Teraz jest 25 kwi 2024, 22:49

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2005, 17:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sie 2004, 01:08
Posty: 1842
Lokalizacja: Myslovitz
oj bedzie sie tam dzialo, bedzie bedzie :)

_________________
my eyes, my evidence


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2005, 18:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2003, 16:29
Posty: 1247
Lokalizacja: Warszawa
Tom@s kto sie gubil w Vietnamie :?:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2005, 18:06 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
GOKU napisał(a):
Tom@s kto sie gubil w Vietnamie :?:

byłeś na Lan Party 2 :?:

...nie pamiętam ich nazw... ale wystarczy, że przypomnę Predatorów i spółkę... :lol:

głównie chodzi mi o osoby, które pierwszy raz stykają się z grą, w końcu pierwsze wrażenie jest najważniejsze :P

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2005, 18:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2003, 23:01
Posty: 424
Lokalizacja: Wawka- Imielin
Sory, ale jeżeli goście na hasło res i gramy, restartują kompa, to się nie dziwie, że z Namem sobie nie radzili;) Co by nie mówić, do gry w BF'a trzema mieć dosyć rozległe umiejętności, które jednak nie są wrodzone... :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2005, 19:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 gru 2002, 05:20
Posty: 2918
Lokalizacja: Piaseczno
Tych wrodzonych umiejętności też nie mieli :)
Ledwo wystarczało im szarych komórek żeby "trzymać kupę".
:lol:

_________________
Może usta że każ moż mie obrazk 1px/1px i wysy po jed poscie na mie?
Przecie tyle jest modem 14kbyt :) no i podp max 2 znaki ;>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2005, 20:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2003, 19:55
Posty: 495
Lokalizacja: Tarnów
Już o tym pisałem w BF2 - wymagania ale co tam,drugi raz też może być.A teraz do rzeczy.Pojawił sie nowy wywiadzik a najciekawsze kawałki wywiadu można znaleść pod tym :arrow: linkiem.

Niestety orginalny wywiad póki co jest po szwedzku,ale jeśli ktoś zna szwedzki,to nic nie stoi na przeszkodzie aby przeczytać całość pod tym :arrow: linkiem.

Ta część wywiadu chyba zaciekawiła mnie najbardziej:

If a player with a unlocked weapon dies, will you be able to pick up his kit?

Yes, it will be like a little teaser from what you will recive when you have worked your way up.

How long does it takes to work your way up?

we havnt set a time yet, we are still testing it.
I can't say it,but we are talking about a half year or a year.
The goal isnt that everyone will have everything after a week, its suposed to hold longer.
partly we got the ranks, and partly we got the medallionsystem, In the medallionsystem Badge is the lowest, then comes Ribbon and Medallion.

Jak wiadomo wywiad szwedzki ma aż 11 stron,póki co trzeba czekać,z tego co wyczytałem pozostałe strony są już w trakcie tłumaczenia.

Pozdrawiam.

_________________
|Page UP -> Wybaczam bo nie wiesz coś zrobił|Page Down -> Nie wybaczam wiec karam|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 sty 2005, 23:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2003, 21:33
Posty: 273
Lokalizacja: Szczecin
heh zastanawia mnie jedno jezeli powiedzmy gram sobie przez te polroku awansuje,dostaje jakies tam experiency nowe bronie i bede zmuszony sformatowac dysk to czy bede musial zaczynac wszystko od nowa?? wytrzymac tylko do kwietnia czy tam marca i bedzie git


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2005, 01:15 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
z gra otrzymujesz cdkey i zakladasz konto gracza... ktore nie bedzie kasowane chyba ze cos ostro nabroisz... kumasz do czego zierzam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2005, 01:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2003, 19:55
Posty: 495
Lokalizacja: Tarnów
Częsci szwedzkiego wywiadu przetłumaczone na angielski i zebrane do kupy możecie znaleść :arrow: tutaj.

_________________
|Page UP -> Wybaczam bo nie wiesz coś zrobił|Page Down -> Nie wybaczam wiec karam|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2005, 03:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sie 2004, 21:39
Posty: 233
Lokalizacja: Elblag
Troche lipnie bo gościu co gra 5 miesiecy w BF2 spotka takiego co gra tydzień i raczej nie bedzie miał szans, aby go zabił z gorszą bronią :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2005, 03:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2003, 19:55
Posty: 495
Lokalizacja: Tarnów
JaRule napisał(a):
Troche lipnie bo gościu co gra 5 miesiecy w BF2 spotka takiego co gra tydzień i raczej nie bedzie miał szans, aby go zabił z gorszą bronią :/


Bez przesady,osoba grająca 5 miechów co najwyżej będzie miała przewage pod względem umiejętności a nie pod względem siły ognia.W końcu panowie z DICE zdają sobie sprawe,że nie wszyscy zaczną grać odrazu po premierze.

Zresztą nie jest powiedziane że osoba grająca 5 miechów musi być lepsza od osoby grającej tydzień.

_________________
|Page UP -> Wybaczam bo nie wiesz coś zrobił|Page Down -> Nie wybaczam wiec karam|


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2005, 12:22 
Offline

Dołączył(a): 7 sty 2005, 00:43
Posty: 14
Jeżeli to prawda ze zdobywaniem doświadczenia to pomysł pożyczony z Americas Army, ale jestem jak najbardziej za; w AA stoją serwery na które mogą wchodzić osoby np. z określonym doświadczeniem, więc może w BF2 zrobią podobnie i wtedy zniknołby problem grania "lama's team" vs "wyjadacze" :mrgreen: Ale nawet jeśli nie będzie czegoś takiego to "lamy" nabiorą szybciej doświadczenia w potyczkach z lepszymi graczami (przynajmniej mam taką nadzieję) :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2005, 14:44 
Offline

Dołączył(a): 4 kwi 2003, 17:34
Posty: 368
Lokalizacja: Katowice
Cytuj:
If a player with a unlocked weapon dies, will you be able to pick up his kit?


Dla mnie ta kwestia jest totalna porazka, osobiscie nie podoba mi sie pomysl z jakims "unlocked" weapons itp... ciekawe jak to bedzie wygladalo na klanowce. Zalozmy ze bedzie klan co gra w ta gre powiedzmy pol roku, nagle do np CB wstapi nowy klan, ktorego gracze nie maja doswiadczenia itp.
Bedzie dochodzic do smiecznych sytaucji tego typu, ze jedni beda miec nowoczesna bron a drudzy jakis standardowy ekwipunek.

Co do pomyslow ze spawnami itp to jest super sprawa, bedzie wymagala jeszcze wiekszych umiejetnosci taktycznych, a przeciez o to chodzi w Battlefieldach. Osobiscie podoba mi sie pomysl, ze wieksza wage bedzie trzeba klasc na taktyke.

Interesuje mnie kolejna sprawa, na ktora nie dostalem odpowiedzi na forum totalbf2. Jak doskonale wiecie kazda mapa wystepuje w 3 rozmiarach. Zauwazylem pewna ciekawa rzecz, a mianowicie jak wybierzemy mniejszy rozmiar mapy to np nie mam dostepu do lotnisk, ktore znajduja sie na brzegach mapy.( jest to doskonale widoczne na mapie Kubra Dam). Na tej mapie lotnisko po stronie US wystepuje dopiero przy rozmiarze large. Jednak rozmiar large oznacza, ze w polu znajduje sie 10 flag + 2 flagi bazowe bez mozliwosci przejecia. Ciekawi mnie jak zostania ta kwestia rozwiazana np w Clanbase.

1. Jezeli bedziemy chcieli miec np samoloty bedziemy musiaeli miec 10 flag w polu, ciekawe po ilu bedzie sie wowczas gralo ?? po 14, 16 ??
2. Jak np wybierzemy mniejszy rozmiar mapy ( czyli mniej flag w polu) to nie bedziemy miec dostepu do samolotow, a byc moze nawet do helikopterow przy zalozenie ze helipady beda w okolicach lotniska.

Pwyzsze zalozenia pisze pod katem mapy Kubra Dam ale sadze ze moze znalez sie wiecej tego typu map, gdzie klany stana przed powaznym wyborem, ktory bedzie sie wiazal moim zdaniem ze zmiana systemu rozgrywek na liczniejszy.

Na zagranicznych forach nie spotkalem sie z tym zeby ktos ten problem dostrzegal, mozliwe ze moje rozumowanie w tej kwestii jest niewlasciwe, a moze nie stanowi to zadnego problemu.

Jakie sa wasze oipinie w tym temacie ??

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2005, 15:43 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Ethan napisał(a):
Cytuj:
If a player with a unlocked weapon dies, will you be able to pick up his kit?

Dla mnie ta kwestia jest totalna porazka, osobiscie nie podoba mi sie pomysl z jakims "unlocked" weapons itp... ciekawe jak to bedzie wygladalo na klanowce. Zalozmy ze bedzie klan co gra w ta gre powiedzmy pol roku, nagle do np CB wstapi nowy klan, ktorego gracze nie maja doswiadczenia itp.
Bedzie dochodzic do smiecznych sytaucji tego typu, ze jedni beda miec nowoczesna bron a drudzy jakis standardowy ekwipunek.

to już jest przesada... to RPG czy strzelanka :?: :|

Ethan napisał(a):
1. Jezeli bedziemy chcieli miec np samoloty bedziemy musiaeli miec 10 flag w polu, ciekawe po ilu bedzie sie wowczas gralo ?? po 14, 16 ??

aktualnie ustawić mecz na 10vs10 jest dużym wyzwaniem w CB, więc mecz w więcej osób może być zadaniem niemożliwym do wykonania... :lol:
Ethan napisał(a):
2. Jak np wybierzemy mniejszy rozmiar mapy ( czyli mniej flag w polu) to nie bedziemy miec dostepu do samolotow, a byc moze nawet do helikopterow przy zalozenie ze helipady beda w okolicach lotniska.

a tutaj pewno będzie dodatkowa opcja w wyzwaniu... mapa + rozmiar... umówienie meczu będzie trwało wieki :lol:

...jak już pisałem wcześniej: oby nie spieprzyli tej gry :!: :wink:

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Ostatnio edytowano 22 sty 2005, 17:04 przez Tom@s, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sty 2005, 15:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2003, 19:55
Posty: 495
Lokalizacja: Tarnów
Szwedzki serwis BFCentral.se napisał artykuł który przedstawia wrażenia z gry w/w serwisu.Arykuł możecie przeczytać tutaj.

:arrow: Hm,będzie sie działo,oj będzie :arrow: "The team invited a real helicopter pilot that worked with programs for some time to get the right feel and physics. This has probably made it so that choppers will need a few seconds to lift from the ground, they must speed up the velocity on the rotors like a real helicopter".

_________________
|Page UP -> Wybaczam bo nie wiesz coś zrobił|Page Down -> Nie wybaczam wiec karam|


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL