Teraz jest 28 mar 2024, 11:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lip 2014, 15:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2010, 20:29
Posty: 82
Ta szkoda że ludzie grają tylko dla tych śmiesznych statystyk

a co jestes z PIS u ze ubolewasz nad stanem mojej swiadomosci ?
wiesz lepiej co jest dla mnie dobre :lol:

_________________
najnowsze cheaty do BF2 http://www.albinoblacksheep.com/flash/you.html
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lip 2014, 17:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2010, 11:38
Posty: 64
Bo to jest śmieszne że ludzie graja tylko dla tych statystyk a nie potrafią sobie pograć dla przyjemności.Szkoda takiego podejścia :lol: .Tak jak to kiedyś napisał Dominiko brak statystyk zniszczy bfa i to jest prawda


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lip 2014, 17:21 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2005, 10:08
Posty: 135
Lokalizacja: Grudziądz
No tak gram w bfa od premiery i nie przeszkadza mi brak nabijania statystyk. Szkoda że jest tak mało takich prawdziwych graczy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lip 2014, 17:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2010, 11:38
Posty: 64
Mam odblokowane wszystko a gram tylko podstawową bronią .Nie jest mi potrzebny cały ten szajs. Nie widzę tu innej odpowiedzi jak takiej że chcą całkowicie wykończyć bf2 .Oczywiście szanuje twoje zdanie ale jednak nie mogłem się powstrzymać od komentarza :wink: Mam tylko nadzieję że statystyki będą znowu naliczane i będzie dalej ogień :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lip 2014, 22:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2010, 20:29
Posty: 82
"graja tylko dla tych statystyk a nie potrafią sobie pograć dla przyjemności"

jedno nie wyklucza drugiego a rozegrałem ponad 6tys godzin wiec odpowiedz sobie sam
swoją drogą tez zamierzałem zacytowac stary post Dominiko ;) bo to prorok jakis - przewidział szybki kres gry , kiedy stat naliczania zabraknie

NIE LAMENTUJ DRAGA , NAJWAŻNIEJSZE JEST TO ZE TAKICH PRAWDZIWYCH POLAKOW JAK TY JEST WIELU :D

_________________
najnowsze cheaty do BF2 http://www.albinoblacksheep.com/flash/you.html
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2014, 08:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2005, 20:13
Posty: 133
Napisałem panowie do tych w bf2Hub że nie mogę odzyskać konta mimo że robiłem w100% jak w przykazaniu...oni na to mi odpowiedzieli że muszę wpisać swoje dane z gameSpay problem w tym że game spaya miałem założone grubo przed bf2 na innym nicku ale na tym samym emailu a konto bf2 zaś mam na innym nicku i co teraz???na nowym pustym koncie gra odpala i gdy wchodzę w statystki gry by porównać się z innym graczem wpisuje swojego starego nicka z gry i o dziwo widzę swoje konto i wszystko to co zdobyłem a wiec konto nadal istnieje ale za cholery nie mogę się do niego podpiąć zaczyna mnie to strasznie irytować!!!!!!!Jestem ciekaw co będzie np...z bf3 który odpala z przeglądarki jak z czasem i tu coś wyłączą to nasze gry będzie można wyrzucić.....gdzie te czasy kiedy człowiek kupował grę i sam sobie mógł stworzyć serwer bez problemów tak jak np w bf1942 i nie potrzebował żadnych kont a teraz trza mieć stałe łącze i żyć na łasce głąbów np z EA i modlić się by konta istniały jak najdłużej.....CZYSTE ZŁODZIEJSTWO :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

_________________
niema to jak gry


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2014, 22:45 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2013, 20:45
Posty: 25
Co z tego że postawili Bf'a na innych serwerach, jak jest totalny wysyp cheaterów. Grać się odechciewa...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2014, 23:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 paź 2010, 20:29
Posty: 82
Na jakich serwerach grasz(podaj nazwy,bede omijał) bo ja jakos zmasowanego ataku cheatow nie obserwuje.

_________________
najnowsze cheaty do BF2 http://www.albinoblacksheep.com/flash/you.html
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lip 2014, 17:54 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Odpaliłem tego BF2Huba i wszystko poszło łatwo i szybko. Tylko, że już mi się grać w to nie chce za bardzo. :( Poczekam na tego nieoficjalnego patcha 1.6, bo bardzo cieszy mnie planowane zintegrowanie dodatku SF z normalną grą. Nie wierzyłem, że jeszcze pogram z ludźmi w SF, zwłaszcza na nocnych mapach, a tu wyskoczyła szansa. Dlatego też czekam...

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2014, 02:16 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2010, 09:36
Posty: 14
Rowniez po dlugiej przerwie postanowilem wrocic do gry, zainstalowalem najpierw gre, potem 1.41 i 1.5, klucz wpisalem, wszystko spoko, rzucilem wczesniej okiem na forum wiec sciagnalem tez Huba ale nie mam zadnej opcji na niebiesko z odzyskaniem konta, sa tylko enable/disable bf2hub network i faq/contact us/ visit http://www...

ogolnie pewien jestem tylko swojego nicku z gry bo mam mase screenow, do hasla zawsze dochodzilem metoda prob i bledow przy pierwszej instalacji ale ogolnie jest to jedna pula wiec to nie powinien byc problem jednak cokolwiek nie wpisuje przy odzyskiwaniu konta w grze wywala, zebym je najpierw odzyskal, co ja do cholery mam zrobic?
Na tym battlelogu sie zarejestrowalem jak tu ktos radzil i nie widZe swojej rangi, broni, osiagniec, niczego, mam tylko jakies Soldier Profiles i w tym Player Name 1/Player Name 2 itd az do 4, przy kazdym inna ranga, zadna nie pasuje do mojej i nie da sie tego kliknac.
W jaki sposob moge odzyskac konto, moglby mi ktos pomoc z tymi procedurami, bo gubie sie juz w tym?
Szczerze mowiac jestem kompletnie zalamany, moze nie gralem ilus tam tysiecy godzin ale bylo ich kilkaset i czuje sie zwyczajnie okradziony ;/
Moj nick to [MF]Wars jakby co...ehh


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2014, 13:55 
Offline

Dołączył(a): 3 sie 2009, 11:07
Posty: 416
http://www.battlelog.co/news.php?id=49 Zaczyna się już coś dziać.

_________________
RIP: Battlefield Play4Free † 20. Dec. 2011


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 wrz 2014, 18:33 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
[quote="fishunwl"].......wszystko szlak trafił wszystkie odblokowania statsy przepadły..........niech szlak trafi jeb.......EAa[/quote="fishunwl"]
Spoko, 2-3 latka i będziesz miał wszystko z powrotem... :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 wrz 2014, 17:56 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Ktoś wie, co stało się z patchem 1.6? Revivebf2.com przekierowuje teraz na http://www.battlelog.co/, a tam nie widzę żadnej wzmianki o łatce.

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2014, 19:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Siemano wszystkim starym znajomym z bf'a! :)

Tak myślałem z Breikerem żeby znów coś pograć w bf'a, musze tylko płytkę znaleźć (i patche ;) ). Jak to jest z tymi serwerami? Już kilka opinii czytałem, że niestety nie ma z kim grać :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2014, 19:42 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2008, 13:18
Posty: 136
Pograć można, sam gram codziennie :) Jest kilka serwerów prawie pełnych, zwłaszcza wieczorem. Ja gram czasem na =dmk= (IO), =dog= (IO) i 62TOF, wszystkie tylko Karkand.
Oprócz tych wymienionych jest jeszcze z 5, 6 innych z graczami i ok. 80 stale pustych, chyba że grają w innych godzinach, ja wchodzę 18:00-19:00 i gram do 22:00... Jest jeszcze fajny NRU, ale ostatnio pustki... chłopaki przeszli chyba na BF3 i 4...
Jakby co gram na innym koncie: =CH= Dildomania... :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL