Teraz jest 18 kwi 2024, 09:05

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 lip 2011, 01:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Ja na jego miejscu podał bym chociaż stronę, żeby nabić sobie wejścia :mrgreen:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lip 2011, 08:36 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 15:37
Posty: 10
Spectral1991 napisał(a):
tutak napisał(a):
Ja byłbym zainteresowany adminką.
Co do zasady http://www.battlefield.pl/m138-PL4FC_Ba ... ked_Server.

Na poprzednim serwerze Ci adminkę chyba zabierają, to na nowym chcesz xD?
Sądząc po nazwie to im chodzi o ASTERA, czyli Baserape dozwolony - admini potrzebni tylko na TeamKill i Aimboty.

Żeby nie było czepiania się, że zbywam konkurencję - nie jestem zainteresowany.

PS: Ralfik Yoda style Mode ON ^^


To nie jest moja wina, że Nicola jest niedołężna, nie wie co mówi itp..
Może mama ją bije nie wiem..
Nie wie jak wyglądała sytuacja, a wielce dyskutuje..
O wielki mi pro gunner :lol:
Gamoń na banana zasłużył.

Z jakiej racji mają mi adminkę zabrać? Przyszła jakaś Nicola posta napisała i zadowolona? Chyba sobie kpisz!
Jak zobaczę, że znów pie.. głupoty nie mając o niczym pojęcia, oskarżanie mnie o coś.. yyy właśnie o co? że było przegłosowane(no tak patrzenie ciągle w swoje staty mogło spowodować to, że tego nie widziała) :lol: Banan będzie i się temat skończy. I pomyśleć, że wciąż jest "adminem".. (ślepy admin :stupid: )
Zanim posta napisze niech się zastanowi ale przed tym łopatka wiaderko i do piaskownicy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lip 2011, 14:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2010, 20:49
Posty: 8
Hamuj promyczku hamuj...
I nie graj tu teraz macho yo luzaka bo prawda była taka, że po NIEUDANYM głosowaniu na siłe zmieniłeś mape, po zmianie na mapke bez samolotów, helek cały serwer wychodzi, po czym i sam wielki tutak opuszcza pole bitwy...
Ja dyskutuje? Po jednym poście to stwierdzasz? Opanuj sie koteczku.... pro gunner? A co to ma do rzeczy? Z jakiej racji ban mi? Za co? Że wyłapuje twoje zryte zagrania?
Widać, że coś Cię mocno boli i musisz koniecznie wylać całą złość i bezsilność na biedną Bogu ducha winną klawiaturę...
Nikt tutaj nie postulował o odebranie adminki... Sprawa była tak mała, że wolałem o tym napisać na forum klanowym a nie roztrząsać sprawę tutaj... Ale twoje przerośnięte ego nie pozwoliło Ci przejść obok tego obojętnie...
I ch*j Ci do mojej rodziny. Niby dorosły, poważny...pff


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lip 2011, 15:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 paź 2008, 16:40
Posty: 76
Sarkastyczny Pro Gunner był chyba do mnie ^^ Widać dalej Cie boli.

Tak się składa, że o temacie wiem bardzo dużo - na serwerze było wtedy około 3-4 graczy PL*KC i kleli na Ciebie, nicolas ich po prostu wyręczył ze zgłoszeniem tego na forum. Pewnie bardzo zaboli jak uprawnienia stracimy prawda? Widać po Twoim poście - RAGE!! xD

Fajnie się czyta jak piszecie jaki to nie jestem zajebisty, jakiego K/D nie mam - jak o jakimś pr0'sie. W rzeczywistości mam problem, żeby utrzymać Dodatnie K/D bo się głownie bawie a nie gram, ale co ja tam wiem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lip 2011, 16:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2008, 11:37
Posty: 70
Lokalizacja: Sosnowiec
A wracając do tematu, dostaliście już te adminki,.....bo serwer za chwilę wyłączają :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lip 2011, 18:16 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2005, 10:20
Posty: 1989
Lokalizacja: Piaseczno
Dobra, standardowo jak zaczyna się flame to trzeba zejść na temat, który powinien zostać załatwiony na priv. Takim o to sposobem zasłużyliście sobie na zamknięcie wątku.

Spectral, tutak, nicolas, bawcie się na priv. A kto będzie chciał adminkę na nowym serwerze, to napisze na PW do autora tego tematu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL