Teraz jest 25 kwi 2024, 01:12

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Klan BF2
PostNapisane: 4 sty 2005, 12:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2005, 11:49
Posty: 345
Lokalizacja: Kraków
Cze all !
Witam polską scene Battlfield, jestem tu nowy a związane jest to z nadchodzącą premierą Battlefield2. Kiedyś pogrywałem z kolegami w Battlefield1924 lecz pociągło nas bardziej w troszke wspólczesne czasy i założyliśmy klan w BHD. Pogrywamy sobie tam w CB i jest git. Jednak szykuje sie za parę miesięcy niezły kąsek dla grających w teamie. Dlatego CQF szykuje sie na wstąpienie do waszej spoleczności klanowej. Decyzję te podjąłem dlatego iż uważam Battlefielda za grę o wiele bardziej teamowa niż BHD a w BF2 czas akcji bedzie bliski BHD, wiec uważam ze moi kompani z klanu szybko "zaskoczą".
Mamy swój server na dobrym łączu ( chyba w tej chwili najlepszy i najbardziej uczęszczany w Polsce), ludzi od www, ludzi od CB - potrzebować bedziemy na początku troszke waszego wsparcia, bo to jednak inna gra, inna obsługa servera itp, itd. Napiszcie jakie strony jeszcze warto odwiedzic, coś na temat technicznej obsługi servera, czy jest juz jakiś klan który bedzie grał w BF2.

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2005, 13:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2004, 22:53
Posty: 106
Może być ciekawie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2005, 13:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2002, 19:14
Posty: 496
Lokalizacja: Z Frontu
Poki co niema zadnego blizszego info o servie pod BF2,tam bedzie zupelnie nowy engine i net code niz w BF1942 i BFV.

Co do klanow,to zapewne czesc sie przesiadze a czesc pozostanie albo bardziej prawdopodne wyjscie to stworzenie sekcji w BF2.

_________________
Life Is A Bullet
War Is Hell


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2005, 14:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 kwi 2004, 16:40
Posty: 147
Lokalizacja: Hannover
Obsługa servera to narazie niewiadoma. Jeżeli chodzi o klany to oczywiście powstanie kilka nowych , niektóre się przekwalifikują a w innych powstaną nowe sekcje BF2. Z tego co się orientuję to "ejw" juz się przygotowywuje , nie ukrywam że =MON= także . Według mnie za jakis czas wszystkie klany przeniosą się na nową platformę , w tej chwili trwają prace nad kilkoma modami do BF2 np. DRSC http://drsz.bfsecrets.de/index.php?templateid=news&id=14 przenoszący w realia WWII. To kwestia czasu kiedy powstaną odpowidnie mody aby nimi zainteresować wielbicieli poszczególnych odmian Battlefielda.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2005, 14:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2005, 11:49
Posty: 345
Lokalizacja: Kraków
marcinos napisał(a):
..., w tej chwili trwają prace nad kilkoma modami do BF2 np. DRSC przenoszący w realia WWII. To kwestia czasu kiedy powstaną odpowidnie mody aby nimi zainteresować wielbicieli poszczególnych odmian Battlefielda.


Gry "właściej" jeszcze niema a juz mody robią?:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2005, 14:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 kwi 2004, 16:40
Posty: 147
Lokalizacja: Hannover
Oczywiście , ten akurat o którym mówiłem - DRSC jest chyba najdalej posuniętym w pracach ze wszystkich. W tej chwili te wszystkie prace nad tym modem są testowane w na platformie BFV.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2005, 14:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2004, 15:37
Posty: 769
Lokalizacja: Warszawa
Narazie ciężko powiedzieć kto będzie grał w BF2, żależy dużo od tego jakie będą wymagania no i w sumie sama gra - choć jestem pewien że będzie wymiatać :P
Ja generalnie przestawiam się na BF2 w dniu premiery (niezależnie od wymagań ;) ) i jestem pewien że Team Enclave będzie miało tam swoją dywizję. Po pierwszym tygodniu po premierze wyklaruje się które klany przejdą na dwójkę.

_________________
Obrazek

---- Take it easy ---- (and fuck allllll the cheaters)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2005, 15:11 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
Wszystko bedzie zalezec od wymagan sprzetowych jakie postawi przed graczami BF 2. Jesli beda one zblizone do BF:Vietnam to powinno na pl scenie powstac sporo klanow grajacych w BF 2.

Na pewno w BF 2 bedzie grac Wilda, wlasciwie w momencie wyjscia BF 2 80% klanu przeniesie sie na BF 2 pozostale 20 % argumentuje swoj udzial wymaganiami sprzetowymi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2005, 16:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2004, 23:29
Posty: 1186
Lokalizacja: Murowana Goślina
oooo widze że darek sie z BHD przenosisz ja juz to rok temu uczyniłem poniewaz delta force jest poprostu gorszy od bfa i tyle. A ile mozna grac w BHD. Tamta scena juz pod upada. Nie ma juz SLS , SASu itp

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2005, 16:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2005, 11:49
Posty: 345
Lokalizacja: Kraków
Dandi napisał(a):
oooo widze że darek sie z BHD przenosisz ja juz to rok temu uczyniłem poniewaz delta force jest poprostu gorszy od bfa i tyle. A ile mozna grac w BHD. Tamta scena juz pod upada. Nie ma juz SLS , SASu itp


SLS to obecnie jeden z najmocniejszych klanow w Polsce, 3 miejsce w CB i wiedzie im sie dobrze. Duzo osob poszlo na Join Operation, jednak dalej ta gra pozstała grą jednego herosa, w BT2 mam nadzieje ze bedzie bardziej liczył sie team.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2005, 17:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2003, 16:04
Posty: 1480
Lokalizacja: Kraków
*CQF*Darek napisał(a):
BT2 mam nadzieje ze bedzie bardziej liczył sie team.

Ale żeby nie przesadzili. :wink:

_________________
gry komputerowe
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2005, 18:41 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
Wykasować !

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 4 sty 2005, 21:12 przez Piospi, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2005, 20:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2003, 12:44
Posty: 702
Lokalizacja: Konin City
swojego czasu gralem troche w BHD po lanie... i z tego co sie orientuje, nie bylo tam zadnego pojazdu, na poruszanie ktorego bysmy mieli jakikolwiek wplyw :?


wiec macie poki co tylko assaultow :) Szukajcie na starcie pilotow heli, jetow no i czoglistow - cwiczcie sobie na BF:V a najlepiej na modzie do niego - Point of Existance lub Desert Combat - ten z kolei jest na platforme BF1942.

pozdro & powodzenia!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 sty 2005, 20:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2004, 01:08
Posty: 1842
Lokalizacja: Myslovitz
zostalo malo czasu zeby nadrobic to nad czym inni pracowali te pare dobrych miesiecy, wiec do roboty :wink: :D

_________________
my eyes, my evidence


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 sty 2005, 01:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:28
Posty: 2303
Lokalizacja: Kraków
Na razie nic nie wiadomo. jak już koledzy zdążyli napisać.
Nastaw się jednak na więcej pracy. BF zawsze był wymagający co do opracowania taktyk, składu, podziału zadań itp. myślę, że w bf2 to zróżnicowanie jeszcze większe (mnie samemu już ślinka cieknie). jednak najgorszą sprawą w każdej odsłonie BF'a była obsługa serwa. także cierpliwości i wytrwałości życzę. no i gl & hf.

_________________
The God of Emptiness...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL