Teraz jest 29 wrz 2024, 18:21

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lut 2008, 13:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 16:22
Posty: 169
Lokalizacja: SZCZECIN
Znacie jakies fajne mody coś w stylu Desert Combat w BF 1942 ?? Mogą się dziać w innym czasie.

Jakiś czas temu kupiłem BF2 ale zaczyna mi się juz nudzic i pomyslałem ze czas zainstalowac jakies dobre mody ale nie znam sie na nich zupełnie. Dotychczas grałem w mody tylko do vietnama i 1942.

Czy mozecie mi opisac w max trzech zdaniach kazdy z modów w którego gra duzo ludzi ?? Jeśli nie chcecie pisac to chociaz podajcie tytuły to sam sobie poszukam. Wiem ze jest kilka głównych projektów ale czy sa jakies równie dobre mody ale juz nie tak popularne ?? Słyszałem cos kiedys o modzie piraci czy jest naprawde coś takiego ??

Czy na takich modyfikacjach gry które zmieniają wszystko da się normalnie pózniej grac w BF 2 czy trzeba znowu wszystko instalowac od nowa , tzn czy ten mod instaluje sie osobno i współpracuje z bf 2 czy natomiast podmienia w nim pliki ??

Czy mozna miec zainstalowane kilka modów ??

Czy jak zainstaluje jakiś mod to musze póżniej instalowac od nowa patcha (530 mb) do bf 2 tak jak jest czasami z dodatkami do tej gry ??

Czy w takich modach są serwery rankingowe ??

8)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL