Teraz jest 25 kwi 2024, 06:08

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 maja 2013, 14:09 
Offline

Dołączył(a): 18 maja 2013, 09:12
Posty: 2
Super. Zamierzam kupic wersje pudelkowa za 25zl. Za tyle samo kupilem BF BC2. To nie jest duzo jak na gre ktora potrafi dostarczyc mase zabawy. Dawniej nalogowo gralem w W:ET i zdecydowanie Battlefieldy przypominaja mi rozgrywke z Enemy Territory. Probowalem bawic sie w CoD4 ale mapy sa za male jak na moj gust, nie wspominajac o dziwnym systemie respawnow. Mam nadzieje ze juz wkrotce spotkamy sie na serwerach. Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2013, 15:24 
Offline

Dołączył(a): 2 paź 2009, 20:20
Posty: 26
Lokalizacja: Kraków
Nie pozostaje Ci nic innego jak kupno battlefield 2, a doświadczenie z W:ET na pewno będzie widoczne. Też grałem w coda4 i inne tego typu gry (bf3, bfbc2) ale grywalność tam znikoma i wróciłem do bfa 2 po latach, nieśmiertelna gra. Powodzenia, nie zapomnij o patchach 1.41 a następnie 1.5 i aktualizacji pb.

_________________
http://ftwtm.c0.pl .ftw Bf2 Team


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2013, 19:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2009, 17:23
Posty: 74
Tak więc gorąco polecam tą gre, bo urywa dupsko i potrafi nieźle wciągnąć na długie godziny ;D

_________________
Białko!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2013, 03:17 
Offline

Dołączył(a): 23 maja 2013, 10:14
Posty: 6
Ja też powracam do gry, chociaż boli mnie to, że nie mogę jej aktywować na originie, znalazłem na forum o tym temat ale nic nie pomogło.. pudełko zagubione, klucze są, mam wersję Deluxe Edition, pobrałem podstawkę, torrenty mi wolno zasysa i przez przypadek pobrałem zwykłą wersję, ciekawe czy teraz wejdę na serwery z dodatków..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2013, 10:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2009, 17:23
Posty: 74
Jest tak, że wszystkie dodatki masz w patchu 1.5, a Jednostki specjalne to jest osobny dodatek i nikogo tam nie ma :( Wystarczy, że ściągniesz jeszcze patche i bedziesz mógł spokojnie śmigać razem z nami ;)

_________________
Białko!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2013, 10:56 
Offline

Dołączył(a): 23 maja 2013, 10:14
Posty: 6
Ok, już w nocy sobie śmigałem na Karkadzie inflatry z pingiem naprawdę fajnym bo w granicach 70ms, jednak jak miałem starą budę i ciąnąłem ledwo bf to ten skill był średni, a teraz czuje się jakbym wszedł na serwer noobów, poziom jest naprawdę cienki :(


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2013, 21:33 
Offline

Dołączył(a): 2 paź 2009, 20:20
Posty: 26
Lokalizacja: Kraków
http://www.esl.eu/pl/versus/ może tutaj się spełnisz :)

_________________
http://ftwtm.c0.pl .ftw Bf2 Team


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2013, 15:26 
Offline

Dołączył(a): 23 maja 2013, 10:14
Posty: 6
Bez przesady, aż tak dobry to ja nie jestem, muszę stworzyć nowe konto i jakoś nabić szybko rangę, bo zapomniałem passów do głównego, gdzie miałem kilka rang wbitych i brakowało mi 4 poziomów do odblokowania wszystkich broni.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL