Teraz jest 28 mar 2024, 20:42

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2006, 16:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, 19:31
Posty: 260
Lokalizacja: Warszawa
Musashi napisał(a):
Zastosowałem trik zarówno ze zmianą w rejestrze, jak i w ustawieniach systemowych. Instalacja patcha idzie, ale w pewnym momencie wyskakuje komunikat "aktualizacja nieudana".


Upewnij się, że masz conajmniej 3GB (dla pewności niech to będzie 4) na partycji, gdzie jest zainstalowany BF2. Jeśli błąd będzie dalej się pojawiał, to całkowicie odinstaluj BF2, zainstaluj jeszcze raz i zainstaluj patcha 1.12. Jeśli to nic nie pomoże, to gdzieś w 'Moje dokumenty' jest patch.log - tam znajdziesz info, z którymi plikami jest problem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 sty 2006, 20:41 
Offline

Dołączył(a): 16 sty 2006, 11:22
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
Mam nadzieje ze pomozecie mi rozwiazac problem. Przy instalacji patcha 1.12 wyskakiwal mi ten komunikat z mala iloscia miejsca na dysku C. Zastosowalem rozwiazanie ze zmiana w rejestrze i pomoglo choc po wielu problemach. Dzis dotarl do mnie dodatek "Jednostki Specjalne" i przy rozpoczeciu instalacji chce mi aktualizowac gre chyba do wersji 1.1 i po jakims czasie mielenia dysku wyskakuje blad ze mam za malo miejsca na dysku c i zeby zwolnic co najmniej "tutaj zaleznie od proby pokazuje rozne wartosci". Probowalem znowu zastosowac sposob blooda ale cos nie chce zadzialac. A robie tak ze zamiast tego : "C:\Program Files" wpisuje "I:\" . Na dysku i mam 15 gb wolnego miejsca.

Juz mnie qrwica strzela za przeproszeniem. Czemu wczensiej ten sposob dzialal a teraz nie chce :<


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2006, 11:18 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2006, 21:37
Posty: 10
Lokalizacja: Witnica City, lubuskie
Blood napisał(a):
Musashi napisał(a):
Zastosowałem trik zarówno ze zmianą w rejestrze, jak i w ustawieniach systemowych. Instalacja patcha idzie, ale w pewnym momencie wyskakuje komunikat "aktualizacja nieudana".


Upewnij się, że masz conajmniej 3GB (dla pewności niech to będzie 4) na partycji, gdzie jest zainstalowany BF2. Jeśli błąd będzie dalej się pojawiał, to całkowicie odinstaluj BF2, zainstaluj jeszcze raz i zainstaluj patcha 1.12. Jeśli to nic nie pomoże, to gdzieś w 'Moje dokumenty' jest patch.log - tam znajdziesz info, z którymi plikami jest problem.

Zrobiłem wszystko od nowa i jest tak samo. Odinstalowałem grę, restart, zainstalowałem ponownie. Zrobiłem trik z rejestrem i ustawieniami TEMP. Nie otrzymuję komunikatu, że mam mało miejsca, tylko, że aktualizacja nieudana. Robi się do pewnego momentu i wyskakuje taki komunikat. Użyłem wyszukiwarki Windowsa i okazało się, że na dysku nie ma pliku patch.log. Najpierw szukałem go po pełnej nazwie, potem jeszcze raz wpisałem tylko *.log, po skończeniu wyszukiwania uporządkowałem alfabetycznie i nie było go wśród tego typu plików. Oczywiście szukałem na wszystkich dyskach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2006, 12:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, 19:31
Posty: 260
Lokalizacja: Warszawa
Musashi napisał(a):
Użyłem wyszukiwarki Windowsa i okazało się, że na dysku nie ma pliku patch.log.


Trochę namieszałem: plik nazywa się patchlog.txt.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2006, 13:59 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2006, 21:37
Posty: 10
Lokalizacja: Witnica City, lubuskie
Blood napisał(a):
Musashi napisał(a):
Użyłem wyszukiwarki Windowsa i okazało się, że na dysku nie ma pliku patch.log.


Trochę namieszałem: plik nazywa się patchlog.txt.

Takiego pliku też nie mam.

Pozdrawiam,
Krzysiek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2006, 18:52 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2006, 21:37
Posty: 10
Lokalizacja: Witnica City, lubuskie
Uprzejmie donoszę, że nie mogłem zainstalować dodatku, ponieważ nazwa mojego konta w Windowsie zawierała polską literę. Dlatego stworzyłem nowe konto, zalogowałem się na nie i zainstalowałem patch 1.12 oraz Special Forces. Wszystko pięknie chodzi.
Opis jak to zrobić znalazłem tutaj:
http://www.gry-online.pl/s043.asp?ID=4623089&N=1
Cytuj:
Q: Podczas patchowania(aktualizacji, instalacji patcha) wyskakuje mi błąd "aktualzacja nieudana".

A: Prawdopodobnie nazwa konta w Windowsie zawiera polskie znaki(gra ich nie czyta). Robimy tak start>panel sterowania>konta użytkowników>utwórz nowe konto. Potem Kopiujemy foldery (dokumenty)C:/documents and settings/nazwa starego konta/moje dokumenty
ikony z pulpitu C:/documents and settings/nazwa starego konta/pulpit

Proszę mi tylko wytłumaczyć co trzeba tu zrobić bez przelogowywania się na inne konto, bo ja nic nie kopiowałem, tylko zalogowałem się na nowe. Tu jest ta operacja bardzo nieprecyzyjnie opisana.
Czy chodzi tu, że kopiuje się wszystko z C:\Documents and Settings\Moje_stare_konto\Pulpit do C:\Documents and Settings\Moje_nowe_konto\Pulpit?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2006, 19:42 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
Cytuj:
Potem Kopiujemy foldery (dokumenty)C:/documents and settings/nazwa starego konta/moje dokumenty
ikony z pulpitu C:/documents and settings/nazwa starego konta/pulpit


Potem Kopiujemy foldery (dokumenty)C:/documents and settings/nazwa starego konta/moje dokumenty/battlefield 2

tylko ten folder

*Oraz*

ikony - skroty battlefield 2 z pulpitu C:/documents and settings/nazwa starego konta/pulpit

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2006, 21:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, 19:31
Posty: 260
Lokalizacja: Warszawa
W związku z faktem, że problem został usunięty w najnowszym patchu, postuluję o skasowanie tego topicu, jako całkowicie nieprzydatnego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lut 2006, 15:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2005, 17:51
Posty: 438
Lokalizacja: Wawa
Baji napisał(a):
przy instalacji sie tylko pojawia aktualizacja nieudana
na dysku C mam 2,99GB a na D 5,06GB wolnego miejsca


Partition Magic jest rozwiazaniem; "rozciagnij" jedna partycję...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 16:39 
Offline

Dołączył(a): 23 maja 2006, 15:46
Posty: 8
Lokalizacja: Kielce
Probowalem wszytkich sposobow i caly czas mi laduje na dysk c, przy wczesnijeszym patchu wystarczylo jak zmienilem w rejestrze sciezke rozpakowywania patcha.Na inny dysk ale ten numer mi nie dziala z patchem1,22.Zastanawiam sie czy patch1,22 ma inna sciezke do rozpakowywania ,niz wczesniejszy patch ,jak ktos wie jak to moge rozwiazac to prosze o pomoc.Z gory Dziekuje>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 maja 2006, 17:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2005, 17:51
Posty: 438
Lokalizacja: Wawa
To sie nazywa zmiana domyslnej sciezki do instalacji.

1. Uruchom Edytor rejestru.

2. Nastżępnie przejd do klucza [HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion].

3. Odszukaj tam wartość ciągu o nazwie "ProgramFilesDir", którą zmodyfikuj wpisując dowolną ścieżkę np. D:\Aplikacje.


Tylko nie wiem czy nie powinienes po tym zainstalowac BFa od nowa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2006, 21:02 
Offline

Dołączył(a): 17 lut 2006, 00:16
Posty: 27
A u mnie nie działa sposób blooda nadal mi nagrywa na dysku c :D a nie na d tak jak zmienilem sciezke :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2006, 23:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2005, 17:51
Posty: 438
Lokalizacja: Wawa
Cały czas chodzi o to by domyslnie programy instalowaly sie na innej partycji niz "C" - moj znajomy miak to samo i to co napisalem wyzej zadzialalo u Niego....Powino i u Ciebie..
Ale wazne jest to bys od poczatku po zmianach w rejestre zainstalował
BFa.

1.odinstaluj bfa
2.dokonaj zmian w rejestrze na np."D" o ile masz tam duzo miejsca.
3.zainstaluj bfa ponownie na "D"
4.zainstaluj patcha...ale jednego: najlepiej 1.3 FULL.

Jezeli nie zadziala to nie wiem..... :roll:

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2006, 17:51 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2006, 17:44
Posty: 6
mam neta od niedawna i nie jestem specem komputerowym więc blagam powiedzcie mi co to jest regedit/Edytor Rejestru i gdzie to znajde? :oops: :oops: :oops: sciagnalem patch 1.3 bo mam tylko 1 serwer rankingowy i oglonie 30 serwerów

:( :( :( :( :(

blagam o odpowiedz i prosze sie ze nie nie nabijac-z gory dzieki


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 cze 2006, 17:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2005, 17:51
Posty: 438
Lokalizacja: Wawa
idol_x napisał(a):
nie jestem specem komputerowym
idol_x napisał(a):
co to jest regedit/Edytor Rejestru


odradzam grzebanie w rejestrze skoro nie jestes specem....


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL