Teraz jest 16 cze 2024, 02:53

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 cze 2011, 18:59 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2011, 18:38
Posty: 15
Witam all
Jestem raczej świeżym graczem, choć grę posiadam niemal od samego początku. Mam pytanko do was jedno...jak to sie dzieje, że latający śmigłowcem ( sam ) jest w stanie przesiąść się z miejsca pilota, wystrzelic kierowany pocis ...trafiając niemal idealnie, co widac po torze lotu rakiety ( praktycznie brak śladów kierowania tym pociskiem )
Próbowałem to zrobić nie raz, ale w momencie kiedy sie przesiadam śmigłowiec zaczyna wirować i praktycznie oddanie strzału ( celnego ) jest niemożliwe. Jak robia to inni i czy moge domniemywac, że jest to jakiś cheat?...dodam, że grę mam oryginalna i wchodze na serwery z włączonym PB.
Wyjasni mi ktos jak to możliwe?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2011, 19:22 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Dobrze próbowałeś, tyle że musisz to wszystko robić (dużo) szybciej :)

A że sporo typków co tak robią mają makra i inne tego typu gówienka to już inna para kaloszy :mrgreen:


EDIT: Jurand chyba zacytowałeś nie tego posta, co chciałeś? Nie napisałem tak, ani nie uważam, że osoby korzystające z makr to cheaterzy którzy powinni być banowani przez pb/ggc.

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Ostatnio edytowano 18 cze 2011, 15:33 przez _Dominiko_PL, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2011, 19:37 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2011, 18:38
Posty: 15
hmmm...próbowałem troszke z tym podziałać, ale z marnym skutkiem. Mam Klwiaturę Logitecha G-15 gdzie mozna przypisuywać makra i inne takie tam pierdołki, ale zupełnie nie wiem jak to wykorzystac w grze. Cos ciężko mi to idzie...lol


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2011, 21:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2009, 19:10
Posty: 345
Lokalizacja: Toruń, 4 piętro
To musi być makro na myszkę - nie na klawiaturę. Odnośnie tego manewru co żeś opisał - ja prawie jednocześnie wciskam f2,PPM i LPM - kwestia wprawy :)

_________________
Moje statystyki w BF2>>http://www.bf2stats.net/player/196867595/
Youtube>>http://www.youtube.com/user/tomeklektorpl

Stado baranów prowadzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2011, 21:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
_Dominiko_PL napisał(a):
Dobrze próbowałeś, tyle że musisz to wszystko robić (dużo) szybciej :)

A że sporo typków co tak robią mają makra i inne tego typu gówienka to już inna para kaloszy :mrgreen:



Kocham takie teksty ludzi, którzy "mają" pojęcie;] Macro możesz stworzyć sam bez większej wiedzy, niektóre myszki same posiadają przycisk potrójnego strzału (chociażby A4Tech x7), co już jest macrem, masz taką myszkę to znaczy, że używasz gówienka? A może od razu banować na GGC i PBBans?
Zwyczajnie odpuśćcie sobie krucjatę na której polegniecie. Porównujesz zwykłego autoklickera do aimbota...
Ciągle to TY musisz trafić w helkę. Rakieta sama nie nakieruje się na hitboxy.

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2011, 21:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2008, 16:40
Posty: 76
ozemailPL napisał(a):
hmmm...próbowałem troszke z tym podziałać, ale z marnym skutkiem. Mam Klwiaturę Logitecha G-15 gdzie mozna przypisuywać makra i inne takie tam pierdołki, ale zupełnie nie wiem jak to wykorzystac w grze. Cos ciężko mi to idzie...lol


Nie baw się w makra bo to strata czasu. Jeżeli zaczynasz dopiero przygodę z BF2 i chcesz się nauczyć tak strzelać jak opisałeś, to jedyne co Ci zostaje to trening :) Lataj/strzelaj jak najwięcej i samo przyjdzie. Tylko nie myśl, że jest to kwestia tygodnia czy miesiąca.
Kilka miechów latania (z dwie godzinki dziennie w helce) i będziesz trafiał każda rakietą :) - ew kurs przyśpieszony, dziennie walisz po kilka "wakacyjnych godzin" xP

Powtórzę się, że macro na serwerach publicznych jest totalnie zbędne. Jedyne co robią helki przeciwnika to albo stoją w miejscu albo robią beczkę. Idzie się do tego przyzwyczaić, jedyne co Ci potrzebne to czas.

Co do przesiadania się, z czasem będziesz się martwił, żeby nie zrobić tego za szybko - wtedy buguje się rakieta (ponownie się przeładowuje) i jest lipa :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2011, 15:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2009, 19:10
Posty: 345
Lokalizacja: Toruń, 4 piętro
No nie wiem spectral - mi akurat dojście do aktualnego poziomu zajęło około 1,5 roku. Co do makra - im wcześniej z nim zacznie grać tym łatwiej będzie mu się przyzwyczaić do tego stylu gry.

_________________
Moje statystyki w BF2>>http://www.bf2stats.net/player/196867595/
Youtube>>http://www.youtube.com/user/tomeklektorpl

Stado baranów prowadzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2011, 17:22 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2011, 18:38
Posty: 15
teraz może nieco z innej beczki pytanko. Kupiłem własnie Joya Tracer Jet Force v.2. System programowo sam zainstalował drivery, ale nie moge nigdzie znaleźć programu do tego sprzętu. Czy istnieje jakis manager do tego Joya? Do myszek sa a tu lipa....juz nie wiem jak mam w google wpisywać bo ciągle same sklepy i oferty z allego mi wchodzą. Jeśli ktokolwiek zna stronlę z programem do tego Joya to będe wdzięczny.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2011, 18:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2007, 09:19
Posty: 2025
Cytuj:
Powtórzę się, że macro na serwerach publicznych jest totalnie zbędne.


No ba, lepsze jest odszumowanie obrazu TV'ki ;)

Co do tematu, heli zaczyna sie obracać po zmianie miejsca więc niektórzy ustawiają dziób bardziej w lewą strone niż jest cel, i w ten sposób trafiają z małymi korekcjami w czołg np.

Ale w heli nie trafiają bez kierowania. Sporo już gram i się nie spotkałem z taką sytuacją ażeby ktoś prościutko trafiał. Coś źle patrzysz ;)

I nie wiem skąd pomysł, że to macro, macro to nie aimbot samo nie nakieruje rakiety :shock: :roll:

Cytuj:
Kupiłem własnie Joya Tracer Jet Force v.2. System programowo sam zainstalował drivery, ale nie moge nigdzie znaleźć programu do tego sprzętu. Czy istnieje jakis manager do tego Joya?


Na tym joyu to chyba Eddie zaczynał, z tego co wiem to do niego nie ma oprogramowania i nie przyzwyczajaj się do niego zbytnio bo długo nie podziała, w sam raz do nauki podstaw i tyle:)

_________________
http://www.animalsmatter.org/

-Brak Dzwieku w komputerze po formacie kompa !
-może powiedz jaki masz system?
-Ja mam taki sam procek więc jest wielkie prawdopodobieństwo że XP


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2011, 19:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2008, 16:40
Posty: 76
ozemailPL napisał(a):
teraz może nieco z innej beczki pytanko. Kupiłem własnie Joya Tracer Jet Force v.2. System programowo sam zainstalował drivery, ale nie moge nigdzie znaleźć programu do tego sprzętu. Czy istnieje jakis manager do tego Joya? Do myszek sa a tu lipa....juz nie wiem jak mam w google wpisywać bo ciągle same sklepy i oferty z allego mi wchodzą. Jeśli ktokolwiek zna stronlę z programem do tego Joya to będe wdzięczny.


A po co Ci konkretnie ten program?:) Joy powinien działać od razu po podłączeniu z automatycznie zainstalowanymi sterownikami.

Z tego co mi wiadomo, to nie warto się bawić w takie programy - tylko sobie namieszasz, a wszystkie podstawowe ustawienia masz w panelu sterowania :P

Cytuj:
No ba, lepsze jest odszumowanie obrazu TV'ki


A już w ogóle najlepsze sa 100m boxy z CFG, prawda M@TH3V? W INF tak jak w CQ, ale to Ty tu jesteś ekspertem =)

Cytuj:
Sporo już gram i się nie spotkałem z taką sytuacją ażeby ktoś prościutko trafiał. Coś źle patrzysz


Widocznie za krótko grasz... Wszystko zależy od pingu - możesz zginąć od TVki, która trafi idealnie w Ciebie, jak i od takiej, która Cie minie o 10m :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2011, 20:28 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2011, 18:38
Posty: 15
Panowie...pomocy...zainstalowałem drivery producenta do tego Joya. Skalibrowałem go. W opcjach gry w sterowaniu ustawiłem wszystko jak trzeba, ale podczas prób latania połowa funkcji nie działa wcale. Przyspieszenie..OK, flary..OK, ale całkowita klęska jeśli chodzi o sterowanie heli...zero reakcji. Juz odpadam normalnie. Co robie nie tak, lub czy to cos w samej grze jest powalone. Doradzi ktos cokolwiek w tym temacie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2011, 22:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2009, 19:10
Posty: 345
Lokalizacja: Toruń, 4 piętro
ozemailPL napisał(a):
jeśli chodzi o sterowanie heli...zero reakcji


Joystick nie nadaje się do latania w heli - jedynie do jetów. Do helki od wieków góruje myszka + klawiatura :)

_________________
Moje statystyki w BF2>>http://www.bf2stats.net/player/196867595/
Youtube>>http://www.youtube.com/user/tomeklektorpl

Stado baranów prowadzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2011, 22:15 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2011, 18:38
Posty: 15
no i testowałem tez w samolocie...dokładnie to samo...juz nie mam sił.....nie wiem czy sprzęt jest kulawy, czy BF2 takie kroi numery.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2011, 22:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2009, 19:10
Posty: 345
Lokalizacja: Toruń, 4 piętro
ale ocb konkretnie? Pojazd wgl nie reaguje na ruchy joy'a czy reaguje ale bardzo słabo? Jeżeli to 2 to w sterowaniu heli/jet podkręć czułość przy czym wskazówka: jeżeli chcesz podkręcić czułość wychylenia to także musisz podkręcić ten drugi suwaczek i vice versa bo inaczej będziesz miał kłopoty ze sterowaniem.

_________________
Moje statystyki w BF2>>http://www.bf2stats.net/player/196867595/
Youtube>>http://www.youtube.com/user/tomeklektorpl

Stado baranów prowadzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2011, 23:21 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2011, 18:38
Posty: 15
w ogóle nie reaguje na ustawione w opcjach zadania. Działa tylko dodawanie tzw.gazu, czyli dopalacz, flary i zmiana broni...reszta nie działa...czyli to co w sumie najważniejsze. Chociaż wszystko jest przecież ważne. W ustawieniach Falcona wszystkie suwaki dałem na maxa i tez bez efektu. Ta gra praktycznie nie widzi mojego urządzenia , a jak już to tylko niektóre jego funkcje. Siedzę od kilku godzin i zaraz mnie coś trafi...już nie wiem na co mam narzekać...na grę czy na sprzęt. Sprawdzałem tez na modzie PR i to samo. Na dziś odpadam..jutro zapalę google chyba :-) i serwery im padną od mojego szukania jak sobie z tym problemem poradzić. Nie mam pojęcia jak to u innych graczy jest , ale u mnie oszałamiająco źle :-((


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL