Teraz jest 24 kwi 2024, 09:50

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2005, 17:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
===Tomy===[PL] napisał(a):
Kontrast 350 jest w zupełności wystarczający. Wierz mi, że przy ustawieniu 50% nie wytrzymasz ze względu na zalane łzami oczy.


No jakos nie wierze :)

Mam lcd z kontrastem 800 - domyslnie jest ustawiony na 80%
Moze ty jakis kiepski LCD sprawdzales ze ci oczy lzawia?
Cytuj:

Co do czasu reakcji .. nie samym czasem LCD żyje. Również kąty widzenia są bardzo ważne. Nie jest tajemnicą, że matryce TN są w tej chwili najszybsze wględem obsługi pod kątem 3D (także względne video).


Co do czasu reakcji to bylo to tylko komentarz odnosnie twierdzenia looka, ze z czasem reakcji 10ms nie moga sie rownac jakies tam samsungi ;D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lut 2005, 19:26 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
aNDY^aND napisał(a):
No jakos nie wierze :)


Demokracja polega na wolności i inwencji własnych opinii, a Tobie tylko współczuję - oczy nie włosy nie odrosną :-)

Ja bym tego nie wytrzymał ;-)

aNDY^aND napisał(a):
Mam lcd z kontrastem 800 - domyslnie jest ustawiony na 80% Moze ty jakis kiepski LCD sprawdzales ze ci oczy lzawia?


Najnowsze dzieło techniki ;-) - matryca S-IPS , na codzień kontrast 45%, jasność 50%. Powyżej robi się już nieciekawie (19").

Inne 17-tki jakie praktykuję: 910N, 910T, 1760NX podobnie 15-tki, głównie starsze modele. W pracy kilka egzemplarzy.

Na żadnym nikt nie ustawia max jasności i kontrastu, gdyż nie idzie pracować ...

aNDY^aND napisał(a):
co do czasu reakcji to bylo to tylko komentarz odnosnie twierdzenia looka, ze z czasem reakcji 10ms nie moga sie rownac jakies tam samsungi ;D


Nie ujmując Samsungowi ich matryce względem trwałości pikseli pozostawiają jeszcze wiele do życzenia. Jednak parametry mają jak najbardziej OK.

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2005, 00:10 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2003, 11:13
Posty: 58
Lokalizacja: Rogol
Heheh witamy ;) Znalazłem fajne tematy o wszystkim co Cię dziewczyno interesuje !
http://forum.tweak.pl/index.php?showforum=23
W 3 pierwszych fajnie opisują, polecam szczególnie ten: http://forum.tweak.pl/index.php?showtopic=50126
Powodzenia w wyborze, pytaj gdyby coś nie szło ;)

_________________
Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2005, 03:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
re Tomy

Pewnie na roznych technologaich matryc kontrast kontrastowi nierowny :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL