Teraz jest 28 mar 2024, 23:44

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 cze 2011, 14:21 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2010, 12:34
Posty: 57
Przepraszam za kolejny wątek, ale kolejny problem się pojawił.

Otóż, na 10 stronie instrukcji do gry pisze:

"UWAGA: Gdy opuścisz stworzoną przez siebie drużynę, dowodzenie przejmuje pierwszy z wyznaczonych przez Ciebie jej członków"

Chodzi o to, że właśnie, jak jestem dowódcą teamu, i zaznaczam na tego(po prostu, klikam na niego lewym przyciskiem myszy, żeby się podświetlił), którego chce żeby był dowódcą teamu, jak ja odejdę, wcale on nie jest dowódcą teamu, tylko ktoś inny. I nie jest to druga osoba po mnie.
Więc tego nie rozumiem.

Proszę mi wytłumaczyć, jak wyznaczyć osobę żeby była dowódcą teamu, jak ja z niego wyjdę (oczywiście sam jestem dowódcą :]).

Proszę o MĄDRE i SENSOWNE rady.

Dzięki!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, 14:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
Andrew95 napisał(a):
dowodzenie przejmuje pierwszy z wyznaczonych przez Ciebie jej członków"


"wyznaczonych przez Ciebie jej członków" czyli pierwszy w rankingu (aktualnej gry) członek drużyny. Nie można wyznaczyć kto ma zostać dowódcą.
"I nie jest to druga osoba po mnie" Dziwne zawsze jak ja wychodziłem ze squadu to dowódcą zostawał ten co miał najwięcej pkt.

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, 14:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Z tego co wiem to się nie da. Jedyną rzeczą jaka wpływa na kolejność przejmowania SL są numerki ludzi. (trzymasz tab i tam masz na górze zakładki, w tej w której jest możliwe głosowanie na usunięciem gracza itp przy ludziach są numery) Osoba z najniższym numerem przejmuje SLa. Używane na meczach na publicu można sobie darować.
Kiedyś zabawa ze składami wyglądała ciekawiej. Można było zakładać/zmieniać squady w czasie śmierci niestety genialni twórcy wyłączyli tą możliwość w którymś z patchów. (zwało się to squad jumping i zapewniało dużo bardziej intensywną rozgrywkę na meczach)

pl Szq1 napisał(a):
"wyznaczonych przez Ciebie jej członków" czyli pierwszy w rankingu (aktualnej gry) członek drużyny. Nie można wyznaczyć kto ma zostać dowódcą.
"I nie jest to druga osoba po mnie" Dziwne zawsze jak ja wychodziłem ze squadu to dowódcą zostawał ten co miał najwięcej pkt.

Na pewno nie. Numery, a co za tym idzie kolejność SLa są przyznawane w momencie wejścia na server. Teoretycznie idą one rosnąco od 0 ale wystarczy że ktoś z niskim numerem wyjdzie i staje się on po pewnym czasie dostępny dla nowo przybyłych na server


Ostatnio edytowano 28 cze 2011, 14:45 przez Grubber{PL}, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, 15:38 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2010, 12:34
Posty: 57
Dzięki za odpowiedzi, numery czyli ID graczy :]

""I nie jest to druga osoba po mnie" Dziwne zawsze jak ja wychodziłem ze squadu to dowódcą zostawał ten co miał najwięcej pkt."

Chodziło mi o to, że druga osoba w teamie, po mnie :].

Dzięki za odpowiedzi :]

P.S :

"wyznaczonych przez Ciebie jej członków" - czyli instrukcja wprowadziła nas w błąd :] ??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, 16:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
Andrew95 napisał(a):
"wyznaczonych przez Ciebie jej członków" - czyli instrukcja wprowadziła nas w błąd :] ??


Nie, to kwestia czytania ze zrozumieniem.

@Grubber
Mnie sie zawsze wydawało, że kolejność zależy od ilości punktów, ale pewnie masz racje.

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, 17:57 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2010, 12:34
Posty: 57
"wyznaczonych przez Ciebie jej członków" - wybacz, ale każdy np. kto zaczyna zrozumie to, że to dowódca jak odchodzi to wyznacza kto będzie dowodzić teamem!! No nie ma bata....


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL