Teraz jest 29 mar 2024, 12:38

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 mar 2013, 15:06 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2013, 14:48
Posty: 9
Witam!
To może się przedstawię, gdyż jestem nowy na tym forum. Nazywam się Gutek, jednak w grze możecie mnie znaleźć pod nick'iem RevtiltPL.
Jako iż jestem początkującym graczem, słabo mi idzie i chcę aby się to zmieniło. Mam do was parę pytań odnośnie BF2 mianowicie:
1. Widziałem jak wielu ludzi świetnie gra z AK101. Dla mnie jest jednak zbyt trudny do opanowania, gdyż wielu ludzi potrafi mnie zabić z tej oto giwery z dużej odległości z automatu. Jaki jest na to sposób bym potrafiłbym kogoś w taki sposób zabić?
2. Mnóstwo graczy potrafi spędzić w pojazdach bądź odrzutowcach i helikopterach całe rundy. Mnie niszczą po kilku minutach, a nawet kilkunastu sekundach. Czy jest jakaś taktyka, która pozwoli mi przedłużyć użytkowanie owego pojazdu?
3. Próbuje otrzymać odznakę za dokonane zabójstw poprzez nóż. Jednak nie wiem jakim sposobem to zrobić.
Mam nadzieję, że mi pomożecie.
Z góry dzięki :wink:
Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2013, 17:14 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
1. Strzelaj krótkimi seriami, ćwicz, nabieraj doświadczenia.
2. Tak jak wyżej: ćwicz i nabieraj doświadczenia. Nie licz jednak na to że po miesiącu czy dwóch osiągniesz poziom choćby zbliżonych do tego "mnóstwa graczy". Poszukaj starszych tematów na tym forum z poradami, etc.
3. Masz to opisane na stronie: http://www.battlefield.pl/m28-Odznaczen ... tlefield_2

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2013, 17:27 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2013, 14:48
Posty: 9
A jakie unlocki polecacie na początek?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2013, 22:43 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Jeśli preferujesz snajperki bolt-action, to unlock dla snajpera, żeby móc je wziąć jako MEC czy Chiny.
Jeśli nad karabinkami preferujesz karabiny, a zamiast granatnika wolisz granaty ręczne, to pierwszy unlock dla assaulta. Jeśli nie lubisz shotguna kiedy grasz inżynieram, 2 poziom upgradeu to MP7(pistolet maszynowy). Jeśli jednak preferujesz shotguny nad pistoletami maszynowymi, to upgrade dla AT jest dla ciebie. Jeśli lubisz granaty błyskowe, to drugi upgrade dla asfalta. A jeśli jako medyk lubisz walczyć na duże odległości, ale brakuje ci przybliżenia, to 1 unlock jest dla ciebie.

To są wszystkie ważniejsze według mnie unlocki. Ten które powinieneś wybrać na początek powinno zależeć od tego, jaki klasami głównie grasz.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2013, 00:08 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Jedyne warte cokolwiek unlocki to przede wszystkim obie snajperki, a w dalszej kolejności G36C, G36E i Dao-12, ew. L85A1. Oczywiście to tylko moje zdanie, osobiście nie gram... nie grałem właściwie żadnymi unlockami poza M95 i L96A1.

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2013, 10:50 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2013, 14:48
Posty: 9
Ja próbuję często pomagać mojej drużynie. Najwięcej gram klasą medyka, oprócz tego żołnierzem wsparcia i snajperem. Innymi klasami gram zależnie od sytuacji.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2013, 14:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2007, 01:42
Posty: 108
Lokalizacja: Fotel
Gutek napisał(a):
Ja próbuję często pomagać mojej drużynie. Najwięcej gram klasą medyka, oprócz tego żołnierzem wsparcia i snajperem. Innymi klasami gram zależnie od sytuacji.


AK101 to najlepsza broń w grze jak grasz medem zawsze graj AK jak zaczynasz usmc to bierz M16 ewentualnie unlock g36e i jak zabijesz kogoś z AK to podnoś jego broń. Jeśli chodzi o żołnierza wsparcia to PKM jest najlepszym unlockiem dla tej klasy. Z snajperem jest różnie zależy od sytuacji na krótką odległość zaje... jest SVD na dalekie dystanse L96 lub m24 to już jak kto lubi.

_________________
www.tteam.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2013, 18:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
Może to nie realistyczne ale w tej grze każda broń palna zabija :) Tylko niektórym to lepiej wychodzi.

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2013, 17:02 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2013, 14:48
Posty: 9
Sorry, że tak długo nie odpowiadałem, po prostu gra mnie mocno wciągnęła :D Teraz mam obecnie rangę Staff Seregant i szybko awansuję. Dzisiaj zdobyłem złotą gwiazdę z M16A2 o dziwo, które leżało i kurzyło się u mnie w zbrojowni :wink: Teraz próbuje grać na innych mapach niż Strike at Karkand, jednakże nie za bardzo wychodzi mi granie pojazdami. Odkryłem w sobie talent SL :wink: Wracając do pojazdów mam jedno pytanko:
Gdy lecę śmigłowcem bądź helikopterem mam problem z flarami. Mam je wyrzucić gdy będę miał czysty, nieprzerwany ton dziwięku ostrzerzenia?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2013, 17:40 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Zależy ja blisko jest plotka. Czysty dźwięk jest wtedy kiedy pocisk jest już na ciebie namierzy i najprawdopodobniej już leci w twoim kierunku. Najlepiej rzucić flary kiedy plotka wystrzeli już wszystkie rakiety i uniknąć ich, dzięki temu masz spokojnie czas aby uciec lub zniszczyć plotkę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2013, 18:30 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Gutek napisał(a):
(...) Dzisiaj zdobyłem złotą gwiazdę z M16A2 o dziwo, które leżało i kurzyło się u mnie w zbrojowni (...)


...wat

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2013, 18:14 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2013, 14:48
Posty: 9
Co? Zdziwiony? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2013, 20:11 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Tak, bo w BF2 nie ma czegoś takiego jak gwiazdki na broń :stupid:

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2013, 20:38 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 20:30
Posty: 717
Lokalizacja: Rzeszów
Chodzi mu chyba o oznakę dla klasy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2013, 12:53 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2013, 14:48
Posty: 9
Chodziło mi o to, że zdobyłem złotą gwiazdę używając M16 u medyka. :D
Czy moglibyście podać mi jakieś porady dotyczące latania?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL