Teraz jest 10 maja 2024, 21:26

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 mar 2013, 19:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2013, 00:33
Posty: 14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nie zrozumiałeś chyba pytania ... czemu RANGINGOWY serw to serw jest po to by pograć

_________________
Obrazek
Kontakt GG:37010643
Kontakt Xfire:mari9992
Kontakt email:xboteq@gmail.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2013, 19:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
xBoteq napisał(a):
a co wam zależy aż tak na tym bym to był rankingowy server ?

No faktycznie mogłem nie zrozumieć. Spróbujcie to przeczytać na głos :D


Masz bfa? Zobacz sobie ile jest serwerów rankingowych z co najmniej 20 graczami i ile jest serwerów nierankingowych z graczami :)

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2013, 19:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2013, 00:33
Posty: 14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Nom zobaczyłem .. no i jest ich prawie tyle samo ... jakbyś chciał pograć po prostu na polskim serwie to byś raczej nie patrzył czy rankingowy czy nie takie moje zdanie

_________________
Obrazek
Kontakt GG:37010643
Kontakt Xfire:mari9992
Kontakt email:xboteq@gmail.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2013, 19:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
xBoteq napisał(a):
jakbyś chciał pograć po prostu na polskim serwie to byś raczej nie patrzył czy rankingowy czy nie

To prawda.
No jak jest ich tyle samo to może i nie musi być ranking, ale dopisanie do nazwy serwera [PL] raczej nie ściągnie tłumu rodaków.
Ja sam, jak już gram, to gram na jednym serwerze, którego nazwy teraz nie pamiętam. Wieczorami zwykle jest grupka naszych, z którymi można pogadać i pograć zespołowo. Do tego jest tam zawsze paru ktosiów z klanu DIIAS, czy jakoś tak, z nimi też się dobrze gra. Mi więcej w bfie do szczęścia nie potrzeba.
Kiedyś parę razy odwiedzałem takie polskie serwery, chyba klanu PL4FC(?)i nie wspominam ich dobrze :)

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2013, 20:53 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
www.HitMe.net.pl mają płatności sms za serwery VPS, postawisz sobie serwer do bf2, bf2142 i co tam jeszcze będziesz chciał.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2013, 21:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2011, 11:52
Posty: 33
Lokalizacja: Słupsk
Prywatny serwer rankingowy jest możliwy, bo taki mam (nie mylić z rankingiem EA!) - nazwa już wskazuje że jest on PRYWATNY. Zasady są takie same jak na serwerach rankingowych EA, lecz wyniki nie dodają się do serwera EA tylko do konkretnego - jednego, na którym jest serwer. Jak gracze grają, zdobywają takie same osiągnięcia... itp. wszystko jest zapisywane na konkretnym "komputerku" w domu, grunt żeby był cały czas włączony :) Oczywiście wyniki są dostępne (po niewielkiej przeróbce) w BFHQ oraz na własnej stronce (też zrobionej na tym jednym "komputerku" - stronka jest gotowa, do użycia, więc nic nie trzeba kombinować - na styl www.BF2S.com). Poza tym ranking graczy będzie widoczny wyłącznie na tym jednym - PRYWATNYM serwerze. Jak ktoś zainteresowany to podaję linka do szerszego opisu wykonanego przeze mnie jak tego dokonać :

http://chomikuj.pl/ZebMCS/Dodatki+do+gi ... 538064.doc

Pozdrawiam "lożę szyderców", niedowiarków i tych, którzy nie rozumieją idei tego serwera. :P

_________________
...Każdy potrafi dogryzać, ale nie każdy potrafi pomagać...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2013, 22:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
Serwer, który wspominałem wyżej to TEN. Kolega się pytał na pw.

Zeb, nie bulwersuj się bo, prywatny serwer rankingowy, a serwer z prywatnym rankingiem to dwie różne rzeczy :) Dla czytającego.

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2013, 22:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2013, 00:33
Posty: 14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Czyli tak jak kolega szymon podal mi stronke z maszyna i bym postawil server to to by byl server z "wlasnym rankingiem" tak ?

_________________
Obrazek
Kontakt GG:37010643
Kontakt Xfire:mari9992
Kontakt email:xboteq@gmail.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2013, 02:15 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
ZebMCS napisał(a):
Prywatny serwer rankingowy jest możliwy, bo taki mam (nie mylić z rankingiem EA!) - nazwa już wskazuje że jest on PRYWATNY. Zasady są takie same jak na serwerach rankingowych EA, lecz wyniki nie dodają się do serwera EA tylko do konkretnego - jednego, na którym jest serwer. Jak gracze grają, zdobywają takie same osiągnięcia... itp. wszystko jest zapisywane na konkretnym "komputerku" w domu, grunt żeby był cały czas włączony :) Oczywiście wyniki są dostępne (po niewielkiej przeróbce) w BFHQ oraz na własnej stronce (też zrobionej na tym jednym "komputerku" - stronka jest gotowa, do użycia, więc nic nie trzeba kombinować - na styl http://www.BF2S.com). Poza tym ranking graczy będzie widoczny wyłącznie na tym jednym - PRYWATNYM serwerze. Jak ktoś zainteresowany to podaję linka do szerszego opisu wykonanego przeze mnie jak tego dokonać :

http://chomikuj.pl/ZebMCS/Dodatki+do+gi ... 538064.doc

Pozdrawiam "lożę szyderców", niedowiarków i tych, którzy nie rozumieją idei tego serwera. :P
To głupie, po co komuś takie shit. Wiem że jest to możliwe i robi się tak na modach, ale w podstawce? Nawet do głowy by mi nie przyszło.

xBoteq napisał(a):
Czyli tak jak kolega szymon podal mi stronke z maszyna i bym postawil server to to by byl server z "wlasnym rankingiem" tak ?

Szukaj czegoś z Windowsem (ale jest dużo droższy) jeśli w łatwy sposób chcesz stawiać własny ranking.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2013, 23:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2013, 00:33
Posty: 14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Siema all
Znalazłem ofertę serwera na netshoot.pl ale by ktoś musiał mi pomóc z kasa :)

_________________
Obrazek
Kontakt GG:37010643
Kontakt Xfire:mari9992
Kontakt email:xboteq@gmail.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2013, 01:09 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
Taniej wyjdzie VPS z linuxem i olej prywatny ranking.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2013, 11:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 mar 2013, 00:33
Posty: 14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Jeśli ktoś mi pomoże i będzie płacił przelewem to nie wyjdzie drożej


Edit: Zamówiłem serwer jest on na 7 slotów jak na razie , jeśli ktoś mi pomoże będę dokupywać sloty, Adres IP
78.46.58.205:16567 ale potrzebuje pomocy w edytowaniu go

_________________
Obrazek
Kontakt GG:37010643
Kontakt Xfire:mari9992
Kontakt email:xboteq@gmail.com


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL