Teraz jest 19 kwi 2024, 19:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lis 2012, 02:27 
Offline

Dołączył(a): 2 wrz 2012, 23:02
Posty: 5
Witam w zwiazku z tym ze nie moge zakupic nowego cd-keya chce odkupic oryginalnego od jakiegoś zaufanego gracza ktory odda konto na ktorym gral jakis czas w dobre rece ! Prosze konkretne oferty


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2012, 09:00 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
http://allegro.pl/gra-pc-klasyka-battle ... 25667.html = BF2 + wszystkie dodatki. worth it :)
ew. możesz ryzykować z kluczami za 5zł do BF2, które także się znajdują na allegro ;)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lis 2012, 11:53 
Offline

Dołączył(a): 2 wrz 2012, 23:02
Posty: 5
Skoro pisze ze chce kupic uzywane konto z keyem to znaczy ze musze miec jakis problem :) nie jestem glupi kupiłbym dawno jesli bylaby taka potrzeba. Potrzebuje uzywanego juz klucza na ktorym ktos juz grał. Mam bana na tafie a tam sprawdzaja nowych graczy ktorzy 1 raz sie pokazują i kupujac nowy klucz robiac nowe konto nic nie zdziałam. Musze miec konto ktore ma juz przynajmnie kilka miechów...ogolnie dluga historia :D Jesli ktos juz nie gra i chce sprzedac keya z konta to kupuje !

Z góry dzieki jesli ktos chetny sie znajdzie !
Bardzo mi pomozecie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2012, 19:06 
Offline

Dołączył(a): 28 sie 2011, 17:21
Posty: 8
Ja sobie kupiłem key za 5 zł na allegro. Jutro przelew zrobie to Ci powiem czy działa.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2012, 13:02 
Offline

Dołączył(a): 2 wrz 2012, 23:02
Posty: 5
Mi chodzi o to ze potrzebuje konta które ktoś juz użytkował....Chce pograc na serwerach TAF a dostalem tam perm bana - mniejsza za co. Jesli bede chcial teraz tam grac to jesli kupie nowy key i zrobie konto nowe to odrazu mnie sprawdza i zapewne pojdzie ban, dlatego też napisałem tutaj ze jesli ma ktoś jakieś swoje stare konto które mogłby sprzedać to byłbym wdzieczny. Myśle ze nawet bez cd-keya by dało rade tylko zeby np jedno ze swoich kont dać. Niektorzy napewno dysponują kilkoma :))


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL