Teraz jest 25 kwi 2024, 16:15

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 gru 2005, 00:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, 10:35
Posty: 940
Lokalizacja: Watford
Hello, żołnierze! ;)

Mam małe info - jak zagracie kiedyś meczyk, albo sparr z klanem GROM-BF2, nie wpisujcie sobie po wszystkim wyniku w opisie GG.
ONI TEGO NIE LUBIĄ! :D

GG napisał(a):
(23:03:41) GROM-BF2 Roba: Musisz sie tak tym wynikiem podniecac
(23:04:02) GROM-BF2 Roba: Wez zdejmij ten opis bo smieszne to jest
(23:04:32) Shelton: eee.. zawsze daję wynik po sparze, czy meczu... nie kumam - boli cie to?
(23:04:48 ) GROM-BF2 Roba: Nie tylko wkurza mnie to
(23:04:57) GROM-BF2 Roba: dla mnie jest to osmieszenie przeciwnika ...
(23:04:58 ) GROM-BF2 Roba: dlatego niepisze po kazdym wygranym meczu wynikow
(23:05:09) GROM-BF2 Roba: Jak chcesz to wyskocz 1v1 i mozesz pisac wynik ...
(23:05:22) Shelton: proponuje nervosol, tudzież relanium.. Weź wyluzuj, stary, to tylko gra
(23:05:35) Shelton: pffffff
(23:06:26) Shelton: obserwuj forum bf.pl, wkrótce będzie tam fajny post
(23:06:39) GROM-BF2 Roba: co napiszes cos na mnie ?
(23:06:51) GROM-BF2 Roba: wklej tą wypoweidz nawet ...
(23:07:06) GROM-BF2 Roba: To bedzie swiadzcylo tylko o tobie
(23:07:16) GROM-BF2 Roba: Ale spotkamy sie kiedys 1 skladem i zobaczymy co potraficie
(23:07:24) GROM-BF2 Roba: Wygraliscie z SOF'em
(23:07:26) Shelton: rozmowę całą - o kim będzie świadczyło to już ludzie zdecydują
(23:07:42) Shelton: spoko, też możemy wtedy przyjść pierwszym składem
(23:08:01) GROM-BF2 Roba: Da ci cos ze wystawisz ta rozmowe ?
(23:08:01) GROM-BF2 Roba: To ok
(23:08:05) Shelton: ale my traktujemy gre dużo luźniej, niż wy, więc wiesz... proponuję więcej luzu...
(23:08:09) Shelton: da... radochę
(23:08:28 ) GROM-BF2 Roba: Dobra to daj ...
(23:08:42) Shelton: Ok, dzięki za pozwolenie! pozdrawiam!


:D:D:D:D:D

Tak pomijając całą resztę - naprawdę nie kumam, bo przez cały sparr atmosfera była spoko, gra dość wyrównana i wyglądało na to, że całkiem fajni ludzie. No, a tu taki zonk... Chyba niektórzy mocno ambicjonalnie podchodzą do paru pikseli na ekranie! ;)

A zatem starym, scenowym pozdrowieniem zasugeruję rozluźnienie zwieraczy*... :D Pozdro dla kumatych! ;)

*ciekawe, czy ktoś to jeszcze pamięta... ;)

_________________
AGN, CFOG, FIA, ETCS (r.i.p.)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 00:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2005, 01:29
Posty: 670
Lokalizacja: Rzeszów
Shelton zagralismy mecz po ktorym bylo mowione oki gramy frendly itp bylo wszystko ok moze przegralismy bo byl to wyrowany mecz ale dla mnie jest osmieszeniem to ze pisesz wynik a jak chce sie cos ciebie zapytac pogadac po meczu to odrazu mowisz ze wklejasz to na forum... nierozumiem twoich wypowiedzi i napewno niepolecam ciebie na rozmowie poniewaz to bylo prywatne a ty umiesciles to naforum ... zachwolaes sie jak dzieciak a masz swoje lata no ale ok pozdrawiam :) mnie nierusza to ze cos na mnie pisesz ale nielubie jak smiejesz sie pozniej z klanu ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 00:24 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
:shock: :shock: :lol: :lol:

Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Z jednej strony sytuacja śmieszna, z drugiej żałosna...

Może po prostu boją się tego, że ktoś dowie się, że przegrali sparing :lol: aaaaaaaaaaa tragedia... aaaaaa... :lol:

Nie no, więcej luzu na serio... :lol:

Dlaczego jest to niby ośmieszenie klanu :?: Przegraliście mecz, ktoś o tym informuje... Równie dobrze możesz zabronić informowania np. mnie jako newsmana bf.pl o przegranych meczach GROM.BF2 w CB, bo ośmieszam Twój klan informując o tym :?: Więcej luuuuzuuuu... :lol:

Myślałem, że już wszystko widziałem na tej scenie - kłótnie, afery, wspólne sukcesy itp - ale jednak z każdym dniem ta scena mnie zadziwia i pokazuje coś nowego :D

:*

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Ostatnio edytowano 31 gru 2005, 00:26 przez Tom@s, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 00:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lip 2005, 11:21
Posty: 2210
Lokalizacja: Warszawa
:*

_________________
ObrazekObrazek
Rosyjscy żołdacy, won z Gruzji!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 00:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, 10:35
Posty: 940
Lokalizacja: Watford
Wujek, to był dla mnie buziak, złodzieju.. :D

_________________
AGN, CFOG, FIA, ETCS (r.i.p.)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 00:29 
Offline

Dołączył(a): 30 paź 2005, 10:26
Posty: 120
spary sa po to by je przegrywac bo gdzie jak nie na sparach testowac wszelakie opcjie nie wyjdzie dostaniemy ....... ale wiemy ze ta opcja taktyka jest do bani . Licza sie tylko oficjale

_________________
sig usunięty, użytkownik zbanowany - Tom@s


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 00:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2005, 01:29
Posty: 670
Lokalizacja: Rzeszów
Ej tomas niechodzi tutaj o wynik albo cos takiego my to przyjomjemy na luzie ale jak juz jest wszystko towarzysko to towarszysko a Shelton rozpeta wojne ktorej nikt nieche ... Jak cos zrobilem zle to sory ... Ale niepowinienest takich rzeczy wystawaic na forum bo ty kiedys tez za duzo powiesz i tez to tu umieszcze ... bo to co zrobilem moze bylo glupie ... Dobra koncze ... teraz zacznie sie spam calego BF.pl ze jestesmy trolami itp ... a zreszta wisi mi to .Pozdrawiam :wink:


Ostatnio edytowano 31 gru 2005, 00:43 przez Roba_PL, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 00:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 paź 2004, 15:48
Posty: 273
Lokalizacja: Warszawa
samson my wszystkie traktujemy podobnie :) po prostu fun ;) wynik jest sprawa drugorzedna

_________________
ETCS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 00:36 
Offline

Dołączył(a): 16 cze 2005, 15:09
Posty: 148
@Roba...grało sie bardzo przyjemnie a wygrna sparru z dobrym przeciwnikiem jest chyba powodem do zadowolenia tak mniemam .. tak wiec luz i wszystkiego najlpszego w nowym roku dla wszystkich :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 00:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, 10:35
Posty: 940
Lokalizacja: Watford
Roba, jaką wojnę.. Parę osób ma ubaw i tyle... :D

A co do mówienia paru słów za dużo, to ja się raczej staram kontrolować... ;)

No, ale piszesz na koniec, że ci to wisi... Czyli nareszcie poszedłeś za moją radą - więcej luzu. Polecam to rozwiązanie na przyszłość! ;)

Aaa, btw - to jest 'Tom@s', nie 'thomas'. Przekręcanie nicków na każdym forum uważane jest za brak szacunku względem rozmówców, więc proponuję ci to samo... :) Pozdrowienia.

_________________
AGN, CFOG, FIA, ETCS (r.i.p.)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 00:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 19:47
Posty: 828
Lokalizacja: Siedlce
Czy mi sie wydaje czy to samo bylo na scenia BF42 a poźniej z tego niezłe jaja były ??
Ehhhh BF42 i BF2 to bracia :) Bliźniacy jedno jajowi, jeden od drogiego o miesiac starszy


:arrow: 8) :arrow: by Fatal

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 00:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2005, 01:29
Posty: 670
Lokalizacja: Rzeszów
Dobra niechce mi sie z wami klucic byliscie lepsi gratuluje i luzik :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 00:45 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Shelton napisał(a):
Aaa, btw - to jest 'Tom@s', nie 'thomas'. Przekręcanie nicków na każdym forum uważane jest za brak szacunku względem rozmówców, więc proponuję ci to samo... :) Pozdrowienia.

No właśnie :!: Roba_PL już na dywanik mi tu :!: Spowiadać się :!: :wink: :lol:

Zawsze jak się wygra mecz to chce się o tym pochwalić, nie ważne czy to sparing czy nie...
Po prostu pomeczowe emocje wzięły górę i obraziłeś się nie wiadomo na co/za co... ale mniejsza z tym, nikt tu nie ma pretensji.
Twoje zachowanie było głupie (jak sam napisałeś), ale chyba zrozumiałeś, że niepotrzebnie unosisz się dumą itp itd etc. :D

Peace girls :D

EDIT:
Swoją drogą fajnie, że taki temat powstał... Zawsze "coś" innego od kłótni o skład "Team Wilda&UKF Poland" oraz płaczy o TK, kamperstwo i inne lameriady :lol: :lol:

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 00:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, 10:35
Posty: 940
Lokalizacja: Watford
Tylko po co od razu edytować posta? :D

Roba_PL wcześniej napisał(a):
Wzajemnie ... moze i jestescie spoko teamem ale niewiedzialem ze Shelton jest taki ze odrazu wszystkim musi sie pochwalic ... tzn niechodzi mi o wynik tylko o rozmowe Ok niewstydze sie tego ze przegralismy z wami i niechce zeby ktos ze sceny myslal a GROM cos takiego napisal to odrazu sa z nich lolki i glupi goscie ... Teraz pewnie Shelton szczerzy sie z tego co jest na forum bo jak sam napisal to bedzie z tego "radocha" i nawet jezeli zepsojesz nam tym wizerunek to mnie to nieobchodzi bo i tak ten kto nas zna lepiej powie ze jestesmy spoko mam na mysli HA , SOF , K4FT Po 2 niewypowiem sie juz w tym temacie bo zakoncze "radochy" klanowi ETCS ...


NSA czuwa... :D:D:D:D

_________________
AGN, CFOG, FIA, ETCS (r.i.p.)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 gru 2005, 00:47 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2005, 18:19
Posty: 228
PAnowie czy wy jestescie normalni ??

Piszesz cały Grom , co Ci cały GROM zrobił jestes nienormalny czy jak normalnie podziekowalismy wam za sparing , a Twoje prywatne rozmowy z Roba to wasza prywatna sprawa , nie rozumiem po pierwsze po co ten głupawy topic , po drugie takie sprawy się zalatwi miedzy soba a nie publicznie bo to jest sprawa powtarzam miedzy Toba a Robertem


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL