Teraz jest 25 kwi 2024, 03:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 sty 2011, 23:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2008, 19:39
Posty: 427
Lokalizacja: Elbląg
Można ja widać. A dla niektórych to motywacja grania... My tego nie rozumiemy, ale co. Chociaż lepsze granie dla statsów niż cheatowanie, bo tego za chiny nie mogłem nigdy i nie mogę pojąć. Latać z jaskrawymi kolorami, ciemnym niebem i program gra za Ciebie waląc heady - rozrywka niesamowita...

_________________
www.devilpage.pl
www.manutd.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2011, 19:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2007, 20:56
Posty: 124
Lokalizacja: Poznań
Mózg haxa zbudowany jest chyba trochę inaczej niż normalnego gracza...jak w ogóle go ma.
Też nigdy tego już chyba nie ogarnę.

_________________
Mój stary nick Sharkbf2
Polish soldier fight for the freedom for other nations but dies only for Poland.
Gen.Stanisław Maczek
=BRO= ->->-> -click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2011, 15:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2009, 19:10
Posty: 345
Lokalizacja: Toruń, 4 piętro
Powracając do tematu "statsów" to dla większości graczy stanowi pewną motywację do dalszej gry. Cheating i statspadding to największego gówno o jakim świat słyszał. Ja gram dla przyjemności, natomiast cheaterzy to nie są gracze - to są ludzie bez mózgu których głównym zadaniem jest uprzykrzanie normalnym graczom rozgrywki. A statspadderzy to takie cioty, dla których liczą się tylko punkty - w odróżnieniu ode mnie oni nie grają uczciwie (ustawiane walki, 70 killi na rundę) - dlatego mam w du*** tych frajerów w tabeli BFHQ. Ja gram dla własnej satysfakcji i tylko to się liczy :)

_________________
Moje statystyki w BF2>>http://www.bf2stats.net/player/196867595/
Youtube>>http://www.youtube.com/user/tomeklektorpl

Stado baranów prowadzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2011, 21:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2008, 19:39
Posty: 427
Lokalizacja: Elbląg
Chociaż szczerze mówiąc to statsy to bardzo fajne urozmaicenie, szczególnie stopnie. A granie i dążenie do jakiś medali też uważam za normalną rzecz. Najgorszy jest jednak właśnie statspadding, bo to już nie jest gra i zdobywanie "medali' tylko zdobywanie "medali" i gra ; )

_________________
www.devilpage.pl
www.manutd.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2011, 12:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2007, 09:19
Posty: 2025
Cytuj:
Mózg haxa zbudowany jest chyba trochę inaczej niż normalnego gracza..


...Tak samo ja mózg ludzi piszących w tym temacie. Gra obchodzi 6 urodziny a wielu dalej nie wie za co sa punkty, i o to chodziło Sebie. :lol:
Obrazek

Cytuj:
Cheating i statspadding to największego gówno o jakim świat słyszał.


A dokładnie to co złego robi osoba stats paddująca? Po za tym, że bedzie miala XXXXXXXX punktów i nie bedzie umiała grać to rzeczywiście, "największe" gówno Twojego świata.

Cytuj:
Najgorszy jest jednak właśnie statspadding, bo to już nie jest gra i zdobywanie "medali' tylko zdobywanie "medali" i gra ; )


I?? Sa serwery SP na których sobie grają ludzie i niech sobie grają, gry innym nie psują a jak Was w oczy biją ich sp rangi i medale to nie piszscie bzdur z tą grą "dla przyjemności" Obrazek

_________________
http://www.animalsmatter.org/

-Brak Dzwieku w komputerze po formacie kompa !
-może powiedz jaki masz system?
-Ja mam taki sam procek więc jest wielkie prawdopodobieństwo że XP


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL