Teraz jest 16 kwi 2024, 21:16

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 gru 2010, 16:15 
Offline

Dołączył(a): 3 gru 2010, 16:04
Posty: 5
Witam,
Mam pytanie. Piszę ponieważ pogrzebałem trochę na forum i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Czy wyszedł jakiś nieoficjalny patch do Battlefielda 2, żeby można było grać bez płytki w napędzie ? Bo wiem, że na pewno oficjalny patch nie wyszedł, bo pisałem w tej sprawie do EA no i mnie tak poinformowali, że takowego nie ma. Grę posiadam oryginalną, aczkolwiek nie zmienia to faktu iż wolałbym sobie pykać bez płytki w napędzie. I drugie takie pytanie: kiedyś widziałem jakiegoś patcha do wersji pirackiej, czy jest szansa, żeby to poszło na oryginalce ?
Z góry dzięki za odpowiedź
PZDR


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2010, 16:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
marcinsc1988 napisał(a):
Piszę ponieważ pogrzebałem trochę na forum i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Czy wyszedł jakiś nieoficjalny patch do Battlefielda 2, żeby można było grać bez płytki w napędzie ?
Słabo pogrzebałeś. Patch 1.5 umożliwia granie bez płyty. By zainstalować 1.5 potrzebujesz jeszcze patcha 1.41
marcinsc1988 napisał(a):
I drugie takie pytanie: kiedyś widziałem jakiegoś patcha do wersji pirackiej, czy jest szansa, żeby to poszło na oryginalce ?
Nie ma takiej opcji jeśli chcesz grać online.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2010, 16:38 
Offline

Dołączył(a): 3 gru 2010, 16:04
Posty: 5
NoAim napisał(a):
Słabo pogrzebałeś. Patch 1.5 umożliwia granie bez płyty. By zainstalować 1.5 potrzebujesz jeszcze patcha 1.41


Czyli najpierw muszę zainstalować patch 1.41, a następnie 1.5 i wszystko powinno śmigać, aż miło. Dobra w takim razie Dzięki za to info.
pzdr


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2010, 18:48 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2007, 10:58
Posty: 889
Lokalizacja: Ruda Śl
Tylko nie zapomnij że musisz mieć orginalną grę :)

_________________
Extreme Sniping
Dogfight


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL