Teraz jest 25 kwi 2024, 11:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 sty 2010, 14:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Czy dyskusja nt. co jest lepsze SCAR czy M4 lub G36 troche odbiega od głównego tematu pt. "Ghillied Sniper" :D ale miłej zabawy :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2010, 21:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2008, 22:08
Posty: 164
Lokalizacja: Sosnowiec
http://img6.imageshack.us/img6/6040/najlepszystrzalroku.png

Jednym strzałem w wirnik/okolice wirnika rozwaliłem heli. Wiem, że przeczy to prawom EA ale to już 2 raz w ciągu 2 tygodni.
Może ktoś wie o czymś tym?

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2010, 21:16 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2007, 15:20
Posty: 295
Helka dymiła i leciała do bazy się naprawić. W takim przypadku wystarczy trafienie (bądź kilka trafień) gdziekolwiek aby wybuchła. Tez lubię ściągać dymiące helki USMC na Dragonie.

_________________
Jestem zajebisty, a najlepszym na to przykładem jesteś właśnie Ty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 11:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2010, 11:32
Posty: 16
Lokalizacja: Norwegia
Powiem tak, jedni mówią że snajper nie potrzebny, inni zaś że nie ma to jak z 10 m HS nabijać, jeszcze inni że chować się i czekać. Ja osobiście uważam, choć wcale wprawiony w boju jeszcze nie jestem że wszystko zależy od tego z kim się gra, o członków zespołu mi chodzi. Sam osobiście preferuję grę z karabinem snajperskim w większości tego typu gier i uważam że dobry teamwork plus komunikacja głosowa nie ma racji bytu BEZ snajpera w zespole.
Ostatnimi czasy wchodząc na serwer po 2 minutach gry jestem w stanie stwierdzić czy walić HS czy też lepiej wsiąść do czołgu, ale do rzeczy.
Dobry teamwork to snajper na dobrej pozycji za grupą uderzeniową, leży i ściąga kolesi z ckm-ów stacjonarnych czy na czołgach, melduje o każdym heli czy pojeździe (w końcu widzi więcej przez lunetę). Sam osobiście mimo że jak wcześniej wspomniałem nie jestem zaprawiony jeszcze w boju (dopiero kapral), niejednokrotnie słyszę podziękowania od grupy uderzeniowej za oczyszczenie pola walki z ckm-ów. Dobry snajper pomoże drużynie inny woli pobiegać jakby w paintball`a się bawił. Po to jest tutaj snajper by robił to co do niego należy. Osobiście wychodzę z założenia że BF nie jest zrobiony z myślą o szybkim bieganiu i nabijaniu sobie killi, dużo ważniejszy jest tutaj teamwork. Wolę przegrać rundę w pięknym stylu niż wygrać ją biegając jak p******y i bić kille zamiast współpracować. Zauważcie sobie że każdy zespół złożony z tych lepszych graczy ma w drużynie snajpera, snajpera do czyszczenia pola walki.
Nie piszę tego dlatego że lubię grać snajperem ale piszę to z własnych doświadczeń. Jak widzę że w zespole jest jeden czy dwóch snajperów to biorę inną klasę i wsiadam do czołgu lub na gunnera w heli. Przede wszystkim trzeba dostosować klasę postaci do warunków i potrzeb na polu walki.
Jak kogoś cieszy nabijanie killi biegając i skacząc z SWD to proszę bardzo, wasz wybór, mnie osobiście jak i zapewne wielu innych graczy cieszy rola prawdziwego snajpera który nie kampi a działa na potrzeby zespołu.
Mam nadzieję że nie "pojedziecie" po mnie zabytnio za tego posta :wink:

P.S.
A najbardziej mnie cieszy jak ktoś objedzie całą mapę jeep`em do ostatniej flagi by ją zdobyć, ja jako snajper zamelduje wroga i po chwili jest tam "nasz" czołg lub heli :twisted:

P.S. 2
Heli da się ściągnąć w locie z Barreta tylko trzeba być cierpliwym i mieć farta przy zakładanym ruchu przeciwnika :twisted:

_________________
"Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 11:57 
Offline

Dołączył(a): 3 sie 2009, 11:07
Posty: 416
Mam pytanko co do walenia w helke i rozwalenia ją za jednym strzałem z snajperki (m95) kiedyś widziałem film na youtube ale za cholere go teraz nie mogę znaleźć jak ktoś może to prosił bym o screna o podanie dokładnego miejsca, jeszcze spróbuje poszukać.

_________________
RIP: Battlefield Play4Free † 20. Dec. 2011


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2010, 16:39 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2007, 15:20
Posty: 295
@KulkowY
Najlepsze składy są medic only/medic+AT only bo pr0si opanowali tą grę już tak, że gunnerów, snajperów i LKMy ściągają z AK. Żeby snajper się przydał w składzie, musiałby być zajebiście dobry (a i tak by na niego niechętnie patrzyli bo nic oprócz zabijania i spotowania nie umie, a to może robić każda klasa). Jedynym atutem snajpera jest luneta dzięki której możesz strzelać heady szybciej i ubijać ukrywających się między skrzynkami czy płotkiem + ekstremalnie dalekie dystanse na granicy widoczności. Nawet klejmorów nie możesz użyć bo są zakazane na większości serwerów :/
I nie ważne co powiesz bo ten temat był już tysiące razy wałkowany a pr0si i tak wiedzą lepiej :S

_________________
Jestem zajebisty, a najlepszym na to przykładem jesteś właśnie Ty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2010, 01:17 
Offline

Dołączył(a): 12 kwi 2009, 18:56
Posty: 64
A ja powiem tak:
Ten, kto uważa, że sniper jest nieprzydatny to wg mnie jest noobem. Dlaczego? Ano dlatego, że sam nie ogarnia snipera i stąd jego wniosek. Od kilku miechów raz na jakiś czas pykam tą klasą i stwierdzam jedno - jest najbardziej potrzebna na servie zaraz po medyku. Aby uniknąć głupich odpowiedzi: tryb arcade. Czyli co? Czyli latanie po całej mapie, szukanie fragów, ratowanie dup członkom zespołu. Osobiście bawię się w taki sposób i wygranie pojedynku 1v1, gdzie przeciwnik jest medem, bardzo łatwo jest wygrać. Nawet, jeśli to jakiś pr0. Mianowicie dlatego, że: grając już spory czas, pewnie ruchy robi się automatycznie i można trafić heada będąc 1m od wroga, ew. wspomóc się pistolem, jeśli strzał jest w klatę lub po prostu strzelić no scopem, czyli bez celownika. Spora część osób powie, że to czysty fart itp. itd. - NIE, gówno prawda :) Fartem może być zabicie kogoś z odległości 10 - 20m+, ale w bliskich starciach, zwłaszcza biegnąc w stronę przeciwnika, pocisk na 90% go trafi, nieraz poleci head. Z moich obserwacji wynika, że jest to jak najbardziej niedopracowanie gry. Zawsze, gdy zabijam kogoś bez celownika, zwracam uwagę, gdzie leci pocisk - nigdy nie zdarzyło mi się, by trafił dokładnie we wroga. Dlatego wykorzystujcie ten bug, naprawdę się przydaje. Jak ktoś lubi to może się pobawić w jumpshoty, czyli jak sma nazwa mówi - strzały w skoku. Żeby były skuteczne to trzeba naprawdę długo to trenować. Ktoś może wyskoczyć z tekstem, że przecież lepiej stanąć w miejscu, poczekać, przycelować i strzelić - może i tak, ale nie zawsze. Przykładem może być mój krótki filmik: http://www.youtube.com/watch?v=-NhiGUDc2H0 męczyłem się z kolesiem dosyć sporo, straciłem cały mag, w końcu uznałem, że "przyhardcorzę" i tak oto wyszła taka akcja. Spory procent to szczęście, jednak bardzo się to przydaje.

Podsumowując: jeśli to czytasz i jesteś kolejnym noobem, który ma 5h sniperem ugrane - wyp*******j i nie odpowiadaj. Jak czujesz się na siłach to zawsze można zagrać 1v1 i udowodnię Ci, że sniper to naprawdę dobra klasa.

Wg mnie w temacie wszystko już powiedziane. Zamknijcie to, bo znów jakieś lamki przyjdą i powiedzą, że się nie znam, bo oni zabijają jakichś sniperów-lamerów na EA FRANCE ze swojej ulubionej broni F2000.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-NhiGUDc2H0


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2010, 01:42 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
Cholerni snajperzy...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL