Teraz jest 23 kwi 2024, 17:25

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 paź 2009, 10:44 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2009, 13:11
Posty: 155
czekolada napisał(a):


Widać, że przeciwnicy bardzo ogarnięcie :D
Ale i tak filmik fajny :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2009, 21:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2005, 09:47
Posty: 457
Lokalizacja: w semestrze Łódź
Rocki napisał(a):
ja potrafię przejąć samotnie flagę i wyciągnąć staty 20:1

[ironia]Bo 5 razy z rzędu ubiłeś tego samego gościa którego medyk podnosi zamiast cię strącić ;) [/ironia]

_________________
http://www.bf2stats.net/player/103956414/ I of the echelon_!
Pacnij w link i załóż najlepsze, bo darmowe!, konto bankowe w mBanku :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 paź 2009, 23:04 
Offline

Dołączył(a): 12 kwi 2009, 18:56
Posty: 64
LoL, Rocki, taki poradnik to na pewno nie do BF2 ;] Coś takiego to do real, ale w BF wiekszość gra bez cieni i łatwo Cię moze wykryć. Poza tym, jak ktoś już wspomniał, żenujące jest, jak gra się 5v5 (oczekuje się FBF), a tu nagle pada ostatnia flaga, bo taki Rocki myśli, że jest fajny, jak się zakradł gdzieś bokiem i przejął ostatnią flagę... Gdzię tu jakieś sensowne rady, które jakiś ogarnięty człowiek mógłby wykorzystać? Myślisz, że jesteś na wyższym poziomie od innych sniperów? Może od większości tak, bo jest bardzo wiele noobków, ale sądzę, że Świdra, toileta, Eddiego albo chociażby mnie nie pokonałbyś w snipieniu. Dlaczego? Bo w BF2 się nie kampi, tylko biega sniperem i kosi wszystkich jak leci (patrz: wcześniej wymienione przykłady :D)

Pozdro&poćwicz =)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-NhiGUDc2H0


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2009, 19:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 paź 2009, 18:32
Posty: 5
Chodź w BF2 gram już ponad rok, to nadal ze mnie snajper taki jak z koziej d**y trąba. Jeżeli mowa o strzelanie z podstawowych broni Snajperskich. Dobrze mi idzie dopiero gdy używam M24. Ale nawet gdy trenuję z botami i używam tej podstawowej wersji broni snajpera (nie pamiętam nazwy xD) i celuję w głowę tego bota, to jakim cudem on nie pada? Z filmików wiedzę, że gdy celujesz gościowi w hełm to facet już odlicza czas do odrodzenia, a mi jakoś to się nie udaje. nawet gdy bot powoli maszeruje na mnie frontem. Ale przyznam że jest to trochę upierdliwe gdy taki 13latek który na grze spędza większą połowę dnia na grze snajperem i liczy tylko ilu nabił na serwie gdzie grają (powiedzmy) średniacy, a on sobie siedzi i tylko nabija. To mnie wkurza. Przyjdzie taki z giwerą i nabija dosłownie każdego. Dobrze, że potrafi grać tą klasą, ale myślę, że większość nie miała by większych (Ba! nawet nie wiele) problemów z zabiciem goście który stoi na otwartej przestrzeni by zdobyć flagę. Niech taki cwaniak zagra na serwie gdzie grają sami spece (nie tylko w sniperowaniu :P). Zobaczymy w tedy jak długo by wytrzymał.

Zaznaczam iż nie mam na celu obrazy kogokolwiek z forumowiczów i uczciwych graczy Battlefield'a (uczciwych, mam na myśli zero chetów itp.)

Załączam pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2009, 19:54 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
ten poradnik jest przydatny ale faktycznie w realu. Sam bawię się w airsoft gun karabinem wyborowym (klik!) i może to sprawiać dużą frajdę (chodź od biegania po mokrych krzakach właśnie chory jestem ;) ). Jeżeli chodzi o bf2 to zgadzam się z trybem walki eddiego - sniper przydatny ale jako normalne mięso armatnie ;)

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2009, 04:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2007, 01:42
Posty: 108
Lokalizacja: Fotel
tak najlepsza snajpa jest w Cod4 :))

Najlepsza snajpa to jest w Delta Force Black Hawk Down kto grał to wie o czym mowie

_________________
www.tteam.pl


Ostatnio edytowano 7 paź 2009, 13:36 przez Huzar, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2009, 11:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2005, 09:47
Posty: 457
Lokalizacja: w semestrze Łódź
Taaa... licytujcie się teraz w której grze była najlepsza kamperka. Przyjdzie potem mod i temat zamknie ;P

_________________
http://www.bf2stats.net/player/103956414/ I of the echelon_!
Pacnij w link i załóż najlepsze, bo darmowe!, konto bankowe w mBanku :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2009, 12:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Ta cod. AWP niszczy przysadki xDD Nie no a serio to na FFA ostatnio latam sobie tylko sniperem po co sie mam wkurzać na ludzie kotrzy nigdy nie podnosza czy pleb rzucajacy tylko granatami. Siedze troszke dalej nie lece z pierwsza fala miesa (ktorzy wpadaja w 80% na granaty nie zabijając nikogo). Przynajmniej wkurzam ludzi xDD


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2009, 13:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2005, 09:47
Posty: 457
Lokalizacja: w semestrze Łódź
Plebejskie zachowania? Miód dla snajpera. Ile razy ubijałem jednego gościa raz po raz bo podnoszący medyk bawił się w House'a a nie walczył ;P

_________________
http://www.bf2stats.net/player/103956414/ I of the echelon_!
Pacnij w link i załóż najlepsze, bo darmowe!, konto bankowe w mBanku :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 paź 2009, 16:51 
Offline

Dołączył(a): 7 paź 2009, 16:41
Posty: 2
Ja wolę grac jak Eddie ;p czyli wyskakujesz z za rogu i bum headzik. Nie lubię kaperstwa ;p
ew będąc w posiadaniu SvD czy 88 tzw spam z 1 m
bez celowania nie radze bo w tedy to tylko zależy od farta


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lis 2009, 11:24 
Offline

Dołączył(a): 25 cze 2009, 09:11
Posty: 12
Hej!

Mało gram snajperem, ale uważam że to bardzo fajna klasa. Zupełnie nie zgadzam się z opiniami typu: snajper w BF to arcade i nie ma po co się chować nawet bo i tak cię ustrzelą itp. Jak czytam o tym dobijaniu z pistoletu to śmiać mi się chce. Owszem, w bezpośrednim starciu (gdy snajper zmienia pozycję itp) ale nie gdy działa tak jak snajper powinien, czyli z dużego dystansu. Ludzie są za bardzo łapczywi na fragi i dlatego podchodzą zbyt blisko. Są niecierpliwi i dlatego nie odczekują / zmieniają pozycji. A temat typu jakie ustawienia graficzne są najlepsze dla snajpera?? Haahaha. Lamerstwo i dziecinada do potęgi. Dla mnie to stąd już krok do używania czitów. Tak samo jak ktoś słusznie zauważył z tym bindowaniem klawiszy. Wszyscy tylko chcą być lepsi od innych nie poprzez trening, tylko przez jakieś sztuczki. :((( Może spotkaliście takie snajpera jak WookisFossil. Gość strzela z bardzo dużego dystansu. Jest świetny. Zachowuje bardzo dobre k/d ratio bo stosuje także dużą separację od grupy. Tak powinien grać snajper, moim zdaniem.
Snajper jest też fajną opcją dla SL. Możliwość sprawdzania przedpola przez lunetę (nawet bez oddawania strzału) może bardzo pomóc członkom składu. Usuwanie krytycznych zagrożeń, typu gość na CKM czy jakimś pojeździe. Ważne by jakiś medyk ze składu działał z zasięgu do podniesienia w razie czegoś.
Jeśli chodzi o claye, to rzeczywiście powód do płaczu ;). "Co za cholerny NOOB ciachnął 6 fragów na dwóch minach!!!", a ja mowie: Co za nooby wlazły całym składem na te miny. Wystarczy żeby nie łazić dupa przy dupie jak stado baranów, to nie wyleci się na jednej minie (zresztą temat separacji i pozycji SL w zależności od sytuacji na polu walki to ciekawy temat na osobny wątek). Zwykle wchodzi się na flagę szybko i wtedy nie widzi się min. Po to one są.
Jeśli chodzi o nóż i pistolet to służą one do ratowania tyłka, ale w połączeniu z granatami dają całkiem sporą siłę ognia. Wiadomo, że jeśli snajper spotka się z AK ze skillem to pada, i tak ma być. Natomiast nagłe spotkanie się dwóch snajperów, błyskawiczne wystrzelanie magazynków z pistoletów i przejście do walki na noże to dla mnie najlepszy miód grania w BF.
Sorki za długiego posta (to mój pierwszy na tym forum). Pozdrawiam polską scenę BF, a początkującym graczom życzę wielu wygranych rund, ale przez ich teamy, a nie przez nich samych. TEAMPLAY rządzi!

jerzu_GROM_pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lis 2009, 16:09 
Offline

Dołączył(a): 3 sie 2009, 11:07
Posty: 416
jerzu_GROM_pl napisał(a):
Hej!

Mało gram snajperem, ale uważam że to bardzo fajna klasa. Zupełnie nie zgadzam się z opiniami typu: snajper w BF to arcade i nie ma po co się chować nawet bo i tak cię ustrzelą itp. Jak czytam o tym dobijaniu z pistoletu to śmiać mi się chce. Owszem, w bezpośrednim starciu (gdy snajper zmienia pozycję itp) ale nie gdy działa tak jak snajper powinien, czyli z dużego dystansu. Ludzie są za bardzo łapczywi na fragi i dlatego podchodzą zbyt blisko. Są niecierpliwi i dlatego nie odczekują / zmieniają pozycji. A temat typu jakie ustawienia graficzne są najlepsze dla snajpera?? Haahaha. Lamerstwo i dziecinada do potęgi. Dla mnie to stąd już krok do używania czitów. Tak samo jak ktoś słusznie zauważył z tym bindowaniem klawiszy. Wszyscy tylko chcą być lepsi od innych nie poprzez trening, tylko przez jakieś sztuczki. :((( Może spotkaliście takie snajpera jak WookisFossil. Gość strzela z bardzo dużego dystansu. Jest świetny. Zachowuje bardzo dobre k/d ratio bo stosuje także dużą separację od grupy. Tak powinien grać snajper, moim zdaniem.
Snajper jest też fajną opcją dla SL. Możliwość sprawdzania przedpola przez lunetę (nawet bez oddawania strzału) może bardzo pomóc członkom składu. Usuwanie krytycznych zagrożeń, typu gość na CKM czy jakimś pojeździe. Ważne by jakiś medyk ze składu działał z zasięgu do podniesienia w razie czegoś.
Jeśli chodzi o claye, to rzeczywiście powód do płaczu ;). "Co za cholerny NOOB ciachnął 6 fragów na dwóch minach!!!", a ja mowie: Co za nooby wlazły całym składem na te miny. Wystarczy żeby nie łazić dupa przy dupie jak stado baranów, to nie wyleci się na jednej minie (zresztą temat separacji i pozycji SL w zależności od sytuacji na polu walki to ciekawy temat na osobny wątek). Zwykle wchodzi się na flagę szybko i wtedy nie widzi się min. Po to one są.
Jeśli chodzi o nóż i pistolet to służą one do ratowania tyłka, ale w połączeniu z granatami dają całkiem sporą siłę ognia. Wiadomo, że jeśli snajper spotka się z AK ze skillem to pada, i tak ma być. Natomiast nagłe spotkanie się dwóch snajperów, błyskawiczne wystrzelanie magazynków z pistoletów i przejście do walki na noże to dla mnie najlepszy miód grania w BF.
Sorki za długiego posta (to mój pierwszy na tym forum). Pozdrawiam polską scenę BF, a początkującym graczom życzę wielu wygranych rund, ale przez ich teamy, a nie przez nich samych. TEAMPLAY rządzi!

jerzu_GROM_pl


snajper w bf2 jest w 80 % arkade powody
1 braz zooma
2 skakanie i nie ralne walenie heada
3 zobacz filmy na youtube to zobaczysz

a jeśli chcesz naprawde pograc jak prawdziwy snajper to pograj w bf2142 tam sa super snajperki

_________________
RIP: Battlefield Play4Free † 20. Dec. 2011


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lis 2009, 12:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2007, 10:59
Posty: 716
Lokalizacja: Malopolska
EDDIE_PL napisał(a):
dragShotów
A co to takiego ? :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lis 2009, 16:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Pewnie cos w stylu strzal z dragonówki :lol:

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lis 2009, 18:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sty 2008, 20:47
Posty: 533
Lokalizacja: Zielona Góra / Poznań
Taaa... To jest strzał jakby w locie, tak najłatwiej to wytłumaczyć. Np wyskakujesz zza rogu i w czasie skoku strzał. Albo chcesz się schować za skrzynką czy innym gówienkiem to skaczesz i zanim się schowasz młócisz komuś head'a (w locie).


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL