Teraz jest 13 maja 2024, 09:12

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 gru 2004, 03:54 
Offline

Dołączył(a): 9 paź 2003, 22:03
Posty: 1112
Lokalizacja: KCN / Wwa
mcmt napisał(a):
Ale suchar! Pierwszy bug! Na pierwszej mapie lotniskowiec to WASP na którym w realu są tylko Harriery i śmigłowce a na mapie latają F-15!



I tylko takich bugów jak ten, życze sobie i Wam :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 gru 2004, 04:25 
Offline

Dołączył(a): 5 gru 2004, 04:05
Posty: 499
Lokalizacja: Zabrze
Mapki fajnie się zapowiadają :wink:. Obyśmy się nie zawiedli 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2004, 23:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lut 2004, 17:26
Posty: 216
Lokalizacja: Siedlce
chyba nie warto sie czepiac takich rzeczy jak te f-15, w koncu to tylko gra, albo z drugiej strony moze napisz do nich Holman, hmm ciekawy pomysl, albo chociaz do Ea polska, a niech oni to dalej puszcza. ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2004, 12:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2004, 11:11
Posty: 945
Lokalizacja: Koszalin
Damianek napisał(a):
chyba nie warto sie czepiac takich rzeczy jak te f-15, w koncu to tylko gra, albo z drugiej strony moze napisz do nich Holman, hmm ciekawy pomysl, albo chociaz do Ea polska, a niech oni to dalej puszcza. ?


heh cos mi sie wydaje ze oni jednak o tym wiedza :wink: :twisted:

_________________
No Limits. No Fear.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2004, 12:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2004, 17:07
Posty: 1598
Lokalizacja: Poznan city
Tym bardziej się zawiodłem, bo w 1942 nawet kształt wysp takich jak Wake czy Iwo się zgadzały w realu :(... A tu taki SHIT w 2 :|!

_________________
Obrazek
M62 V8 4,4L
///Mcmt BMW Klub Polska member


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2005, 16:54 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2005, 22:26
Posty: 67
Lokalizacja: Sopot
W sumie mapki zapowiadają się bardzo dobże... :] Ale brakuje mi rosyskiej strony konfliktu, jednak na 100% powstanie taki mod... :P Po za tym Chiny używają podobnego sprzętu... :]

PS. Czy ktoś wie, czy w grze wystąpi Apache???? Wiem, ze Cobra i Mi-28 Havoc ( Screeny ) Ale Apacha widziałem tylko jaiegoś Artworka czy cóś... :| I to nie jest pewne, czy będzie ( Oby był kocham tą maszyne :D )

PS2. To, że na WASPIE startują samoloty z wyjątkiem niż harrierów i śmigłowców nie jest bógwie jaką wadą, Mnie bardziej zastanawia od kiedy F-15 startuje z nich!!?? Już nie mogli zamiast nich dać F-14 lub F/A-18... Byłoby chyba lepiej... :\

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2005, 17:29 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
Mrocz napisał(a):
PS2. To, że na WASPIE startują samoloty z wyjątkiem niż harrierów i śmigłowców nie jest bógwie jaką wadą, Mnie bardziej zastanawia od kiedy F-15 startuje z nich!!?? Już nie mogli zamiast nich dać F-14 lub F/A-18... Byłoby chyba lepiej... :\

co za roznica, wasp to wasp i nie powinno byc na nim ani pol samolotu, dla mnie jak ktos robi gre to powinien sie trzymac chocby podstawowych zasad a nie liczyc na to ze moze gracze sie nie znaja albo nie zauwaza, naprawde przy takich nakladach wiele by ich nie kosztowalo zrobienie modelu CVN jak w DC z samymi samolotami, mimo ze kupie gre i tak to dla mnie jest to kicha wzbudzajaca usmiech politowania bo jak place to wymagam

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2005, 17:53 
Offline

Dołączył(a): 7 sty 2005, 00:43
Posty: 14
Mapy dają radę, a co do ilości graczy w meczach to mogę się podzielić z wami spostrzeżeniami z Joint Operations, gdzie zdarzyło mi się już grać 12 vs 12 (po tym doświadczeniu zrezygnowaliśmy z meczu 15 vs 15 :mrgreen: ) i uwierzcie mi, że nawet kiedy wszyscy wiedzą co robić to zawsze wejdzie trochę zamieszania na TS i w grze; no, ale BF2 to nie JO i mam nadzieję, że mecze po 15 "popli" będą sie odbywać, bo jak wojna to wojna :twisted: :twisted: :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2005, 23:12 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2005, 22:26
Posty: 67
Lokalizacja: Sopot
Holman napisał(a):
co za roznica, wasp to wasp i nie powinno byc na nim ani pol samolotu, dla mnie jak ktos robi gre to powinien sie trzymac chocby podstawowych zasad a nie liczyc na to ze moze gracze sie nie znaja albo nie zauwaza, naprawde przy takich nakladach wiele by ich nie kosztowalo zrobienie modelu CVN jak w DC z samymi samolotami, mimo ze kupie gre i tak to dla mnie jest to kicha wzbudzajaca usmiech politowania bo jak place to wymagam


Hmmm... Może i fakt... chodziło mi jednak o to, ze taki fakt grywalności nie psuje przynajmniej mi... :]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, 00:47 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
Mrocz napisał(a):

Hmmm... Może i fakt... chodziło mi jednak o to, ze taki fakt grywalności nie psuje przynajmniej mi... :]

spoko, mi tez jakos strasznie nie psuje ;) ale to jest tak jakby do ferrari zalozyli na przyklad orurowanie od samochodu terenowego na przod i powiedzieli "e tam jakos obleci, przeciez jezdzi", jak ktos robi gre o takiej tematyce to trzeba sie trzymac pewnych zasad a nie odstawiac takie uproszczenia, no ale ja jestem purysta w pewnych sprawach, ok nie smece juz hehe

BTW jak ktos chce BF2 wczesniej niech pogra w POE - takie wlasnie bedzie BF2 imho, polecam

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, 03:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lip 2004, 17:07
Posty: 1598
Lokalizacja: Poznan city
Zgadzam się z Holmanem i traktuje to jako pierwszy, poważny jakby na to nie patrzeć bug! Swoją drogą, ciekawe czy będą inne niż Sidewinder AAM i wogóle jakieś AGM? Narazie widzieliśmy tylko LGB a marzę sobie o CBU :twisted: , bo lubię rozpipę 8) !

_________________
Obrazek
M62 V8 4,4L
///Mcmt BMW Klub Polska member


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, 10:56 
Offline

Dołączył(a): 7 sty 2005, 00:43
Posty: 14
Odbiegnę od tematu 8) Gamespot zarzucił coś ciekawego:
http://www.gamespot.com/pc/action/battl ... index.html
http://www.gamespot.com/pc/action/battl ... 16386.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, 14:19 
Offline

Dołączył(a): 13 sty 2005, 22:26
Posty: 67
Lokalizacja: Sopot
Hej Jakich ci Chińczycy Karabinków używają :?: :?: Z jendej striony przypominają mi FAMAS'a Ale jakieś nie dokońca jak one są :/ Hmmm...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, 15:33 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2003, 17:57
Posty: 3602
Lokalizacja: Warszawa
Mrocz napisał(a):
Hej Jakich ci Chińczycy Karabinków używają :?: :?: Z jendej striony przypominają mi FAMAS'a Ale jakieś nie dokońca jak one są :/ Hmmm...

chinczycy nie gesi i jak to maja w swoim zwyjaczju skopiowali najlepsze elementy z FAMASA i Steyra Auga i stworzyli takie oto cudo :D
http://www.sinodefence.com/army/individual/rifle_95.asp

_________________
http://www.bravo-company.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sty 2005, 18:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2002, 05:20
Posty: 2918
Lokalizacja: Piaseczno
Nie widze co prawda żadnego elementu przypominającego AUG, jedynie tylko wygięty (w Famasie prosty) magazynek, który bardziej przypomina ten od AK niz od AUGa.
Na pierwszy, a nawet na drugi rzut oka, to okrutna zrzyna z FA-MAS.

_________________
Może usta że każ moż mie obrazk 1px/1px i wysy po jed poscie na mie?
Przecie tyle jest modem 14kbyt :) no i podp max 2 znaki ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL