Teraz jest 14 maja 2024, 23:04

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 mar 2011, 17:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2010, 11:38
Posty: 64
_Dominiko_PL napisał(a):
venom17 napisał(a):
Paveleks napisał(a):
Wracając do tematu to dzisiaj zakupiłem BC 2 z dodatkiem za 34zł :) )


Licz się z tym że ten klucz może być zbanowany. Jeśli kupujesz klucz to nie patrz te które są najtańsze bo z reguły okazują się lipne. Miałem taki przypadek, jeden znajomy kupił taki tani klucz, gdzie reszta kosztowała +20zł więcej, a co będzie przepłacał po miesiącu klucz był zbanowany.

Pozdrawiam


Czytałeś w ogóle opis tej aukcji? Tu jest inna zasada niż zazwyczaj: kupujesz normalnie(legalnie) grę na polskim EA Store, a pod koniec zamówienia wklepujesz promocyjny kod od sprzedawcy Allegro, który obniża cenę gry o 100%. Klucz gry będzie legalny, bo wzięty prosto od EA Polska, ale nie wiadomo co z legalnością kodu promocyjnego ;)

Tak Dominiko jak ja zakupiłem taki klucz to po ponownej instalacji bfa już nie dało się go użyć


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2011, 20:30 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Legion87 napisał(a):
_Dominiko_PL napisał(a):
venom17 napisał(a):

Licz się z tym że ten klucz może być zbanowany. Jeśli kupujesz klucz to nie patrz te które są najtańsze bo z reguły okazują się lipne. Miałem taki przypadek, jeden znajomy kupił taki tani klucz, gdzie reszta kosztowała +20zł więcej, a co będzie przepłacał po miesiącu klucz był zbanowany.

Pozdrawiam


Czytałeś w ogóle opis tej aukcji? Tu jest inna zasada niż zazwyczaj: kupujesz normalnie(legalnie) grę na polskim EA Store, a pod koniec zamówienia wklepujesz promocyjny kod od sprzedawcy Allegro, który obniża cenę gry o 100%. Klucz gry będzie legalny, bo wzięty prosto od EA Polska, ale nie wiadomo co z legalnością kodu promocyjnego ;)

Tak Dominiko jak ja zakupiłem taki klucz to po ponownej instalacji bfa już nie dało się go użyć

Mój borze... (białowieski). Nie kupujesz cd-keja, tylko całą grę, a klucz z aukcji używasz tylko raz, na stronie internetowej. Gdybyś mógł taki kod użyć wielokrotnie, to EA by zbankrutowało :mrgreen:

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2011, 11:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2010, 11:38
Posty: 64
Nie zrozumiałeś mnie Dominiko przecież wiadomo że kod promocyjny z allegro używasz tylko raz na eastore żeby tam go wklepać, po czym dostajesz cd-keya i grę do pobrania. I tłumacze ci że jak robiłem formata i zainstalowałem na nowo bfa to tego klucza już drugi raz nie mogłem użyć . Wygląda na to że ten cd-key jest jednokrotnego użytku :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2011, 16:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2010, 22:33
Posty: 102
Klucz jest dopisany do konta EA (mail + hasło), ke?

_________________
Obrazek
Want to be a real geek? Use ur brain - that's a trick!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 mar 2011, 21:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2009, 13:47
Posty: 24
Najlepszy klimacik na serwerach jest zdecydowanie w BF 2. Nie kupuj pełnej edycji, ewentualnie dodatek Special Forces (genialny, niestety taka sobie ilość serwerów). Resztę dostajesz razem z patchem 1.5

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2011, 21:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2008, 13:32
Posty: 230
Lokalizacja: Żagań
Djeragon napisał(a):
Najlepszy klimacik na serwerach jest zdecydowanie w BF 2. Nie kupuj pełnej edycji, ewentualnie dodatek Special Forces (genialny, niestety taka sobie ilość serwerów). Resztę dostajesz razem z patchem 1.5


Ja tam mam Deluxe edition (z sf) - wersja pudełkowa oraz Complete Collection (SF, AF, EF, + patche) za 30 zł. - wersja elektroniczna.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2011, 23:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2009, 13:47
Posty: 24
Ja właśnie kupiłem najpierw deluxe edition i tak się zbierałem do kupna pozostałych dwóch dodatków, aż tu nadszedł patch 1.5

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL