Teraz jest 28 mar 2024, 13:42

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10 gru 2004, 22:53 
Offline

Dołączył(a): 29 lis 2004, 18:40
Posty: 36
W sumnie to bedzie lipa zagralem kiedys w Komandos 2PL i po 15 min mialem dosyc jak zaczoł mi gadac "nie moge tego zrobic" , "to jest nie mozliwe" , jakos nie wyobrazam sobie jak podklada glos jakis Pazura i wydziera sie np ognia albo medyk buahahahh to by były yaya

_________________
AMD ATHLON2500+ 512RAM DUAL DDR400MhZ RADEON128 9550


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2004, 23:56 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
Special napisał(a):
Mam pomysl... moze by tak napisac petycje do EA zeby nowego Battlefielda moze po polsku wydali :) co wy na to

zbieramy podpisy??
wprost marze o tym zeby jakis arabus sie darl:
-Pita za 5 zeta...
-Pan sobie zyczy?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2004, 12:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2003, 21:33
Posty: 273
Lokalizacja: Szczecin
Przeciez jak by mieli polonizowac to nie odglosy walki tylko same napisy np "medyk !!!" albo "posilki potrzebne",a arabusy czy amerykanie sami by sie darli we wlasnych jezykach.mi nie robi roznicy czy to angielski czy polski wazne zeby gra mi dzialala i zebym mial przyjemnosc z grania


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2004, 14:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2003, 21:33
Posty: 273
Lokalizacja: Szczecin
mirobanan1 napisał(a):
jabber7 napisał(a):
"posilki potrzebne" :lol: Ta i jeszcze jak - ostatnio kiepsko z prowiantem ,
może szybciej " potrzebne wsparcie" ;)
eetam czepiasz sie 8) wazne ze zrozumiales


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 gru 2004, 23:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lut 2004, 17:26
Posty: 216
Lokalizacja: Siedlce
nie zgadzam sie na polonizacje tej gry,za wiele moze ona zepsuc (patrz splinter cell) jesli bedzie jakas petycja to sie NIE PODPISUJCIE (bo jeszcze sie uda i bedzie spolonizowane, BLEE)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2004, 13:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2004, 11:11
Posty: 945
Lokalizacja: Koszalin
Damianek napisał(a):
nie zgadzam sie na polonizacje tej gry,za wiele moze ona zepsuc (patrz splinter cell) jesli bedzie jakas petycja to sie NIE PODPISUJCIE (bo jeszcze sie uda i bedzie spolonizowane, BLEE)


"nie zgadzam sie" lol, duzo tutaj niestety do powiedzenia nie masz. (chyba ze sie myle)

_________________
No Limits. No Fear.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2004, 14:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, 20:21
Posty: 381
Lokalizacja: Warszawa
A niech sobie robia spolszczenie, ale w grza ma byc opcja wyboru jezyka. Bo jezeli BF2 bedzie 100% po Polsku to zamawiam go z Angli albo US, badz tez zostaje przy Vietnamie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 gru 2004, 14:46 
Offline

Dołączył(a): 22 gru 2003, 16:56
Posty: 778
Lokalizacja: Wolsztyn
niech przetlumacza....w Niemczech, Wloszech, Hiszpanii czy we Francji sa tak gry przetlumaczone (oczywiscie tylko napisy :) ) ja sam gram na Francuskiej wersji i zamiast "nick" is no more pisze : "nick" est mort :P i jakos mi to nieprzeszkadza


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2004, 17:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2004, 18:58
Posty: 99
Lokalizacja: Szczecin,Duszniki zdroj, Adelaide, Stuttgart, Helsingborg, CapeTown
Na potrzeby polskie powinni wprowadzic specjalny okrzyk , zamiast "MEDIC!!!" darl by sie "PIWA!!!! " , to bylo by cos :wink:
Oby niewprowadzili polskiej wersji , to by spartolilo gre totalnie :(

_________________
Winogron to jedyny owoc ktory ma w sobie tyle cukry ze mozna z nich zrobic wino niedodajac cukru :D :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 gru 2004, 23:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2004, 22:45
Posty: 664
Lokalizacja: Szczecin
Okota napisał(a):
wprost marze o tym zeby jakis arabus sie darl:
-Pita za 5 zeta...
-Pan sobie zyczy?


:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 gru 2004, 23:41 
Offline

Dołączył(a): 22 mar 2003, 00:36
Posty: 382
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
taki problem sobie posiedziec ze slownikiem 5 minut i nauczyc sie co te skomplikowane slowa typu tank znacza ? ;) moze w wersji komiksowej jeszcze to zrobic ? :lol: :lol: :lol: . ja mam nadzieje ze bedzie troche jankeskiego i arabskiego (ajla ajla brzmi dumnie ;). natomiast jako sojusznicy USA moglibysmy miec jakiegos wlasnego wojaka (powiedzmy chlopcow z Gromu), ktory zamiast retreat wola spier..... ;)

_________________
Obrazek
Kalasznikow Kalasznikow ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 gru 2004, 15:20 
Offline

Dołączył(a): 27 gru 2002, 16:58
Posty: 26
Ja tez mam nadziej ze nie dojdzie do spolszczenia. Zwlaszcza ze czesto to sie konczy tak ze nie mozna kupic angielskojęzycznej wersji w sklepach. Ponadto jesli wydawca mialabybyc cenega to ja juz w ogole dziekuje. Kto gral w OPERATION FLASHPOINT PL wie o czym mowie. Podam tylko 2 przyklady:
"Go, Papa Bear" - Naprzód, Papo Niedźwiedziu :)
"Damn, 2 is down" - Cholerna Dwójka...

Jak ktos chce tak grac to powodzenia :) Ale zeby jeszcze petycje pisać i o to prosić ??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 gru 2004, 16:01 
Offline

Dołączył(a): 14 paź 2004, 19:45
Posty: 1352
Lokalizacja: Warszawa
Zadajcie sobie inne pytanie: po co psuć grę? Przecież to bez sensu... Ja (jeśli byłbym kimś z EA 8) ) nigdy nic takiego bym nie zrobił. Dla osób typu "Łat is Inglisz" ( :lol: ) radzę zacząć chodzić do jakiejś szkoły, bo daleko bez angielskiego się w życiu nie zajdzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 gru 2004, 16:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, 10:35
Posty: 940
Lokalizacja: Watford
david_armstrong napisał(a):
"Go, Papa Bear" - Naprzód, Papo Niedźwiedziu :)
"Damn, 2 is down" - Cholerna Dwójka...


Pierwsze patche do OFP zlikwidowały te bugi. Kilka lat temu polskie firmy nie miały jeszcze doświadczenia w lokalizowaniu zachodnich produktów, a najczęściej teksty tłumaczyły osoby w ogóle nie czujące klimatu.

Dziś jest trochę inaczej, co nie zmienia fakty, że zdecydowanie wolałbym BF2 w wersji oryginalnej, a w ostateczności tzw. wersję kinową.

_________________
AGN, CFOG, FIA, ETCS (r.i.p.)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL