Teraz jest 19 kwi 2024, 06:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 lip 2011, 17:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2007, 09:19
Posty: 2025
Cytuj:
. AK47 czy Typ85 to po prostu kosmos,


Wole ak101, 47 jest jakaś miękka.

Cytuj:
Dominiko a powiedz, czemu uważasz, że unlocki to badziew?

Bo unlocki to tylko zabawa ffa. Z resztą jakby nie patrzeć, AK101 i m16 są znakomite.

Nikt tu nie napisał najważniejszej rzeczy, te wszystkie tabelki ktore podał Saskuacz nijak mają się do gry. Liczy się tylko reg, gdy jest dobry to nie wiem czy m16 nie bedzie lepsze od AK. Przy dobrym regu wystarczą 2 max 3 serie, jeżeli zaś reg słaby to czasem 6 serii nie starcza, stąd ludzie wolą laserek g36 ktory raczej nie jest tak kapryśny co do łącza.

_________________
http://www.animalsmatter.org/

-Brak Dzwieku w komputerze po formacie kompa !
-może powiedz jaki masz system?
-Ja mam taki sam procek więc jest wielkie prawdopodobieństwo że XP


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2011, 17:45 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
SuperTheSleeperAble napisał(a):
Dominiko a powiedz, czemu uważasz, że unlocki to badziew? Większość jest naprawdę dobra. Chińskiej broni nie lubię nie dlatego, że tam pisze Made in China, tylko dlatego, że chowa się przy miksie parę z USA+ parę z MEC + trochę unlocków (L96A1, Scar-L i coś tam jeszcze).


A gdzie ja napisałem, że tak uważam? (Owszem, uważam tak, ale nie napisałem jeszcze tego w tym temacie xP)
Z unlocków używam tylko snajperek, bo raz lepiej jest mieć coś szybkostrzelnego, raz celnego, a raz coś, co przebija pancerne szkło. Reszta unlocków IMO jest w większości kiepska, a nawet jeśli jest dobra/lepsza, to i tak lepiej się trzymać podstawowej broni, jest większy klimat i przywiązanie do strony, po której się walczy. No i jaka to radość rozwalić cwaniaczka z DAO-12 z takiego M16, itp. :) Owszem, w grze obowiązuje głupawy przesąd, że unlocki są dla noobów, "dzieci publika" itp itd., a podstawki dla pr0, ale nie bierz sobie tego do głowy.

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2011, 19:33 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2007, 15:20
Posty: 295
anusus napisał(a):
Przy L96A1 się chowa ;)

Głupoty gadasz. Jak zwykle zresztą.

Snajpę mają zdecydowanie najlepszą.
AK jest naprawdę przyzwoite.
Strzelba pewnie identyczna jak w USMC więc też dobra.
Karabinek komandosa też jest naprawdę dobry.
Karabinek grenadiera już nawet zapomniałem a LKMów prawie nigdy nie używam, bo mało strasznie gram supportem więc się nie wypowiem.

Jeśli chińskie zabawki czemuś ustępują, to tylko arabskim (co nie zmienia faktu, że chińskie dalej mają najlepsze celowniki).
Tyle w tym temacie.

_________________
Jestem zajebisty, a najlepszym na to przykładem jesteś właśnie Ty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2011, 19:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2009, 19:10
Posty: 345
Lokalizacja: Toruń, 4 piętro
@M@TH3V - Ak-101 zdecydowanie jest najlepsze a do M16 podchodzę dość sceptycznie (niby jest celna, ale coś mnie zawsze do niej zniechęca...)

Nie ma bata na pukawki UE: Hk-21 to chyba jedyna broń gdzie hotspot jest dokładnie na środku celownika. L85A2 - rzeźnia. FAMAS = rzeźnia :D Benelli M4 - nie dość że półautomat to jeszcze zadaje większe obrażenia od DAO, Saigi i Jackhammera. P90 i L96A1 każdy zna :) A HK53 to chyba największy niewypał

@NekroSnajper: Są gusta i guściki. Ja zwykle bawię się snajperem mniej więcej w zakresie 200 - 300 metrów. W takich sytuacjach półautomaty są beznadziejne. Dlatego gram z bolt action rifles ;)

_________________
Moje statystyki w BF2>>http://www.bf2stats.net/player/196867595/
Youtube>>http://www.youtube.com/user/tomeklektorpl

Stado baranów prowadzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana


Ostatnio edytowano 17 lip 2011, 19:56 przez anusus, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2011, 19:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 14:08
Posty: 121
Lokalizacja: Pewnie wyspa Chark.
Cytuj:
SuperTheSleeperAble napisał(a): Inne bronie UE raczej nie są aż takie dobre, a Chińskie na średnim poziomie. Więc, skąd ta celność i siła pocisków?

Cytuj:
Tyle błędnych opinii w jednym temacie 8)

Stąd :lol: poza tym, kilkadziesiąt temató wcześniej było coś tam.

Anusus - racja, każdy gra tym, czym umie, i ma własny gust (w użytkowaniu broni, która zabija :roll: ).
Nareszcie ktoś przyznał mi rację o UE!
Radzę zamknąć temat (znowu), bo się tu zrobi flamewar.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2011, 23:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Ty żeś chyba prawdziwego flame nie widział.
Co do broni to AK-101 i dłuuuugo nic. Szkoda że nie ma jakiejś typowej mapy inf dla chinoli bo bym se postrzelał z ak47.
IMO
Sniper - M24
Med -AK-101
Support - RPK
Mechanik - pompka USA

Komandosów i innego ścierwa nie używam więc ciężko się wypowiadać.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2011, 23:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 14:08
Posty: 121
Lokalizacja: Pewnie wyspa Chark.
Widziałem niezłego flame. Coś o wyższości ps3 nad xboxem 360. :lol: Ale się wtedy działo...

Dlaczego używasz pompki USA zamiast MEC-a? O ile dobrze pamiętam, to nie trzeba jej było przeładowywać.
M24 używasz, bo nie przepadasz za unlockami jak Anusus?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2011, 00:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2009, 19:10
Posty: 345
Lokalizacja: Toruń, 4 piętro
"Synek to leci tak" :D :
- Remington 870 i jego chiński odpowiednik zadają dwukrotnie większe obrażenia od Saigi ( można zabić jednym strzałem )
- Ak-101 to najbardziej zbalanosowana broń w grze (obrażenia, celność i odrzut)
- M24 ma szybkie przeładowywanie i hotspot znajduje się dokładnie na środku celownika ( idealna broń do dragshotów ) :)
- L96A1 zadaje bardzo duże obrażenia, ma celność taką samą jak M24 oraz bardzo cienki celownik, tylko problem w tym że hotspot jest w dolnej części punktu przecięcia się linii celownika ;d
- RPK-74 - możliwość zabicia jednym strzałem w łeb, doskonała celność, dobra szybkostrzelność, 130 nabojowy magazynek i przyzwoity czas ładowania - problemem jest hotspot przesunięty w prawą stronę celownika

@Gruber Dla Mechanika albo "pompa" albo Jackhammer ( używam naprzemiennie ), Grenadier (w mieście DAO, poza miastem P90 ). Z G36c latam tylko gdy gram w USA/MEC ( nie cierpię laserowych celowników ), a gdy gram PLA to tylko QBZ :)

_________________
Moje statystyki w BF2>>http://www.bf2stats.net/player/196867595/
Youtube>>http://www.youtube.com/user/tomeklektorpl

Stado baranów prowadzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2011, 01:35 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2007, 15:20
Posty: 295
anusus napisał(a):
@NekroSnajper: Są gusta i guściki. Ja zwykle bawię się snajperem mniej więcej w zakresie 200 - 300 metrów. W takich sytuacjach półautomaty są beznadziejne. Dlatego gram z bolt action rifles ;)

W tej grze półautomaty nigdy nie są beznadziejne. Co najwyżej gracz. Półautomat + cieniutka siatka = win. No chyba, że ktoś nie potrafi pikseli liczyć.

_________________
Jestem zajebisty, a najlepszym na to przykładem jesteś właśnie Ty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2011, 10:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 maja 2007, 09:19
Posty: 2025
Cytuj:
Dlaczego używasz pompki USA zamiast MEC-a? O ile dobrze pamiętam, to nie trzeba jej było przeładowywać.

Bo zabija 1 strzałem i ma spory zasięg.

Cytuj:
Owszem, w grze obowiązuje głupawy przesąd, że unlocki są dla noobów, "dzieci publika" itp itd., a podstawki dla pr0, ale nie bierz sobie tego do głowy.

To nie jest głupawy przesąd tylko zwykła zasada dnia codziennego, nie grasz czymś jestes w tym słaby. Mecze, sparingi, gathery (czyli najwiekszy smaczek gry) - gra się tylko na podstawkach.

Cytuj:
Ak-101 zdecydowanie jest najlepsze a do M16 podchodzę dość sceptycznie (niby jest celna, ale coś mnie zawsze do niej zniechęca...)


To, że do m16 musisz mieć dobrego rega, Skandynawowie leją z m16 niesamowicie.

_________________
http://www.animalsmatter.org/

-Brak Dzwieku w komputerze po formacie kompa !
-może powiedz jaki masz system?
-Ja mam taki sam procek więc jest wielkie prawdopodobieństwo że XP


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2011, 11:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
M@TH3V napisał(a):
To, że do m16 musisz mieć dobrego rega, Skandynawowie leją z m16 niesamowicie.

Ja też ja też!!!11


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2011, 13:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2008, 12:59
Posty: 465
Lokalizacja: Kraków (po arabsku Karkand :P)
Grubber{PL} napisał(a):
M@TH3V napisał(a):
To, że do m16 musisz mieć dobrego rega, Skandynawowie leją z m16 niesamowicie.

Ja też ja też!!!11

Bo Ty masz +5 do rega z nick... :D

Osobiście AK-47 walnąłbym na równi ze 101, bo i tym i tym gra mi się równie fajnie :P.

_________________
BF2 NICK: Szczurson24
BF2142 NICK: Szczurson.bf2
BF BC2 NICK: Szczurson
-> PubMovie :D <-


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2011, 19:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2008, 16:40
Posty: 76
Grubber{PL} napisał(a):
Ty żeś chyba prawdziwego flame nie widział.
Co do broni to AK-101 i dłuuuugo nic. Szkoda że nie ma jakiejś typowej mapy inf dla chinoli bo bym se postrzelał z ak47.
IMO
Sniper - M24
Med -AK-101
Support - RPK
Mechanik - pompka USA

Komandosów i innego ścierwa nie używam więc ciężko się wypowiadać.


Jedno "ale" odnośnie snajpera - SWD jest lepsze od M24 jeżeli ktoś naprawdę ogarnia.

Pod resztą w pełni się podpiszę :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL