Teraz jest 20 kwi 2024, 02:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2004, 12:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2003, 19:55
Posty: 495
Lokalizacja: Tarnów
michał -> Nie,nie.Zabił go ten koleś który wyleciał za pleców.Ale widać dokładnie że jak koleś chowa sie za metalowym płotem to przez płot przechodzi kula,co dokładnie widać po odprysku piachu na ziemi.

Tak jak mówiłem.Bardzo wielkim plusem BF2 jest dbałość o szczegóły i bardzo detaliczne otoczenie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:arrow: Interview with DICE:

Well the time has finally come, we got a chance to ask DICE some of the great questions that our great members submitted through our forum or email. Out of all the questions probubly the most important is about the game shipping with Capture the Flag, read on to find out the answer. Please make sure to visit our forum and discuss your opinions on the answers.

Q: In each squad there is a commander, will the commander have the option of kicking players if they feel they are causing a problem or not listening?

A: There is a squad leader in charge of each squad, yes. The commander is in charge of all squads. The squad leader will have the ability to kick/invite people on the squad. The squad leader will also be able to lock the squad so people have to be invited to join.

Q: Do the planes support ejector seats? It would be really nice if you were blasted up high by the seat of the plane to avoid the unrealistic ability to parachute 30 feet above the ground. A: We looked into adding ejector seats to BF2. However, we finally cut it as it was making more problems then it was solving.

Q: Will a player still be punished if his team mates run over there mines? If there still will be a team kill will there be a better system for alerting the team of mines.

A: If Friendly Fire is turned on, then yes, there is the possibility of being punished if your landmine kills a teammate. However, the teammate can forgive you - which means you don't get punished. We have a system in which players will see a big red icon on their screen when they are near a teammate's explosive.

Q: Will there be in-game FSAA (Full scene anti-aliasing) and AF (Anisotropic filtering)controls?

A: Yes to FSAA. The AF controls will most likely be part of other graphic quality controls.

Q: Will it be possible to customize the look of one's online soldier? I.E. skin color.

A: No, there are texture constraints which limit this. It was part of the original design...but then technical limitations start creeping in...*sigh*

Q: Will the vehicles have radios and music like in Battlefield Vietnam?

A: No, that fit BFV because the era has music which is so very recognizable. That's not the same for a modern game.

Q: There has been a crazy rumor floating around that the game may actually come with a *spam* headset, can you shed some light on whether or not this is actually a possibility?

A: I haven't heard of this happening. Maybe some retailers will bundle the game with a headset...but I haven't heard anything official.

Q: A huge community concern is whether or not the game will include Capture the Flag. There is so much concern there is even a large petition to include it. Is there any word yet on this being included?

A: It's true, we won't ship with CTF. We had to make that hard decision when we went through our final schedule. However, there is a strong possibility that CTF will appear as Free Content. Just keep that large petition going!

Q: Will there be any kind of weather effects included in the game such as rain, snow, fog?

A: Nope, part of our original design, but to include that would have pushed our schedule out to 200X!

Q: Last but not least we have to ask, is there any word on a date for the demo release?

A: Nothing firm as of yet...

Well there you have it....no Capture the Flag, at least not right away. I know this will be a dissappointment to those diehard CTF fans, like myself. I only hope that DICE will go ahead and add it at a later date.

Po przeczytaniu wywiadu widać że nie będzie trybu CTF. :shock:

_________________
|Page UP -> Wybaczam bo nie wiesz coś zrobił|Page Down -> Nie wybaczam wiec karam|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2004, 14:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2003, 17:21
Posty: 319
Lokalizacja: Warszawa
czy tylko mi sie ten filmik zciaga tylko kawalek...:(
pozniej jest blad...:(

_________________
"...I love to go back to when we played as kids
But things change, and thats the way it is ..."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2004, 15:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lut 2003, 11:49
Posty: 1712
Lokalizacja: Warszawa
Super fajnie wygladaja te efkety i ogolnie ekstra, tylko jaki sprzet bedzie musial miec serwer i jakie lacze, zeby mozna bylo bezproblemowow grac ;).

_________________
Marcin A.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2004, 19:40 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2003, 10:39
Posty: 169
Lokalizacja: Gliwice
Grafika w stylu BF Vietnam, trochę upiększona. Lepiej się nie napalać żeby się zbytnio nie rozczarować. Mam nadzieję, że sama gra wyglądać będzie lepiej niż na filmie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2004, 20:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2003, 19:55
Posty: 495
Lokalizacja: Tarnów
Hm w końcu coś nowego.

Commander mode we własnej osobie.

Obrazek

_________________
|Page UP -> Wybaczam bo nie wiesz coś zrobił|Page Down -> Nie wybaczam wiec karam|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2004, 23:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2004, 23:24
Posty: 636
Lokalizacja: Kraków
Coś mi się zdaje, że przekombinowali z tym Commander'em. Ten pomysł z dowodzącym to będzie chyba niewypał, choć pożyjemy zobaczymy co z tego wyjdzie.

_________________
who Cares?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2004, 23:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 18:03
Posty: 668
Lokalizacja: Tychy
niewiem dla mnie za dużo tam klikania. jak nie bedzie skrótów klawiszowych rozsądnych to bedzie z tego wielkie nic. pozatym może te 3 pola na czas hh:mm:ss zakładają z góry że typow meczyk będzie trwał nie 2-3h lecz 4-5h (runda 60min) :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 gru 2004, 23:56 
Offline

Dołączył(a): 9 paź 2003, 22:03
Posty: 1112
Lokalizacja: KCN / Wwa
Poza grafika, nic w sumie nie przyciagneło mojej uwagi... obejrzalem 3 minuty i wył. filmik... w to trzeba zagrac, zeby móc oceniac gre...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2004, 08:49 
Offline

Dołączył(a): 29 lis 2004, 18:40
Posty: 36
a mi najbardziej podobała sie woda która bardzo pięknie rozchodziła sie za pontonem desantowy a tak wogóle jakoś mało to wszystko dynamicznie wygladało.
Widać sporo niedorubek ale chyba jak ją kupie to trzeba bedzie grac na low detail :x dopuki nie dokupie 512 ramu i nie zakupie nowej grafy.
A pozatym postacie pełna rewelka

_________________
AMD ATHLON2500+ 512RAM DUAL DDR400MhZ RADEON128 9550


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2004, 11:09 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2003, 10:39
Posty: 169
Lokalizacja: Gliwice
ta i jak w Vietnamie wszędzie ta woda mętna jakaś taka ciągle


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2004, 12:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2004, 23:29
Posty: 1186
Lokalizacja: Murowana Goślina
EEEE nie wiem nie którym sie nie podoba ale dla mnie poprostu boskie może części z wam już znudził sie BF zmieńcie gre

A co do ciągłych sporów o wymagania
to zauważyłem że tam wszystko chodziło idealnie a jest też dużo szczegółów które da się wyłaczyć lub zmniejszyć ich jakość i Uważam ze 512 ram i karta np radeaon 9600 albo GF 5700 powinny te grę spokojnie uciągnąc na medium

Przecież nie mogą zrobić takich wymagań że zaledwie kilkuset osobą uciagnie ta gra ( Tu się liczy kasa im wiecej sprzedadzą tym więcej zarobią )

A gadanie ze na gf 5950 bedzie chodzic na min to troche jest przesadzone

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2004, 14:36 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 mar 2003, 05:17
Posty: 5637
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Grałem z Global Ops - tam tesz był dowódca kierujący walką. Fajny pomysł niestety bez VoIP to słabo działało - wiekszośc ludzi słabo reagowała na komendy wydawane via interface gry. Jednak fa fucha w BF2 może IMHO zrewolucjonizowac rozgrywanie klanówek.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2004, 14:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 paź 2003, 17:54
Posty: 511
Lokalizacja: Wawa
Kolejny filmik z BF2 http://filesnetwork.planetmirror.com/pub/filesnetwork/Battlefield_2/Media/Video/bf2_1st_person_footage.zip


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 gru 2004, 18:46 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
Cóż, po analizie zachowań na niniejszym forum pozwolę sobie na własne wyrażenie opinii. Jak widzę dyskusje nad nowym tytułem BFa trwają zażarcie i zaciekle, czemu oczywiście nie ma się co dziwić. Cały czas jesteśmy podsycani nowymi dawkami medialnego show, które dotyczy BF2. Dziwi mnie natomiast forma ukazywania tu proroczych wizji na temat wymagań, właściwości graficznych, zachowań w grze tylko i wyłącznie na podstawie własnych przemyśleń i spostrzeżeń wywnioskowanych z dostępnych ogółowi materiałów.

Jak widać, niektórym Panom zabawa w mędrców i ironicznych moralizatorów szefujących na lewo i prawo o właściwościach nowej gry bardzo się podba. Powiem nieco więcej ... niektórzy mają na prawdę wybujałą fantazję i albo pocieszają własne alter ego wmawiając sobie, że gra ma takie czy inne zachowania, wymagania, etc. za podstawę swoję przyszłej spec wiedzy mają tylko kilka marnych filmów, czy pisanych treści marketingowej papki ... no to wybaczcie.


Sracie się i podniecacie jak małolaty nie mając zielonego pojęcia o czym piszecie, lub byście chcieli napisać. Poczekajcie łaskawie na wersję demo, lub recenzję jakiegoś zawodowca dysponującego wersją beta lub "przedwydawczą" i dopiero wtedy na takiej podstawie skaczcie sobie do gardeł wijąc się i piejąc o nowej grze.

Bez urazy i moralizatoskich zapędów, piszę to gdyż zdaję sobie sprawę, że po premierze gry część społeczeństwa ostudzi swój zapał.
Mam nadzieję, że będzie inaczej, ale kolejnych lamentów w formie przypominającej płacz i żal na widok linki zamiast pięknie renderowanego łańcucha w BFV częśc forumowiczów nie dźwignie, stanowczo.

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 gru 2004, 01:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 19:47
Posty: 828
Lokalizacja: Siedlce
He he i tak pewnie to co teraz pokazują na zdjęciach/filmach zmieni sie albo na dobre albo na lepsze czas pokaże
a tera dobroano bo jest 00.07
PS. Czekam na mikołaja aby mi przesłał pocztą BF2 :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL