Teraz jest 24 wrz 2024, 11:19

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lut 2007, 21:54 
Offline

Dołączył(a): 15 wrz 2006, 11:58
Posty: 40
Prosze o pomoc nie umie latac samolotami no znaczy nie ze nie umie tylko gosci na ziemi nie umie killnac. W powietrzu az 1 zabilem:)
Wkoncu od wczoraj gram wiec wyrozumialosci troche...
Gralem w warrocka cos jak bf2 sa samoloty heli pojazdy itd tam sie latalo i wszystkich w strefie powietrznej ladowej wodnej kosilo:)
Ale w Bf2 jest b. czuly ten samolot(tylko nie mowcie zebym sobie sensitive zmienial:D) i tu jest wszystko w druga strone ! znaczy gora-dol:D tam samo z heli ale heli to pikus...
Wiec jesli macie jakies porady to prosze o podzielenie sie:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2007, 22:02 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
jedyna porada: potrenuj latanie w single player, na mapie operation clean sweep... ja tak robiłem i mam K/D w samolocie >3.5 ;)

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2007, 22:09 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2006, 22:11
Posty: 244
Lokalizacja: Zadupie Śląskie
I jeszcze jedna porada : ogólną sensiviti daj na 10, i załatw sobie joystick. Z joyem każdy lepszy :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2007, 23:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2006, 16:15
Posty: 926
_Dominiko_PL napisał(a):
jedyna porada: potrenuj latanie w single player, na mapie operation clean sweep... ja tak robiłem i mam K/D w samolocie >3.5 ;)


Ty to jesteś... Może kiedyś wejdziesz na jakiś serwer, bo chciałbym zobaczyć te twoje wszechstronne umiejętności...

_________________
Obrazek http://jasonpaury.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2007, 23:22 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
:lol: lol, jeśli to jest dla ciebie szczytem marzeń... :roll: przecież jest 50.000 lepszych pilotów ode mnie, co w tym takiego... w ogóle nie rozumiem twojego posta. Co sugerujesz? Że gram na cheatah? Że ktoś lata za mnie? jak napiszę że mam k/d ratio 1.29 to co? sprawdziłem na bf2s.com 48,911 graczy ma lepsze... [czarna rozpacz ;) :) ]

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2007, 23:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 mar 2006, 16:15
Posty: 926
Ale mnie nie chodzi tylko o samoloty... Co by ktoś nie powiedział, to ty jesteś "ah-oh". Wszędzie byłeś i wszystko wiesz... Stary, poluzuj trochę, bo się kiedyś ktoś na Ciebie uprze i będzie łazić za tobą po serwerach i nękać Cię bez końca.

_________________
Obrazek http://jasonpaury.com


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2007, 23:25 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
jason.paury napisał(a):
_Dominiko_PL napisał(a):
jedyna porada: potrenuj latanie w single player, na mapie operation clean sweep... ja tak robiłem i mam K/D w samolocie >3.5 ;)


Ty to jesteś... Może kiedyś wejdziesz na jakiś serwer, bo chciałbym zobaczyć te twoje wszechstronne umiejętności...


ale jemu chodzi o bombardowanie, wątpię żeby był dobry w walce powietrznej :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2007, 23:26 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
^ 101% racji 8)

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lut 2007, 23:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 sie 2006, 01:20
Posty: 50
Lokalizacja: Wałbrzych
W który topic nie zaglądne do Dominiko się chwali jaki ma K/D w czymś tam. A prawda jest taka że jak jeszcze grałem w BF2 dużo jakiś czas temu to uciekał zawsze do teamu który miał więcej ticketów...

Człowieku, usuń z ulubionych bf2s.com i wyjdź z domu, życie jest piękne, znajdź sobie laske i nie będziesz musiał oglądać swoich statsów co 10 min, co najwyżej możesz prowadzić własny zeszyt ze statystykami ile dziewczyn zaliczyłeś :lol:

_________________
"Strap him with an Ak-47, let him go, fight his own war!" Eminem - Mosh


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lut 2007, 00:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, 14:14
Posty: 557
Lokalizacja: Wrocław
co do joya czy ktos wie jak go skonfigurwac tak zeby dzialal z bf2?
probowalem z joyem kolegi i wogule nie kontaktowal

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 lut 2007, 00:14 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
a kalibrowałeś dżoja?
Tony-90 napisał(a):
W który topic nie zaglądne do Dominiko się chwali jaki ma K/D w czymś tam. A prawda jest taka że jak jeszcze grałem w BF2 dużo jakiś czas temu to uciekał zawsze do teamu który miał więcej ticketów...

Człowieku, usuń z ulubionych bf2s.com i wyjdź z domu, życie jest piękne, znajdź sobie laske i nie będziesz musiał oglądać swoich statsów co 10 min, co najwyżej możesz prowadzić własny zeszyt ze statystykami ile dziewczyn zaliczyłeś :lol:

meotda obrony #2856:
masz nierugulaminową sygnaturę już dzwonię po policję :lol:

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2007, 01:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
Cinu napisał(a):
Prosze o pomoc nie umie latac samolotami no znaczy nie ze nie umie tylko gosci na ziemi nie umie killnac. W powietrzu az 1 zabilem:)
Wkoncu od wczoraj gram wiec wyrozumialosci troche...
Gralem w warrocka cos jak bf2 sa samoloty heli pojazdy itd tam sie latalo i wszystkich w strefie powietrznej ladowej wodnej kosilo:)
Ale w Bf2 jest b. czuly ten samolot(tylko nie mowcie zebym sobie sensitive zmienial:D) i tu jest wszystko w druga strone ! znaczy gora-dol:D tam samo z heli ale heli to pikus...
Wiec jesli macie jakies porady to prosze o podzielenie sie:)


"gora-dol" - mozesz odwrocic - opcje/sterowanie/samolot (odwrocenie osi)

Do latania polecam joystick.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lut 2007, 11:50 
Offline

Dołączył(a): 28 sty 2007, 19:38
Posty: 543
Ja mam też problem z joyem otóż nie moge go skonfigurować żeby dało się obracać(czyli czyli robic beczke).góra doł działa tlyko z tym obracaniem na lewą strone i prawą.Może ktoś wie o co chodzi
P.S - i tak joya nie używam bo gram na striku (inflary), ale jak ktoś wie o Co chodzi piszcie.
Pozdrawiam
Pawell


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lut 2007, 13:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2004, 22:14
Posty: 505
Lokalizacja: Manchester
jason.paury napisał(a):
Ale mnie nie chodzi tylko o samoloty... Co by ktoś nie powiedział, to ty jesteś "ah-oh". Wszędzie byłeś i wszystko wiesz... Stary, poluzuj trochę, bo się kiedyś ktoś na Ciebie uprze i będzie łazić za tobą po serwerach i nękać Cię bez końca.



Ja sie zglaszam ;]


za drobna oplata oczywiscie ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lut 2007, 15:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2006, 16:05
Posty: 7
Po pierwsze potrenuj wpisywanie znaków interpunkcyjnych :)

Po drugie , ja żaden PrO w samolocie nie jestem , ale podstawy znam. Używam klawiatury :P , nigdy nie próbowałem na joy'u ale skoro wiekszosc ludzi mówi , że na joy'u łatwiej to widocznie łatwiej. Po trzecie ćwiczyć! Ja na początku BF2 zniechęciłem sie do samolotów , bo cały czas spadałem do wody :D , a pare miesięcy później przypadkowo załapałem i zacząłem troszke latać. Więc troche przypadku , treningu , gapienia sie na mcmt'a :P i będziesz latał jak z nut :D

Powiedziałem co wiedziałem


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL