Teraz jest 23 kwi 2024, 09:56

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lut 2012, 00:08 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2012, 18:54
Posty: 5
Witam zacząłem wczoraj swoją przygode z BF2. BF2 Complete Collection zakupiony za 25 na all :D. I mam do was kilka pytań.
1.Zainstalowałem BF2+Special Forces gra spatchowała sie do wersji 1.41 z płyty a następnie zaktualizowałem ją do 1.5 dobrze to zrobiłem ??
2.Na patchu 1.5 wyszukuje mi ledwo 800 serverów z czego około 50 to chinole a 2/3 następnych maja ping po 200-500. Czy coś u mnie jest nie tak ??
3.Spatchowałem gre do 1.5 dodatki armored fury i european forces mam od razu w BF2 czy musze to jakoś uruchomić bo nie mam ikonek ni nic.
4.Gram na wersji 1.5 ale w opcjach szukania mam zaznaczone "te seame wersje" mimo to wyszukuje mi starsze wersje czemu tak jest ??
5.Wiem że odblokowuje się jeszcze po 2 bronie na klase bodajże a ja grałem na servie gdzie są odblokowane wszystkie ale nie mogłem znaleźć dobrego serva z małym pingiem i wersja 1.5 gdzie bronie trzeba by było odblokować.

No to tyle liczę na pomoc bo wg mnie coś z tym BF2 jest nie tak. Dzięki :D (Wiem że może powinno być w dziale "Problemzę ale jest to tak ogolnie wiec proszę o nie usuwanie tematu.)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2012, 12:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=37&t=11427

Tam masz wszystko, ale mimo to odpiszę na Twoje pytania.

1. Dobrze.
2. Dobrze.
3. Są w środku podstawki.
4. Wyszukuje mody, zaznacz jeszcze opcję "ten sam mod".
5. Wilk? NSZ? Może te wielkie pingi to wina Twojego neta, a nie serwerów. Wyszukiwarka -> .pl -> wbijasz na któryś z nich. Jak będzie duży ping, to znaczy że to wina Twojego neta.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2012, 23:15 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2012, 18:54
Posty: 5
Wina neta raczej nie mam 6 mb/s kablówke. A dlaczego czasami wyrzuca mnie z serva. Grałem sobie 5 minut temu na jakims servie fajnie wgl gralo sie extra az tu nagle. Lipa wywaliło dp lulpitu czemu ??


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL