mój nick w grze :BajeRRRzakonmarii


Ostatnio edytowano 19 sty 2007, 03:05 przez MartiniBianco, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 03:00 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2004, 00:20
Posty: 31
Lokalizacja: mount prospect
popros kogos zeby zagral na ich serwie i sie wypytal musi byc jakis kontakt do nich


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 03:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sty 2007, 22:17
Posty: 52
Lokalizacja: Bydgoszcz
uop---tiaaa gdybym jeszcze znał jakiegoś maniaka gier w moim wieku to pewnie bym tak zrobił,ale jestem sam.Wszystko co znalazłem dotyczące wyrażenia "Dutch Special Forces" było w języku holenderskim,na szczęście mój ojczym jest holendrem więc w sobotę jak pojadę go odwiedzić to poproszę go o przetłumaczenie

_________________
http://www.bf2stats.nl/player/45011146/

veni vidi vici


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 08:27 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
skoro oni leją na ciebie, ty lej na nich... nie znajdziesz alternatywnego serwera? Ile ja razy dostałem bana 'za nazwisko' ? Po prostu zdarza się...

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 09:42 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2006, 18:51
Posty: 67
24/7 Dragon Valley? Ja znam minimum jeden taki serwer z dobrymi pingami dla Polaków (przy neostradzie 512 mam tam około 70). Wpisz w wyszukawarkę serwerów TV2 - mają wiele serwerów m.in. 1 z tą mapą (ale główy nie dam, bo TV2 ostatnio często zmienia mapy na częsci serwerów).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 12:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 gru 2006, 21:06
Posty: 14
Lokalizacja: z miasta
Chcesz dragona ??? ..... to masz tutaj 89.174.246.12:16567 serwer =ACT= pingi powinieneś mieć dobre ..... bana nie dostaniesz no chyba ze będziesz czitował :wink:
miłej zabawy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 14:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
gdybym zakladal tutaj temat po kazdym kicku czy banie za baserape, mialbym 5000 postow.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 sty 2007, 15:40 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2005, 18:19
Posty: 228
Lol 5000 :] nie wiedziałęm, że jest jeszcze tyle serwerów :D

_________________
Multihack 20$ ---> Nowa kopia Battlefielda 2 30$ ----> być zjechanym przez scenę BEZCENNE !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL