Teraz jest 25 kwi 2024, 06:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 sie 2011, 12:41 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2010, 12:34
Posty: 57
No mam pewien problem. Jak jest 5, 7 osób do helki, są gracze, którzy PERMANENTNIE są na 1 miejscu w helce, czasami na 2. Moje pytanie brzmi, jak być pierwszym, drugim w helce? Jak ja patrzę czasami jak oni stoją, to robię tak samo i jakoś pierwszym, drugi do tego helikoptera nie wchodzę. ;//

Więc jak ktoś ma jakieś rady, i screeny jak stawać w kolejce do helki, żeby zająć 1 , 2 miejsce to proszę o udostępnienie.

Mam nadzieję że mnie zrozumiecie, najlepiej żeby na Chińskim heli padzie na dragon valley i na lotniskowcu to było.

To jest już czasami przesada;// a ja ze znajomymi stajemy w tych samych miejscach i jakoś potem 1 nie jesteśmy;///

Pls, o rady bo tego kompletnie nie rozumiem... jak to jest z wchodzeniem do helki, (w sensie kto szybciej wejdzie).

Proszę o MĄDRE i SENSOWNE rady.!

Pzdr.!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sie 2011, 12:58 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Podejdź do miejsca z respem helki i przytrzymaj e. Jeśli stanąłeś w dobrym miejscu, to powinieneś być pierwszy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sie 2011, 19:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Co Ty pierniczysz kolego, przecież Ci wyjaśnił. Podchodzisz do spawna i trzymasz E... Może Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sie 2011, 19:32 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2011, 20:15
Posty: 202
Andrew95 napisał(a):
Ufff już cię zgłosiłem do spamu. Idź do 2 kl szkoły podst. i naucz się czytać ze zrozumieniem bo ja już niewiem jak inteligentnie mam pisać żeby mnie inni zrozumieli, eh, może nie inni, ale przynajmniej ty, powiem ci wskazówkę. Uważaj na to co piszesz i gdzie bo niektórych ludzi możesz wkurwiać na maxa.
Do NIE widzenia.

Spie@#$%%^ z takimi radami.


Źle się czujesz, dziecko?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sie 2011, 19:52 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Jakim prawem oczekujesz "mądrych i sensownych" odpowiedzi, skoro jesteś przeklinającym, wyzywającym, chamskim dzieckiem? To śmieszne.

(nie mówiąc o tym, że dostałeś całkiem sensowną i na temat odpowiedź)

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sie 2011, 20:10 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2010, 12:34
Posty: 57
Załamujecie mnie... opiszę again. Jest słoneczny dzień, mam zamiar pograć w świetną grę Battlefiled 2 na 64 osobowym serwie, np. na =TAF= Dragon Valley. O, jestem w Chinach. No tak, wiemy 64 osoby, po 32 osoby w drużynach. Na 90% zdarzy się nam że na rafinerii oraz na tartaku (tam gdzie są helki) żeby latać helikopterami jest 4,5 osób chętnych. No, jak wiecie, w helkach są 2 miejsca, więc tylko 2 pierwsze osoby dostaną się do helki. 2 pierwsze, to oznacza że 2 osoby miały w odpowiednim miejscu celownik, oraz odpowiednią pozycję że to ONE pierwsze weszły do helikoptera, a ja stojący obok nich RÓWNIEŻ NA HELIPADZIE, nie dostałem się do niej (trzymając klawisz E). Więc moje pytanie brzmi, czy wy, znacie dokładne miejsca na helipadzie, gdzie przytrzymując E, oraz jeżeli jesteście w odpowiedniej pozycji to WY zasiądziecie pierwsi w helce, a nie wasi koledzy z drużyny którzy TEŻ chcą wejść do tego *mama zabroniła mi przeklinać* helikoptera. Czy to takie trudne do zrozumienia? No, ktoś by mógł napisać:
"noobie", jak mam Ci to wytłumaczyć, przecież tego się nie da wytłumaczyć, dlatego [Edit] Uapa proszę KULTURALNIE O SCREENY, a porady chcę dlatego, że np. "lepiej jest jak się szybko klika E albo przytrzymuje," o takie porady chodzi, które pomagają być pierwszymi w helce.

"Podejdź do miejsca z respem helki i przytrzymaj e. Jeśli stanąłeś w dobrym miejscu, to powinieneś być pierwszy."

No, odpowiedź nie jest taka, o jaką proszę. TAK to prawda, jak stanę w odpowiednim miejscu będę pierwszy, ALE ZAPYTAŁEM DO CHOLERY: W JAKIM MIEJSCU ??? NO WIEM ŻE NA HELI PADZIE CHYBA KAŻDY GŁĄB TO WIE ŻE HELKA JEST NA HELIPADZIE A NIE NA WODZIE, TYLKO w KTÓRYM MIEJSCU DOKŁADNIE, no żeby być pierwszym , drugim w helce jak się bije z 4,5 osobami o to kto w niej zasiądzie, chyba każdy z nas jest na helipadzie i przytrzymuje E, tylko w którym dokładnie miejscu (dlatego proszę o screeny)

PROSZĘ O TO PRZYKŁADY:

http://imageshack.us/photo/my-images/688/25276810.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/508/13829635.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/849/14425119.jpg


Czy to co napisałem wcześniej nie było tym samym? Szczegóły, że stoję na helipadzie to chyba jasne jest że jak chce wejść w helkę to muszę być koło niej... omg..

Więc brzydkie słowa były tylko odreagowaniem na to, że można nie zrozumieć kilku sensownych zdań. A teraz proszę, bardzzoo o udzielenie odpowiedzi na moje pytanie. Bardzo proszę.... Jeżeli ktoś wie...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sie 2011, 20:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Co
Andrew95 napisał(a):
do HUJA
mamy Ci tłumaczyć. To jest losowe już wtedy tak? Nie ważne gdzie masz celownik, możesz mieć go i w dupie u kolegi ważne, abyś stanął w zasięgu helikoptera.

Chcesz schemat jak wygrać w totolotka może?

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sie 2011, 20:47 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Andrew95 napisał(a):
(spam)(...) Więc moje pytanie brzmi, czy wy, znacie dokładne miejsca na helipadzie, gdzie przytrzymując E, oraz jeżeli jesteście w odpowiedniej pozycji to WY zasiądziecie pierwsi w helce, a nie wasi koledzy z drużyny którzy TEŻ chcą wejść do tego *mama zabroniła mi przeklinać* helikoptera.(...)

Czy to co napisałem wcześniej nie było tym samym?


Nie, nie było ;/// bo ZAPYTAŁEŚ się! "

Andrew95 napisał(a):
Moje pytanie brzmi, jak być pierwszym, drugim w helce?


POZA tym.... skoro napisałeś (omg...), że ;/
Andrew95 napisał(a):
No mam pewien problem. Jak jest 5, 7 osób do helki, są gracze, którzy PERMANENTNIE są na 1 miejscu w helce, czasami na 2. Moje pytanie brzmi, jak być pierwszym, drugim w helce? Jak ja patrzę czasami jak oni stoją, to robię tak samo i jakoś pierwszym, drugi do tego helikoptera nie wchodzę. ;//

To logiczne! Wydaję się BYĆ to ;/, że nie robisz czegoś tak oczywistego, jak trzymanie klawisza "e", cały czas, omg...


POZA TYM! Nawet gdybyśmy mieli obrazki z zaznaczonym MIEJSCEM gdzie trzeba siedzieć, to dlaczego mielibyśmy je Ci dawać? omg ;//

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sie 2011, 21:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 paź 2009, 19:10
Posty: 345
Lokalizacja: Toruń, 4 piętro
Andrzeju wiemy że masz swój świat i swoje kredki ale jak masz zadawać takie pytania to pomyśl kilka razy ( o ile ma czym myśleć ). Moja rada - niższy ping i doskonałe ustawienie - innej metody nie ma.

_________________
Moje statystyki w BF2>>http://www.bf2stats.net/player/196867595/
Youtube>>http://www.youtube.com/user/tomeklektorpl

Stado baranów prowadzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sie 2011, 22:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 wrz 2009, 14:14
Posty: 131
W sumie to są takie miejsca na kilku mapach i kilku respawnach, ale nie chce mi się dla tego nooba robić screenów [; A niektóre serwery są tak zbugowane, że jak już raz wszedłeś do helki jako pierwszy praktycznie zawsze jak będzie kilka osób to ty wejdziesz jako pierwszy [;

_________________
http://www.bf2stats.net/player/169490747/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sie 2011, 22:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2008, 12:59
Posty: 465
Lokalizacja: Kraków (po arabsku Karkand :P)
To wystarczy trzymać E? A ja zawsze je wciskam z dużą częstotliwością xD. No proszę, tyle już gram, a tego nie wiedziałem :D.

_________________
BF2 NICK: Szczurson24
BF2142 NICK: Szczurson.bf2
BF BC2 NICK: Szczurson
-> PubMovie :D <-


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sie 2011, 22:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
Jak ja zaczynałem grać w tę grę to sam do tego doszedłem ^^ proponuję poświęcić chwilkę, zastanowić się, przeanalizować sytuację i dojść do właściwych wniosków. Niektóre rzeczy są tak trywialne, że pisanie o nich w tematach jest zbyteczne;]

Leniwym dzieciom, czekającym aż wszystko poda im się na tacy, mówimy: NIE

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL