Teraz jest 25 kwi 2024, 21:45

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2004, 00:10 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Wyspa napisał(a):
Rozumiem ze chcesz zrobic smieszny temat ale niech to ma sens a nie ze zamiast barek raki :shock: to juz bardziej sensowne rzeczy wymyslaja 10 latkowie...


dziekuje trolom, ktorzy nawet nie graj w zadna gre z serii BFa

http://vietnam.bftracks.net/appl/bft/Pl ... ew/1090422

a jak graja... to ledwo w cokolwiek trafiaja...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2004, 16:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
:lol: wiesz co leje na staty a z reszta gram w Vietnamka... a to ze pod tagiem [FS] mam takie staty to sprawa tego ze moze z 2 dni gralem pod tym tagiem... wiez ze obrazam manka ale denerwuja mnie takie teksty... moze go nie znam i moje uwagi nie sa sluszne ale ci co go znaja wiedza co o nim sadzic a ja nie bede przepraszl za to ze krytykowalem badz co badz debilne posty... kazdy moze byc na cos uczulony mnie denerwuja teksty manka ciebie moga denerwowac moje tak to juz jest kazdy lubi ( badz nie lubi ) co innego... byl to pierwy raz kiedy na kogos najechalem ( o ile dobra pamiec mam) coz nie szukam wrogow dlatego mozecie nie brac moich postow pod uwage jednak dalej trzymam przy swoimm ze posty manka nie byly zbyt blyskotliwe...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2004, 18:22 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Wyspa napisał(a):
moze go nie znam i moje uwagi nie sa sluszne ale ci co go znaja wiedza co o nim sadzic a ja nie bede przepraszl za to ze krytykowalem badz co badz debilne posty...


Ja jego znam, nawet osobiscie.. ale chyba nie masz jednak zielonego pojecia co mysle... Powiem tylko jedno denerwuja mnie takie papugi bez wlasnego zdania, ktore sobie wyrabiaja zdanie o czlowieku na podstawie czyjejs opinii. Co do debilnych postow - widac nie wskoczyles w mikro klimat tego podforum, ktory zostal wystylizowany na poczatek sceny BF:42, no ale coz sie dziwic w tych czasach zapewnie nie wiedziales coto BF... i duzo wody w wisle uplynelo od tego momentu zanim dowiedziales sie, ze aby wyjsc z barki trzeba uzyc specjalnego klawisza, zamiast metody granatu...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 gru 2004, 15:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2003, 00:27
Posty: 164
Lokalizacja: Żarów / Wrocław
Maniek to moja dupa i nikt nie bedize go obrazal lole ! :P

_________________
"...Jazda Na Motocyklu To Zajebista Sprawa...."


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL