Teraz jest 14 maja 2024, 01:13

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 cze 2011, 18:36 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2010, 12:34
Posty: 57
Skoro dostałeś bany to musiał być jakiś powód. Po za tym, ja nie wiem czy nie grałeś na jakiś lewych serwerach itp... ja podawałem wyraźnie nazwy serwów na których grałem i które nie są ********.

Po drugie, wcześniej jak wszedłem, to ten gracz pode mną był pierwszy, i też jakiś noob zrobił głosowanie za wyrzuceniem bez powodu.

Spytałem się czemu zrobił to głosowanie? Co mu nie pasiło. Może to że ma najlepszy wynik?
Oczywiście brak odpowiedzi.


"Nie dziwię się. Za ten nick to powinieneś na polskich serwerach dostać bana z automatu..." - już bez przesady. Tamci ludzie skupili by się na grze, a nie na tym jaki kto ma nick. Ok, jak ktoś się źle zachowuje, oszukuje to ok, ale za nick?? Może by lepiej grali Ci ludzie którzy przynajmniej tam byli...

"ale w końcu to ty jesteś ten dobry a my lamy i debile z PL serverów xD" - wcale tak nie powiedziałem i nie miałem tego w domyśle. Tzn. miałem, ale do tych ludzi ze screena, oprócz tego co był pode mną, i Firefoxa. I ewentualnie do komendanta nie mam nic, którego mieliśmy, db był.

Tyle co do tego, ja tylko chciałem odrzucić grę na PL serwerach (jeszcze będę wchodził raz na czas ktoś fajny się trafi), nie wywyższam się, i wcale nie uważam że jestem zajebisty-żeby było jasne.
A o Tobie Grubber nigdy nic złego nie powiedziałem ani nie pomyślałem.

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 cze 2011, 18:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
Spoko, pograj na polskich serwerach to chociaż ludzi poznasz i o klan będzie łatwiej :) Co do nicku to radziłbym zmienić, sam kickowałem z serwera za podobne nicki (na serwerze naszego klanu, nie na PL4FC CQ)

EDIT:
W grze występuje taki bug, że jeżeli ktoś na Ciebie zagłosuje, a w trakcie głosowania ktoś inny dołączy do serwera to automatycznie rozpocznie kolejne głosowanie przeciw Tobie. Jest to wynikiem błędy, nawet gracz, który inicjuje takie głosowanie o tym nie wie.

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 cze 2011, 23:20 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2010, 12:34
Posty: 57
Dzięki za ten błąd, nie wiedziałem. Jasne, mogę grać, ale do tego trzeba mieć też neta bez lagów. A ostatnio mam często;/ i ludzie mogą mi nie ufać, bo tylko na tv je mam, i tylko kiedy wystrzelam rakietą, a czasem jest nawet tak, że z pingiem 120 mam lagi..;/ :(

Neta lepszego zakupić muszę:((

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, 14:51 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2007, 15:20
Posty: 295
Cytuj:
Dzięki, po wczorajszej partii jakoś nie palę się do gry na polskich serwerach :]

Screen ze wczoraj:

http://imageshack.us/f/843/granapolskimserwie.png/

1 rundka, mało osób, osobiście uważam, że to nic nie znaczy. No i jak już wspomniałem: w helce jako gunner nie jest trudno nabić dobre K/D. W końcu jedyne, co stanowi jakieś realne zagrożenie to wroga helka, samolot, .50 z samochodu i AA (którego nie ma na każdej mapie). Rzadko kiedy widuję kogoś, kto potrafi wykręcić rurą na tyle dobrze, by strącić śmigło. Może po prostu nie było dobrej 'kontry' w przeciwnym teamie (czyt. pilotów helki lub samolotu).

_________________
Jestem zajebisty, a najlepszym na to przykładem jesteś właśnie Ty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, 17:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2009, 19:10
Posty: 345
Lokalizacja: Toruń, 4 piętro
No nie wiem - jak się dorwie Tutak jako gunner a Firefox jako pilot to ciężko ich dorwać. Ale squad Tiso/Spectral jest nie do pokonania wg mnie =)

_________________
Moje statystyki w BF2>>http://www.bf2stats.net/player/196867595/
Youtube>>http://www.youtube.com/user/tomeklektorpl

Stado baranów prowadzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, 18:23 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2010, 12:34
Posty: 57
Jak tu ***** nie kląć.

Wchodzę sobie na serwer, wchodzę na f2 ok, wylatujemy, jakiś dziwny człowiek, nie mógł mi przez 0.5 minuty, na iglę namierzyć. Ciężko powiedzieć co on wgl robił. Z bazy na Dragonie (w USA byliśmy), leciał w górę, ale na tyle blisko igli że nas namierzała. BUM. Nie ma nas. Ok, następna runda. Wylatuje, helka, rozbiliśmy się nawzajem :D niezła akcja. Potem jakiś inny gość, wsiada pierwszy do helikopa, wsiada na gunnera, i czeka żebym wsiadł. No, po chwili wsiadałem, rozwalił gościa z igli ok, nas rozwalili (przeze mnie, nie jestem dbdrvierem), ale przynajmniej się starałem..
Następnie ja wsiadam pierwszy i na gunnera, i on kieruje, specjalnie kutas leci, żeby się z targowiska, w przejście nie zmieścić i bum nie ma nas. (100% umyślnie). Ja go zabijam, zostaje skickowany za TK, następnie nazwałem go śmieciem i gnidą, w czasie wyjaśniania powodu, dlaczego go tak nazywam, zostałem ponownie skickowany za język.

Za taką grę i sprawiedliwość ja dziękuje.

Nie piszcie mi tu że źle że zacząłem go wyzywać itp. sry, ale to już jest przesada lekka;/ Nie ma co tu o kulturze mówić, tylko o jakieś takiej samolubności graczy raczej;/

Nie pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, 19:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2008, 16:40
Posty: 76
Gość was rozbił, teoretycznie specjalnie (mógł się po prostu nie zmieścić...), zwyzywałeś go i masz pretensje, że dostałeś kicka zanim podałeś powód wyzwisk - jakby Cię to w jakikolwiek sposób usprawiedliwiało =)

Przeczytaj to sobie 3 razy i wyciągnij wnioski ^^

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, 21:31 
Offline

Dołączył(a): 24 mar 2007, 20:22
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
Tak żałosnego, a zarazem śmiesznego tematu dawno nie widziałem. :lol:
Brawo za cienienie kultury i wyzywanie innych. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, 23:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2008, 12:59
Posty: 465
Lokalizacja: Kraków (po arabsku Karkand :P)
Lukas dobrze podsumował :D.
Niech ktoś zamknie ten temat.

A jak chcesz się dzielić wrażeniami z gry, dołącz do jakiegoś klanu ;).

_________________
BF2 NICK: Szczurson24
BF2142 NICK: Szczurson.bf2
BF BC2 NICK: Szczurson
-> PubMovie :D <-


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, 23:22 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2010, 12:34
Posty: 57
"Lukas dobrze podsumował :D." może i dobrze:], ale gra na PL serwach, nie jest za fajna;]

Pzdr.

Temat rzeczywiście do zamknięcia :]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL