Teraz jest 25 kwi 2024, 06:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lis 2004, 21:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2003, 00:54
Posty: 184
Lokalizacja: Zabrze | nick= NaVy ...Ben to przeżytek
qubix napisał(a):
Mnie zaś zaciekawiło to....

Ciekawostką jest, że C4 można przymocować nie tylko do pojazdów ale także do innych graczy!

Czyżby kreowała nam sie nowa specjalizacja


Przypomina mi się Red Faction :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lis 2004, 22:29 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2004, 22:02
Posty: 432
Lokalizacja: Warszawa
Mi się bardzo podoba opcja z przyczepianiem C4 do pojazdów - tego mi wiecznie brakowało :D chociaż w BF miny spełniają tą funkcje :) Strasznie się "napalilem" na BF 2, a nawet kupuje nowy sprzęt na gwiazdke, abym mógł się delektować tą gierką na przyzwoitym poziomie :) Punkty za odebranie znacznej ilości życia przeciwnikowi tesh są dobre (nic bardziej nie wkurza jak strzał z No4 lub k 98 w tłów, a później ktoś tylko puknie rannego z pistolecika i frag dla niego :9 :twisted: )

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lis 2004, 22:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2004, 19:59
Posty: 1546
Lokalizacja: Polish Beer's Republic
qubix napisał(a):
Mnie zaś zaciekawiło to....

Ciekawostką jest, że C4 można przymocować nie tylko do pojazdów ale także do innych graczy!

Czyżby kreowała nam sie nowa specjalizacja :D

Irak będzie miał żolnierzy - samobójców. :D :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lis 2004, 23:50 
Offline

Dołączył(a): 29 wrz 2003, 18:51
Posty: 872
Lokalizacja: Koszalin
Czyli tak jak w koszykówce. Będą asysty. :wink:

_________________
Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lis 2004, 00:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2004, 23:24
Posty: 636
Lokalizacja: Kraków
Ciekawe jak będzie wyglądała rola zaopatrzeniowca i przekazywanie przez niego amunicji/broni.

_________________
who Cares?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lis 2004, 04:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2003, 19:55
Posty: 495
Lokalizacja: Tarnów
Trzeba będzie chyba do roboty isć w końcu bo inaczej czarno widze sprawe upgrajdu kompa :lol:.

_________________
|Page UP -> Wybaczam bo nie wiesz coś zrobił|Page Down -> Nie wybaczam wiec karam|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lis 2004, 04:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2004, 12:46
Posty: 622
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Te punkty "dodatnie" są bardzo śliską sprawą , można dostać je za uleczenie sojusznika , ale minusowy score "zdobywa sie o wiele "łatwiej" . Od jakiegoś czasu podobna punktacja , jest standartem w produktach EA Games . Nie wiem jak zostanie to zorganizowane w BF 2, ale w MOH;PA "wycie " za sanitariuszem spowodowało , że wyłączam dzwięk w grze :twisted: . Co lepsze! Podniesienie plecaka po "zabitym" wrogu ( chodzi mi o zmiane klasy) nie powoduje , że jesteś tak szybki np; w leczeniu jak orginalny właściciel :cry: .Czyli wolniej leczysz , czy też rozminowujesz ...Poniał ? W miare jednak postępu gry zdobywając punkty dodatnie masz dostęp do coraz celniejszych broni i tak zdarza się , że sanitariusz biega z najcięższą bronią ( no i najcelniejszą :twisted: ) , a dodatkowo ma 125 punktów życia ( tu chodzi o przenoszone apteczki :wink: ). Tyle jeśli chodzi o tą gre . Wracając do tematu , jeśli w bf 2 doda się do tego możliwość wezwania bombardowania ( bo podobno w grze będzie taka możliwość )czy to ze strony współgraczy , czy też komputera ( chodzi mi o funkcje dowódcy) , to społeczności klanowe będą miały poważny orzech do zgryzienia :twisted: , w przypadku starcia z graczem dłużej przebywającym na serwerze ( i cholera jeśli tak ma być to niech tak będzie :D ) Ale zapowiedzi , plany i pobożne życzenia zweryfikuje życie :wink: gdzieś w okolicach wiosny 8)


P.S kiedyś wypowiadałem sie w podobny sposób o BF. Vietnam . Jeśli usłysze od kogoś "jasnowidz" jak w tamtym przypadku , to zaczynam grać w Lotto :wink:

_________________
Obrazek

"Miej miłosierdzie dla cudzych oczu"

http://so.pwn.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lis 2004, 10:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
jasnowidz :D

_________________
gry komputerowe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lis 2004, 10:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2004, 12:46
Posty: 622
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
RedStar napisał(a):
jasnowidz :D



:twisted: Prowokator :wink:

_________________
Obrazek

"Miej miłosierdzie dla cudzych oczu"

http://so.pwn.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lis 2004, 13:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, 10:35
Posty: 940
Lokalizacja: Watford
Na pewno odłożę parę groszy i będę starał się kupić już w dniu premiery, żeby Wam jak najszybciej spuścić na głowę jakąś taktyczną bombę atomową... (ok, wyobraźnia mi się zapędza :) ). Znowu będzie zarywanie nocek, hektolitry kawy itp.
Ale jednocześnie przy tym wszystkim pewnie z niecierpliwością wyczekiwał będę na mody związane z IIWŚ... :D
Taki już ze mnie konserwatysta... :wink:

_________________
AGN, CFOG, FIA, ETCS (r.i.p.)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lis 2004, 14:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 11:38
Posty: 1586
Lokalizacja: Żółwin
Nooo dokładnie, modzik z II WŚ to będzie to co lubimy najbardziej :-]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lis 2004, 15:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2003, 23:01
Posty: 424
Lokalizacja: Wawka- Imielin
Nie cieszmy się przedwcześnie. Wczoraj przeczytałem, że w wersji finalnej nie będzie tak hucznie zapowiedzianego BFTV...Być moze będzie dodane w patchu... Historia zaczyna się powtarzać....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lis 2004, 15:56 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
Ogolnie gra zapowiada sie bardzo ciekawie, jednak Vietnam na trailerach i screenach wygladal rowniez super, a do konca taki nie jest w rzeczywistosci.

EA potrafi wiele rzeczy obiecywac a i tak pozniej produkt finalny nie do konca zawiera to czego sie wielu graczy spodziewalo.

Zupelnie odrebna kwestia jest sprzet na jakim ta gra bedzie chodzic tak zeby mozna bylo w nia grac na przyzwoitym poziomie.
Dlatego tak jak wiekszosc ludzi napala sie na nowy produkt, mnie interesuje wylacznie kwestia wymagan sprzetowych.
Wiele osob bedzie musialo uzbierac sporo kasy na wiosne, znam i takich co ponad 3 tys pln zeby ich kompy mogly uciagnac ta gre.

Wiec jesli taka bedzie rzeczywistosc to polska scena BF 2 bedzie wygladala bardzo slabo. Czy tak slabo jak scena nama czas pokaze, ale obawiam sie ze bedzie jeszcze gorzej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lis 2004, 16:06 
Offline
Maskotka BF.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2004, 14:04
Posty: 1338
Lokalizacja: Jersey, UK
Ethan napisał(a):
Wiec jesli taka bedzie rzeczywistosc to polska scena BF 2 bedzie wygladala bardzo slabo. Czy tak slabo jak scena nama czas pokaze, ale obawiam sie ze bedzie jeszcze gorzej.


Na początku na pewno będzie mało osób grało - ale z czasem to się zmieni...

_________________
enclave.ladY from FSPQR family
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL